Nohejbalové odkazy na portálu Seznam

Hrací potřeby a vybavení, areály, svazová činnost a předpisy, metodika, vzdělávání, vaše zkušenosti a vše ostatní nejen z nohejbalu
Pravidla fóra
Příspěvky, které obsahují vulgarity nebo urážlivé výroky, nezákonné jednání, nesmyslný nebo nečitelný obsah, spam, reklamu (s výjimkou reklamy partnerů NM nebo ČNS), porušují autorská práva, jsou opakovaným příspěvkem, budou odstraněny. Příspěvky, které obsahují hodnocení činnosti konkrétních orgánů ČNS, konkrétních funkcionářů orgánů ČNS, konkrétních organizačních článků ČNS, nebo se dotazují konkrétních funkcionářů orgánů ČNS, musí obsahovat jméno, příjmení a mateřský oddíl (event. funkci v orgánech ČNS) přispěvatele. Příspěvky nesplňující tyto podmínky budou odstraněny. K pokládání dotazů na funkcionáře orgánů ČNS doporučujeme využít rubriku Funkcionáři ČNS odpovídají.

Nohejbalové odkazy na portálu Seznam

Příspěvekod Maršálek » stř 28. črc 2010 7:56:33

Na nejnavštěvovanějším portálu Seznam došlo v nedávné době k určité úpravě zařazování odkazů, včetně těch na stránky nohejbalových klubů a svazů. Bohužel úprava (vyhledávali a řadili podle IČ) nebyla provedena optimálně a způsobila tak nevhodné rozdělení odkazů do dvou různých kategorií. A to do kategorií:

Kategorie 1) Firmy.cz > Služby a řemesla > Sportovní služby > Sportovní kluby a mužstva > Nohejbalové kluby a mužstva
Kategorie 2) Obsah > Sport > Nohejbal > Nohejbalové oddíly a týmy

Díky tomu tak odkazy např. na ligové kluby nalezneme pouze v první, na jiné ligové kluby zase pouze ve druhé kategorii. Což běžnému návštěvníkovi způsobuje zmatek při vyhledávání. Z tohoto důvodu jsem se opakovaně obrátil na správu portálu s tím, že by bylo vhodné toto sjednotit, nebo alespoň umožnit klubům si svobodně vybrat, ve které kategorii svůj odkaz chtějí mít. Podle mých interních zjištění má sice kategorie 1 lepší poskytovaný servis, ale většina návštěvníků chodí na nohejbalové oddíly přes karegorii 2, která není tak "hluboká". Je nutné ještě zmínit, že jeden odkaz nemůže být uveden v obou kategoriích. Tady ve fóru bych si jen chtěl ověřit výsledek vlastního neveřejného průzkumu, který říká, že většina těch, kteří nechodí na odkazy přímo (např. přes ty uložené v prohlížeči), chodí přes druhou kategorii (okénko Firmy.cz v pravé části titulní stránky Seznamu, pod reklamou). Jak jste na tom vy?
Uživatelský avatar
Maršálek
 
Příspěvky: 87
Registrován: sob 22. lis 2008 16:28:55

Zpět na OstatníKdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron