Rychlost informací

Dlouhodobé a jednorázové soutěže mužů ČNS, republikové i regionální, kluby, družstva, hráči, trenéři, rozhodčí, řídící orgány, pořadatelé, média
Pravidla fóra
Příspěvky, které obsahují vulgarity nebo urážlivé výroky, nezákonné jednání, nesmyslný nebo nečitelný obsah, spam, reklamu (s výjimkou reklamy partnerů NM nebo ČNS), porušují autorská práva, jsou opakovaným příspěvkem, budou odstraněny. Příspěvky, které obsahují hodnocení činnosti konkrétních orgánů ČNS, konkrétních funkcionářů orgánů ČNS, konkrétních organizačních článků ČNS, nebo se dotazují konkrétních funkcionářů orgánů ČNS, musí obsahovat jméno, příjmení a mateřský oddíl (event. funkci v orgánech ČNS) přispěvatele. Příspěvky nesplňující tyto podmínky budou odstraněny. K pokládání dotazů na funkcionáře orgánů ČNS doporučujeme využít rubriku Funkcionáři ČNS odpovídají.

Rychlost informací

Příspěvekod vondrasek-cb » úte 03. zář 2019 20:36:42

Nejde nějak zrychlit články o ligových zápasech? Extraliga až v úterý a dál a dál a bdl až v pátek. Je to opravdu takový problém. V pátek už mne to příliš nezajímá. Děkuji
vondrasek-cb

Re: Rychlost informací

Příspěvekod Honza_ » čtv 19. zář 2019 9:46:52

Náročný dotaz, na který není zřejmě schopen nikdo odpovědět :-)
Honza_

Příspěvekod Maršálek » pon 23. zář 2019 19:34:30

Honzo neboj, na Vláďův dotaz jsme v řádu hodin reagovali telefonicky a vše probrali.
Maršálek

Příspěvekod papirek » úte 24. zář 2019 14:31:58

martine, promin, ale presne proto funguji a fungovat budou Zetka...
papirek

Příspěvekod Maršálek » úte 24. zář 2019 17:19:27

A proč by neměly fungovat? Přece se jedná o dva rozdílné druhy médií. Zetlog je především anonymní diskuse a přehled turnajů, zatímco NM je autorizované zpravodajství s dalšími prvky. Je to jako srovnávat náklaďák se sportovním vozem.
Maršálek

Příspěvekod papirek » úte 24. zář 2019 22:09:19

Martine myslel sem to tak, ze misto abys odpovedel zde skroke verejnosti, vyresis to telefonem...

Netusim jak si to pochopil ty...
papirek

Příspěvekod Maršálek » stř 25. zář 2019 7:13:39

Zdendo, já myslel že dotaz vznesl Vláďa, ne "široká veřejnost". Po telefonu probereš věci mnohem lépe než dlouhými psanými diskuzemi.
Maršálek

Příspěvekod papirek » stř 25. zář 2019 14:59:13

To přece nemá logiku, kdyby Láďa chtěl tak ti zavolá, ale chtěl diskutovat veřejně, proto se veřejně zeptal. V úvodníku na NM "haníš" anonymní diskuzi označuješ ji za "výsernu", ale když máš možnost rozvinout veřejně diskuzi na úrovni, na základě relevantního dotazu od podepsaného člověka, vemeš telefon a zavoláš - to může u některých spekulantů vyvolat podezření, že se bojíš veřejně na tuto otázku odpovědět. Proto se tě ptám i já na to samé, čistě v zájmu očištění tvé osoby proti podobným spekulacím, proč to "tak dlouho" trvá? - když např. my jsme schopni vytvořit videa a pustit je do světa ještě v neděli večer. A extra tě tedy poprosím o odpověď zde i pro širokou veřejnost...

napadá mě taková nepodstatná vsuvka: podle tvé logiky, když tedy přijdu do divadla na představení a tam mi místo představení dají VHS se záznamem představení s argumentem, že doma na gauči si to víc užiju, je to v pořádku? :-) - ale je to blbost, nemusíš to komentovat ;-)

díky za odpověď :-)
papirek

Příspěvekod Maršálek » stř 25. zář 2019 18:27:55

Zkusme prosím Zdendo krátce věcnou diskuzi bez té omáčky o Vláďových úmyslech (zde nemáš pravdu, já s ním hovořil co a jak chtěl) a nějakých podezřeních ze spekulací (chytrý chápe a hlupáka stejně nikdy nepřesvědčíš). Nejsem už 6 let šéfredaktor, pouze editor a obyčejný redaktor, takže ti mohu odpovědět jen za zpravodajství z extraligy mužů, které je v mé gesci. Zpravodajství primárně vychází z oficiální zprávy z utkání, kterou oddíly zasílají do 24:00 nejbližší pracovní den po utkání, tj. v běžném týdnu v pondělí. K tomu jsou dále potřeba zápisy z utkání a online záznamy z utkání, někdy je třeba ještě něco dovyjasnit telefonicky. Článek připravuji v pondělí odpoledne a někdy opravdu zpráva(y) z utkání přijde až v noci. Tudíž článek je po korekcích puštěn na stránky v pondělí pozdě večer, jen výjimečně v úterý ráno. Postačí?
Maršálek

Příspěvekod papirek » čtv 26. zář 2019 10:52:48

díky, mě stačila stejná odpověď už od Ládi :-) jen sem chtěl aby ses rozepsal zde a taky aby ses nenudil :-D měj se...
papirek

Zpět na Soutěže mužů