Soutěže

Zde na položené dotazy odpovídají funkcionáři VV ČNS, DR ČNS, odborných komisí a odborní poradci ČNS
Pravidla fóra
Příspěvky, které obsahují vulgarity nebo urážlivé výroky, nezákonné jednání, nesmyslný nebo nečitelný obsah, spam, reklamu (s výjimkou reklamy partnerů NM nebo ČNS), porušují autorská práva, jsou opakovaným příspěvkem, budou odstraněny. Příspěvky, které obsahují hodnocení činnosti konkrétních orgánů ČNS, konkrétních funkcionářů orgánů ČNS, konkrétních organizačních článků ČNS, nebo se dotazují konkrétních funkcionářů orgánů ČNS, musí obsahovat jméno, příjmení a mateřský oddíl (event. funkci v orgánech ČNS) přispěvatele. Příspěvky nesplňující tyto podmínky budou odstraněny.
Radek

Soutěže

Příspěvek od Radek »

Místo rušení mládežnických oddílů (neříkám, že to není důležité), byste se měli zamyslet nad tím, aby zde bylo jasné rozdělení soutěží. Tím myslím vytvoření webových stránek, kde budou ke stažení formuláře pro registraci do jednotlivých soutěží (a to včetně krajských i okresních), jasná struktura soutěží (na webových stránkách nohejbal.org je pouze druhá liga a výš) a také výsledková listina ze všech soutěží. Už nejsou devadesátá léta, aby to nešlo nebo to bylo tak těžké. Dnes je doba, ve které je tohle snad to nejjednodušší co může být. Možná by jen ve VV nesměli sedět, a tím nechci nikoho urazit, lidé, kteří jen kývou hlavou, ale jsou líní na to, udělat něco, co by pomohlo k propagaci nohejbalu. Proto je v TV jen jednou, maximálně dvakrát do roka nějaký záznam z nějakého turnaje. Krásným příkladem by pro vás, pro členy VV, mohl být florbal. Ten se tu rozmohl jen díky tomu, že tam sedí lidé, kteří ten sport mají v srdci a snaží se ho předat ostatním lidem a je velmi smutné, když se to neděje se sportem, který je kolébkou ČR...nad tím se zamyslete, není to tak těžké...
Ondřej Košatka

Re: Soutěže

Příspěvek od Ondřej Košatka »

Dobrý den Radku.
Díky za váš podnět a ještě více než on by se nám hodila vaše pomoc. Protože dnes je vážně doba, ve které je tohle nejjednodušší co může být, jak sám píšete. Zároveň je ale doba, kdy čas jsou peníze. A my (VV) tohle vše děláme ve svém volném čase. Proto se za VV a komisi propagace, kterou jste zmínil, omlouvám za neschopnost a dlouhé trvání celého procesu a můžu vám slíbit, že konkrétně na tom, co ve své poznámce popisujete, usilovně pracuji a pracujeme. Dát dohromady a seřadit ligové oddíly bylo skutečně snadné, neboť nějak organizovaně fungují a především komunikují. S krajskými soutěžemi už je to složitější. A některé kraje mají např. pouze soutěže okresní. Proto je ta komunikace zdlouhavá. Ne ji začít, či vést. Ale sehnat ty správné kontakty a (ochotnou) komunikaci vůbec navázat.
Pokud byste měl zájem a chuť ve svém volném čase zadarmo pomoci, jakoukoli pracovní sílu a aktivitu přivítám(e). Pomoc konkrétně s tímto projektem, bych vyloženě uvítal.
Kontakt na mě případně seženete na stránkách ČNS.

Hezký den.
Ondřej Košatka
Předseda komise propagace a marketingu
Odpovědět