Tvcom

Zde na položené dotazy odpovídají funkcionáři VV ČNS, DR ČNS, odborných komisí a odborní poradci ČNS
Pravidla fóra
Příspěvky, které obsahují vulgarity nebo urážlivé výroky, nezákonné jednání, nesmyslný nebo nečitelný obsah, spam, reklamu (s výjimkou reklamy partnerů NM nebo ČNS), porušují autorská práva, jsou opakovaným příspěvkem, budou odstraněny. Příspěvky, které obsahují hodnocení činnosti konkrétních orgánů ČNS, konkrétních funkcionářů orgánů ČNS, konkrétních organizačních článků ČNS, nebo se dotazují konkrétních funkcionářů orgánů ČNS, musí obsahovat jméno, příjmení a mateřský oddíl (event. funkci v orgánech ČNS) přispěvatele. Příspěvky nesplňující tyto podmínky budou odstraněny.

Tvcom

Příspěvekod M.Šnídl » ned 17. dub 2016 1:48:17

Vážený pane prezidente, kdyby byla okénka pro dotazy jednotlivých komisí, svým dotazem bych Vás zbytečně nezdržoval a požadoval bych odpověď od předsedy komise propagace pana Doubravy. Jelikož máme ale pouze okénko dotazy na prezidenta, nezbývá mi, než se ptát pouze Vás.
Proč nefunguje Tvcom, a na co jsou využity nemalé prostředky schválené v rozpočtu na vylepšení přenosů Tvcom. Děkuji Kamile za odpověď.
M.Šnídl
 

Re: Tvcom

Příspěvekod Kamil Kleník » pon 18. dub 2016 15:51:50

Vážený pane Šnídle,
Váš dotaz jsem předal panu J.Doubravovi, který Vám zodpoví položenou otázku v rámci diskuzního fóra tohoto webu. V letošním roce počítáme s rozšířením neanonymní diskuze se všemi členy VV ČNS.
Přeji příjemný den!
Kamil Kleník, prezident ČNS.
Kamil Kleník
 


Zpět na Funkcionáři ČNS odpovídajíKdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron