Extraliga 2009

Dlouhodobé a jednorázové soutěže mužů ČNS, republikové i regionální, kluby, družstva, hráči, trenéři, rozhodčí, řídící orgány, pořadatelé, média
Pravidla fóra
Příspěvky, které obsahují vulgarity nebo urážlivé výroky, nezákonné jednání, nesmyslný nebo nečitelný obsah, spam, reklamu (s výjimkou reklamy partnerů NM nebo ČNS), porušují autorská práva, jsou opakovaným příspěvkem, budou odstraněny. Příspěvky, které obsahují hodnocení činnosti konkrétních orgánů ČNS, konkrétních funkcionářů orgánů ČNS, konkrétních organizačních článků ČNS, nebo se dotazují konkrétních funkcionářů orgánů ČNS, musí obsahovat jméno, příjmení a mateřský oddíl (event. funkci v orgánech ČNS) přispěvatele. Příspěvky nesplňující tyto podmínky budou odstraněny. K pokládání dotazů na funkcionáře orgánů ČNS doporučujeme využít rubriku Funkcionáři ČNS odpovídají.

Re: Extraliga 2009

Příspěvekod Návštěvník » čtv 28. kvě 2009 7:55:39

ŠACUNG JAK SE UZDRAVÍ HOLUB SMÁZNE MODŘICE JAKO NIC !!!
Návštěvník

Příspěvekod Návštěvník » čtv 28. kvě 2009 8:10:20

Jsem velkej fanda Šacungu,ale co se týče Jirky Holuba,už to není tak famózní kladivář co býval,ty záda ho dost limitují,bohužel.Naopak ve velké pohodě hraje uzdravený Peterka,Ešner taky kope solidně.ale nejvíc se mi líbí v poslední době zařazení ml.Štěpaře do kádru-tam vidím velkou budoucnost.ORANJES FOREVER!!!! FORMI
Návštěvník

Příspěvekod radek » úte 23. čer 2009 21:40:14

Tak jsem ty Čakovky podcenil, nakonec je z toho druhý flek před playoff! MYslím že to s nimi Šacung bude mít hodně těžké. Také Vary - Žatec při současné neformě Varů může být zajímavé. A co jsem vyčetl, tak i Čelákovice - Děčín vůbec nemusí mít mlaďoši jisté, dvakrát byli od Děčína na porážku a rádi za plichtu. Snad jedině Modřice - Břve vypadají jasně pro Modřice. Opravdu jsem nečekal, že letos pojedou i bez Míši Plachého tak suveréně.
radek

Příspěvekod Petr S. » stř 24. čer 2009 7:30:01

Taky si myslím že to mladý tým Čelákovic bude mít hodně těžký. Kdo by prohrál tuhle sérii tak jde na Vsetín?
Petr S.

Příspěvekod Návštěvník » stř 24. čer 2009 12:52:55

Čelakovice by nesli na Vsetín. Děčín ano. Jinak čelakovice sice dvakrát remíza s Děčínem ale dvakrát citelně oslabeni. Myslím že zajímavější baráž to bude v případě Varů s Žatcem
Návštěvník

Příspěvekod Petr S. » stř 24. čer 2009 16:24:04

Aha, já si myslel že je to už dané. Takže vlastně záleží na tom, kdo postoupí a kolikátý byl v tabulce. Je to tak? Ale to samé pak platí i u 1.ligy, takže to klidně nemusí být Vestín. A k těm Čelákovicím a Děčínu. V článku se píše, že Děčín neměl Krestu a Bradáče. Tak také nebyli komplet. Hmm, bude to hodně zajímavý souboj.
Petr S.

Příspěvekod Honza Vlášek » čtv 25. čer 2009 5:29:53

Já viděl letos Děčín na Čako a takovou partu napůl rozhádaných, odevzdaných, bezkrevných, absolutně nebojujících a navzájem se nepodporujích hráčů jsem ǔz dlouho neviděl. Nebyl tam nikdo, kdo by projevil sebemenší chuť po výhře, jestli budou hrát proti Čelákovicím takhle, tak neuhrajou nic. Naopak Čelákovice jsem viděl doma s Čako a teď se Břvema a myslím, že hledě na ty 2 remízy, Děčín přejedou. Naprosto bezchybný je pro mě Kyliánek, jak čte hru, co v poli pochytá, přihrávka, bojovnost, myslím, že takovýho hráče Děčín nemá. Jestli jsou vyrovnaný a půjde to na morál, tak Čelákovice musí vyhrát. Co se Varů týká, může už být zdravej Vaňous a to by pak při vší snaze asi Žatec moc šancí neměl, ale i bez něj by Vary měly vyhrát.
Honza Vlášek

Příspěvekod stan » čtv 25. čer 2009 9:39:40

Možná Děčínu nesednul nějakej zápas, ale maj tam zkušený hráče. Čelákovice maj dost výkyvy, můžou skoro každýho porazit, ale taky s každým prohrát. Jsou hrozně přehoněný a když je opustí štěstí, tak se můžou složit. Nováčkovská euforie netrvá věčně a nedá se na ní pořád spoléhat. V sobotu Čelákovice měli velkou kliku, protože Děčín měl pár mečbolů a kdyby je proměnil tak vyhrál. V neděli Čelákovice vedli s Břvema 3:0 a nakonec 3:6! Děčín bych neodepisoval.
stan

Příspěvekod Koulos » pát 26. čer 2009 7:28:21

to Honza Vlášek:
Ahoj, máte pravdu, že v Čakovicích to bylo hodně odevzdané a jako tým jsme tam museli působit strasně. Myslím však, že se poté u nás dost pročistil vzduch a na výkonech to bylo v následujících utkáních znát. I s tím hecováním máte bohužel pravdu, já se o to snažím, ale jsem v tom v podstatě sám, to mě na tom všem mrzí nejvíc. Myslím, že můžeme hrát slušnej nohejbal, ale musíme se podporovat, hecovat, pomáhat si.
Pokud tomu tak bude, v příští sezoně zatopíme i Čakovicím:-)
Věřím, že se jako tým stmělíme, jinak je to o ničem. Když jsem viděl, jak Jirka s Martinem (Suchý) podporovali ve trojce mladého Cibulku, bylo to parádní a moc se mi to líbilo. Takhle by to mělo fungovat. Myslím, že tohle je náš největší nedostatek a to na dostalo na zasloužené poslední místo. Zasloužené právě kvůli tomu, že nejsme TÝM. Snad se to změní...
Koulos

Příspěvekod trenér » čtv 17. zář 2009 7:24:31

Už se ví kdo hraje ve finále. Letos jsou tak Modřice rozjeté, že si myslím že je Čakovice nezastaví. I když zase Modřice jsou silnější venku na antuce, než v hale, tam jsou k poražení víc. Oba týmy mají velkou motivaci navíc, protože Čakovice loni hráli o sestup a letos o titul a Modřice budou chtít věnovat zlato Skřejpkovi. Kdy to poběží v televizi?
trenér

Předchozí

Zpět na Soutěže mužů