Pravidla - aut

Hrací potřeby a vybavení, areály, svazová činnost a předpisy, metodika, vzdělávání, vaše zkušenosti a vše ostatní nejen z nohejbalu
Pravidla fóra
Příspěvky, které obsahují vulgarity nebo urážlivé výroky, nezákonné jednání, nesmyslný nebo nečitelný obsah, spam, reklamu (s výjimkou reklamy partnerů NM nebo ČNS), porušují autorská práva, jsou opakovaným příspěvkem, budou odstraněny. Příspěvky, které obsahují hodnocení činnosti konkrétních orgánů ČNS, konkrétních funkcionářů orgánů ČNS, konkrétních organizačních článků ČNS, nebo se dotazují konkrétních funkcionářů orgánů ČNS, musí obsahovat jméno, příjmení a mateřský oddíl (event. funkci v orgánech ČNS) přispěvatele. Příspěvky nesplňující tyto podmínky budou odstraněny. K pokládání dotazů na funkcionáře orgánů ČNS doporučujeme využít rubriku Funkcionáři ČNS odpovídají.

Pravidla - aut

Příspěvekod Jiří T. » stř 31. říj 2018 22:10:49

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat na přesnou definici rozlišující dopad míče do hřiště a mimo ně. Aby byl míč mimo hřiště, musí být celý obsah míče mimo, tj. jeho půdorysný průmět musí ležet mimo hřiště ? (Stejně jako v kopané ?) Nebo stačí, že se při dopadu nedotkl čáry ? (Stejně jako v odbíjené ?) Mám dojem, že to dříve v pravidlech uvedeno bylo, v současných jsem to nenašel.

Předem děkuji
JT
Jiří T.
 

Re: Pravidla - aut

Příspěvekod Stehlik » pát 09. lis 2018 18:41:39

je to stejné jako v tenise. Nesmí se míč dotknout čáry.
Stehlik
 


Zpět na OstatníKdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron