Nohejbalový turnaj trojic v Prádle u Nepomuka, Plzeň-jih

Jednorázové soutěže všech kategorií, nepořádané ČNS (specifikaci soutěže vkládejte do centrálního přehledu akcí na nohejbal.org
Pravidla fóra
Příspěvky, které obsahují vulgarity nebo urážlivé výroky, nezákonné jednání, nesmyslný nebo nečitelný obsah, spam, reklamu (s výjimkou reklamy partnerů NM nebo ČNS), porušují autorská práva, jsou opakovaným příspěvkem, budou odstraněny. Příspěvky, které obsahují hodnocení činnosti konkrétních orgánů ČNS, konkrétních funkcionářů orgánů ČNS, konkrétních organizačních článků ČNS, nebo se dotazují konkrétních funkcionářů orgánů ČNS, musí obsahovat jméno, příjmení a mateřský oddíl (event. funkci v orgánech ČNS) přispěvatele. Příspěvky nesplňující tyto podmínky budou odstraněny. K pokládání dotazů na funkcionáře orgánů ČNS doporučujeme využít rubriku Funkcionáři ČNS odpovídají.

Nohejbalový turnaj trojic v Prádle u Nepomuka, Plzeň-jih

Příspěvekod mirek » ned 03. zář 2017 20:17:27

Vážení nohejbaloví nadšenci, ve spolupráci s kořalečnickou firmou Jenčík a dcery si vás jménem TJ Sokol Černý baron Prádlo, z.s. dovolujeme pozvat na 24. ročník nohejbalového turnaje trojic o 7 litrový pohár lihoviny Fernet Černý baron speciál citrus 30%, do úrovně krajského přeboru. Turnaj se koná dne 23.9.2017 od 9 hod, přihlášení do 8:45, tel 732436151,ppelcr@seznam.cz. Již tradiční zvláštní alkoholová pravidla jsou součástí turnaje, v týmu max.1 hráč mladší 18let, 2 hráči z týmu musí bumbat panáčky!!! Občerstvení zajištěno, startovné 100,-/hráč. Těšíme se na vás!!!
mirek
 
Příspěvky: 2
Registrován: ned 09. pro 2012 10:39:02

Zpět na TurnajeKdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron