ČNS spouští nové internetové stránky

Hrací potřeby a vybavení, areály, svazová činnost a předpisy, metodika, vzdělávání, vaše zkušenosti a vše ostatní nejen z nohejbalu
Pravidla fóra
Příspěvky, které obsahují vulgarity nebo urážlivé výroky, nezákonné jednání, nesmyslný nebo nečitelný obsah, spam, reklamu (s výjimkou reklamy partnerů NM nebo ČNS), porušují autorská práva, jsou opakovaným příspěvkem, budou odstraněny. Příspěvky, které obsahují hodnocení činnosti konkrétních orgánů ČNS, konkrétních funkcionářů orgánů ČNS, konkrétních organizačních článků ČNS, nebo se dotazují konkrétních funkcionářů orgánů ČNS, musí obsahovat jméno, příjmení a mateřský oddíl (event. funkci v orgánech ČNS) přispěvatele. Příspěvky nesplňující tyto podmínky budou odstraněny. K pokládání dotazů na funkcionáře orgánů ČNS doporučujeme využít rubriku Funkcionáři ČNS odpovídají.

Re: ČNS spouští nové internetové stránky

Příspěvekod Dotaz » stř 25. kvě 2016 15:07:17

Dobry den p. SLADKU

Kdy prosim budou nejnovejsi informace na webu CNS a nebudu se muset dozvidat nekde jinde. Napr. Nohejbalova TOUR??? DEKUJI
Dotaz
 

Re: ČNS spouští nové internetové stránky

Příspěvekod test » čtv 02. čer 2016 20:38:49

K čemu statistiky 2. a 1. ligy, když nikdo nedoplňuje výsledky zápasů?
test
 

Re: ČNS spouští nové internetové stránky

Příspěvekod A.Stehlík » pát 03. čer 2016 10:22:01

Zkus se zeptat srozumitelněji...
A.Stehlík
 

Re: ČNS spouští nové internetové stránky

Příspěvekod test » pon 06. čer 2016 20:10:56

1) Je 6. 6. a podrobnosti ze zápasů 1. ligy jsou naposledy z 8.5., stejně jako u 2. ligy.
2) Na slavné mobilní verzi webu, musím zascrollovat asi 1000 pixelů, abych se dostal z hlavního nadpisu (např. "Dlouhodobé soutěže") na menu.
3) Taky není zrovna nejvhodnější pro mobilní verzi, aby se na obrazovku nevlezl řádek s utkáním (nutnost horizontálního scrollování)
test
 

Předchozí

Zpět na OstatníKdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron