Oprava v zápisech historie

Zde na položené dotazy odpovídají funkcionáři VV ČNS, DR ČNS, odborných komisí a odborní poradci ČNS
Pravidla fóra
Příspěvky, které obsahují vulgarity nebo urážlivé výroky, nezákonné jednání, nesmyslný nebo nečitelný obsah, spam, reklamu (s výjimkou reklamy partnerů NM nebo ČNS), porušují autorská práva, jsou opakovaným příspěvkem, budou odstraněny. Příspěvky, které obsahují hodnocení činnosti konkrétních orgánů ČNS, konkrétních funkcionářů orgánů ČNS, konkrétních organizačních článků ČNS, nebo se dotazují konkrétních funkcionářů orgánů ČNS, musí obsahovat jméno, příjmení a mateřský oddíl (event. funkci v orgánech ČNS) přispěvatele. Příspěvky nesplňující tyto podmínky budou odstraněny.

Oprava v zápisech historie

Příspěvekod Pavel Filo » pát 03. kvě 2019 21:37:58

Poradí mi někdo, jak dosáhnout opravy a doplnění výsledků jednorázových turnajů v historických zápisech z republikových přeborů? Zkouším to už přes dva roky a nikdo nechce opravit buď nesmysly, nebo chybějící informace, které (ne)jsou napsané v historii nohejbalu. Poradí mi někdo? Podotýkám, že ofocené diplomy, které jsem zaslal činovníkům ze svazu, asi nejsou platným důkazem...a historici si prý už toto nepamatují...díky za rady. Pavel.
Pavel Filo

Zpět na Funkcionáři ČNS odpovídají