NASSPORT.CZ

Jednorázové soutěže všech kategorií, nepořádané ČNS (specifikaci soutěže vkládejte do centrálního přehledu akcí na nohejbal.org
Pravidla fóra
Příspěvky, které obsahují vulgarity nebo urážlivé výroky, nezákonné jednání, nesmyslný nebo nečitelný obsah, spam, reklamu (s výjimkou reklamy partnerů NM nebo ČNS), porušují autorská práva, jsou opakovaným příspěvkem, budou odstraněny. Příspěvky, které obsahují hodnocení činnosti konkrétních orgánů ČNS, konkrétních funkcionářů orgánů ČNS, konkrétních organizačních článků ČNS, nebo se dotazují konkrétních funkcionářů orgánů ČNS, musí obsahovat jméno, příjmení a mateřský oddíl (event. funkci v orgánech ČNS) přispěvatele. Příspěvky nesplňující tyto podmínky budou odstraněny. K pokládání dotazů na funkcionáře orgánů ČNS doporučujeme využít rubriku Funkcionáři ČNS odpovídají.
NasNohec
Příspěvky: 12
Registrován: pát 12. črc 2019 9:39:15
Bydliště: Praha 5 - Lipence ( Kazín - Tornádo )
Kontaktovat uživatele:

NASSPORT.CZ

Příspěvek od NasNohec »

Vážení sportovci, kolegové, partneři a samozřejmě kamarádi,
rádi bychom Vám všem touto cestou poděkovali za projevenou důvěru a za spolupráci v uplynulém roce 2021, který byl pro náš klub zlomový co se týká počtu nových členů a budoucích nasmlouvaných partnerů. Bohužel životy nás všech a naší dosavadní práci velice ovlivnila pandemie COVIDU - 19, která ale na druhou stranu pro náš segment nebyla až tak zničující, jako pro mnohé ostatní odvětví. Po mírných obtížích z prvního čtvrtletí minulého roku můžeme nyní říci, že se naše práce podařila. Samozřejmě i pro letošní rok 2022 máme rozplánované různé sportovní akce a plně věříme, že zmíněná pandemická situace už nás nebude dále brzdit, že pro nás všechny bude tento rok úspěšný, jak po stránce sportovní tak i profesní a veškeré naše i Vaše plány budou splněny.

Ještě jednou děkujeme za veškerou spolupráci, za hojnou účast při sportovních akcích a přejme Všem jen to nejlepší do nového roku 2022.

Za tým Našeho Sportu
Petr Vlček
https://nassport.cz/
Odpovědět