Ján a Martina

Hrací potřeby a vybavení, areály, svazová činnost a předpisy, metodika, vzdělávání, vaše zkušenosti a vše ostatní nejen z nohejbalu
Pravidla fóra
Příspěvky, které obsahují vulgarity nebo urážlivé výroky, nezákonné jednání, nesmyslný nebo nečitelný obsah, spam, reklamu (s výjimkou reklamy partnerů NM nebo ČNS), porušují autorská práva, jsou opakovaným příspěvkem, budou odstraněny. Příspěvky, které obsahují hodnocení činnosti konkrétních orgánů ČNS, konkrétních funkcionářů orgánů ČNS, konkrétních organizačních článků ČNS, nebo se dotazují konkrétních funkcionářů orgánů ČNS, musí obsahovat jméno, příjmení a mateřský oddíl (event. funkci v orgánech ČNS) přispěvatele. Příspěvky nesplňující tyto podmínky budou odstraněny. K pokládání dotazů na funkcionáře orgánů ČNS doporučujeme využít rubriku Funkcionáři ČNS odpovídají.

Ján a Martina

Příspěvekod Ivan Matia » pát 02. bře 2018 12:54:24

https://www.aktuality.sk/
Zavraždili investigatívneho novinára Aktuality.sk Jána Kuciaka - dobrého človeka, priateľa, chlapa, ktorý robil svoje povolanie, aby sa nám tu žilo lepšie. Zavraždili aj jeho snúbenicu Martinu Kušnírovú.
Z úcty k pamiatke Jána Kuciaka a jeho snúbenice Martiny Kušnírovej Vás prosíme, aby ste sa zdržali politických komentárov a invektív. Ďakujeme.

Kondolencia
S pokorou v srdci a hlbokým smútkom na duši sa skláňam pred obeťami tragédie zmarenia dvoch mladých životov, ktoré vyhasli na ceste hľadania bytostnej podstaty novinárskeho poslania – na ceste hľadania pravdy. Ján a Martina, odpočívajte v pokoji.
S vyslovením úprimnej sústrasti všetkým blízkym priateľom, kolegom a rodinným príslušníkom zosnulej dvojice
Ivan Matia, tréner a novinár,
v rokoch 2002-2007 šéfredaktor slovenskej časti českého a slovenského časopisu Nohejbal*Footballtennis, Košice

Kondolenčná kniha - Ján Kuciak a Martina Kušnírová - https://www.allforjan.com/sk.html
Ivan Matia
 

Re: Ján a Martina

Příspěvekod A. Stehlík » pát 02. bře 2018 16:50:24

Upřímnou soustrast všem kdo je znali, jménem nohejbalového oddílu MNK Modřice.
A. Stehlík
 


Zpět na OstatníKdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron