Extraliga 2009

Dlouhodobé a jednorázové soutěže mužů ČNS, republikové i regionální, kluby, družstva, hráči, trenéři, rozhodčí, řídící orgány, pořadatelé, média
Pravidla fóra
Příspěvky, které obsahují vulgarity nebo urážlivé výroky, nezákonné jednání, nesmyslný nebo nečitelný obsah, spam, reklamu (s výjimkou reklamy partnerů NM nebo ČNS), porušují autorská práva, jsou opakovaným příspěvkem, budou odstraněny. Příspěvky, které obsahují hodnocení činnosti konkrétních orgánů ČNS, konkrétních funkcionářů orgánů ČNS, konkrétních organizačních článků ČNS, nebo se dotazují konkrétních funkcionářů orgánů ČNS, musí obsahovat jméno, příjmení a mateřský oddíl (event. funkci v orgánech ČNS) přispěvatele. Příspěvky nesplňující tyto podmínky budou odstraněny. K pokládání dotazů na funkcionáře orgánů ČNS doporučujeme využít rubriku Funkcionáři ČNS odpovídají.

Extraliga 2009

Příspěvekod radek » pon 20. dub 2009 22:01:16

Jak tipujete letos extraligu? Podle výsledků bych to tipoval na Modřice, protože mají formu a díky příchodu vyškováků i hodně širokou sestavu. O druhý flek si to rozdají Šacung, Vary a Břve. Jako nejslabší se mi zdá Děčín a myslím že to letos neudrží. Čelakovice ale možná ani do baráže nepůjdou, protože tam může spadnout Žatec. Čakovice jsou mi blízké, ale na vršek nemají, protože mají hodně výkyvy.
radek

Re: Extraliga 2009

Příspěvekod Návštěvník » úte 21. dub 2009 11:13:05

Souhlasim!! Mdřice mají našlápnuto k dalšímu titulu. Ale jednoduche to mít rozhodně nebudou!! 1)Hráli s nováčkem extraligy. 2) proti Šacungu který hrál poprvé na antuce a 3)poslední zápas z Varama když jim chyběli dvě opory? No nevim nevim...... Myslím že až proti týmu Sokolu Břve se doopravdy ukáže jak jsou silní!!!!
Návštěvník

Příspěvekod David » úte 21. dub 2009 11:50:15

Modřice, Šacung a Karlovy Vary mají také výhodu, že tam mají generaci mladších trenérů, která nezavrhuje mezináriodní nohejbal. To třeba Čakovice nebo Břve nemají. Karlovy Vary, když jim chybí Vaňous a Kokštejn to budou mít těžké. Bez dvou hráčů základu se hraje blbě každému. Loni taky třeba Šacung hrál bez dvou hráčů a jak ve finále dopadnul. V tom mají výhodu Modřice, protože mají minimálně 9 dobrých hráčů. Děčínu také moc nevěřím. Čekákovice se udrží, v Modřicích sice prohráli, ale nehráli zle. A s Čakovicemi udělali bod a mohli i dva. Vychází mi ale, že do baráže půjdou, protože v playoff narazí asi na Žatec a ten je udělá. Takže tentokrát z 1.ligy nepůjdou dva, ale jenom jeden.
David

Příspěvekod Petr S. » stř 22. dub 2009 12:14:49

Čelakovice klidně můžou sestoupit, protože zase tak zkušený tým nemají. Záleží koho chytí v baráži.
Petr S.

Příspěvekod David » ned 26. dub 2009 8:26:25

Tak jsem měl pravdu, Čelákovice už dokazují, že to s tím udržením myslí vážně.
David

Příspěvekod David » stř 06. kvě 2009 18:36:07

Když koukám na tabulku, tak se klidně může stát, že na úkor Varů půjdou do playoff Čakovice nebo i Čelákovice, které hrají líp, než se čekalo. Vary to budou mít moc těžké, protože nejenom že prohrávají. Ale třeba se Břvema 2:6, takže na vzájemný zápas asi budou horší. Hodně napoví teď sobota, protože hrají s Čakovicema.
David

Příspěvekod radek » stř 06. kvě 2009 21:29:06

Tak Spíla prý dostal za tu červenou od disciplinárky dištanc až do prázdnin. Sice je to pěkný vejlupek, ale je to dost přísný trest za nakopnutí míče nechtěně do spoluhráče. Je vidět že na svazu přitvrdilo, snad je to i dobře, ale stejně se mi to zdá přísný trest. Ale co, aspoň si to Spíla srovná v hlavě.
radek

Příspěvekod fanda Č » čtv 07. kvě 2009 13:58:42

Já souhlasím aby spíla dostal trest, ale měsíc je vážně úlet. Kdyby dostal 1-2 utkání neřeknu ani popel, ale tohle je vrchol. Pak chtějte aby rozhodčí dávali ČK když pak jsou takové tresty.. Byl bych pro více kart aby rozhodčí se nebáli někoho potrestat. Ale když budou padat takové tresty tak si rozhodčí pořádně rozmyslí jestli dát ČK.
fanda Č

Příspěvekod divák » pát 08. kvě 2009 11:36:37

Hráči musí být tvrdě trestáni, někdy je to hrůza co si dovolí!!
divák

Příspěvekod fanda Č » pát 08. kvě 2009 22:05:31

Souhlasím ale ať rozhodčí mají stejný metr a ne každej to co si umyslí v palici.
fanda Č

Příspěvekod honza v » sob 09. kvě 2009 19:41:47

Spilka patří k jankům, co každou chvíli vytečou. Takový trest mu neublíží ale pomůže. Aby se nad sebou zamyslel. Možná se ty jeho výstupy líbí pár fanouškům, ale pro rozhodčí to musí být dost nepříjemné. To že se ho vy čelákovický budete pořád zastávat mu vůbec nepomůže. Naopak mu musíte říct, jak poškozuje svůj tým. Když ho takto oslabil a vyvolává nadměrnou pozornost rozhodčích a svazu. Protože ty si už na něj budou dávat pěkně pozor.
honza v

Příspěvekod anonim » pon 11. kvě 2009 11:04:23

nejde o to tvrde trestat ale trestat. Daleko vetsi efekt by melo kdyby rozhodci daleko casteji sahali k trestum. Nez jedna červená karta za to že si možná někdo na někoho (schválně počká)a pak vysoký trest. To sem snad nepatri ne!!!! Daleko vic by se mi libil (fotbalový model). At rozhodčí udělí červenou kartu jeden nebo dvojzapasový trest myslím adekvátní. Výraznější prohřešek necht řeší disciplinarní komise. Ale stop na celou sezonu?? Opravdu se vám to zdá adekvátní? Neovlivní to trochu víc než jen hráčovu mysl?
anonim

Příspěvekod Petr » pon 18. kvě 2009 11:04:16

Co říkáte Břvům? Podle mě mají s takovou sestavou na víc, než zatím předvádí. Sice jsou na 3.místě, ale dostat kanára nebo plichtit s Žatcem by takoví hráči jako je Makara,Chytra,Putík nebo Babka s Březinou neměli. Už to trvá druhý rok, nejsou tam nějaké neshody mezi hvězdama? Naopak se zdá, že Čelakovice hrajou hodně dobře i bez Spilky. To se asi nečekalo.
Petr

Příspěvekod tomas » úte 19. kvě 2009 9:30:56

Dřív jsem Břvím ještě s Jendysem fandil, ale cfo se tam děje teď moc nechápu. Ty co to vykopali nahoru skoro všichni už tam nejsou. Ani kouč Ví'ta Kopecký. Zdeněk Fišer je hrozně hodný chlap, ale udělal kardinání pitomost že si tam nechal natáhnout podivný lidi. Který jeho povahy využívají a jednou bude litovat. V čele s neblaze proslulým Ivánkem Blackem. Většinu kluků to sere, že jim do toho takový magor má kecat a jsou nasraný. Nejvíc Zajíc, Libor a Ríša, ten by dokonce chtěl převzít trenéra. Vadí to i Mirkovi s Břízou. Zajíc to chce zabalit a nedivím se mu. Teď tam ještě s nima chodí na zápasy nějaký vlezdoprdelka, asi Blackův kámoš. Snad se to vytříbí samo. Buď Black zase provede nějakou sviňárnu, nebo Zdendovi dojde trpělivost. Nemyslí že by nenašel lepší náhradu. Aspoň by jim fandilo víc lidí.
tomas

Příspěvekod David » úte 19. kvě 2009 14:12:51

Zrovna Zajíc taky není moc vzorný hráč. Někdy se chová dost drze a i na rozhodčí a protihráče. Ale souhlas, ve Břvích moc dobré vztahy nejsou a hráči za to tolik nemůžou. Údajně tam měl nakročeno pan Chvalovský, ten by to snad dokázal ukočírovat. Asi když zjistil , koho by měl k ruce tak vycouval. Pan Fišer jako vedoucí dělá všechno, i lajnuje a zametá hřiště, všechno hráčům zajišťuje a asi je bohužel moc měký a lehce se dá ovlivnit. To Ivánkvi vyhovuje, má z něj poslušnou loutku.
David

Příspěvekod LL » stř 20. kvě 2009 17:24:20

Jestli má někdo problémy, tak jsou to hlavně Varský. Do čtyřky už se nedostanou, kromě Česneka je to bída. Bez Vankeho budou mít problém vyhnout se baráži. Takový Žatec nebo Čelakovice je klidně můžou udělat. Neměli se tak lehce zbavovat Matesa, ještě by jim byl platný. Taky není dobré, když trenéra dělá hráč, protože když se na hřišti nedaří, tak ho to ovlivňuje.
LL

Příspěvekod Pravoš » ned 24. kvě 2009 14:56:48

Ano, můžu potvrdit že ve Břvích jsou dost napnuté vztahy. Vlastně se ani neví, kdo to tam vede. Jestli Fišer nebo už si ho vodí Černý. Nebo si diktují hráči. Bylo velkou chybou, že se zbavili Kopeckého. To byl pan trenér, který si uměl s hvězdama poradit a srovnat je. O Chvalovském jsem nic neslyšel. Myslím že angažování Černého byla blbost. Když ho dřív trpěli v Šacungu, tak tam co se říkalo taky vztahy stály za prd. Z některých hráčů dělal megahvězdy a po ostatních šlapal. Zeptejte se třeba Ondry Klesla nebo Míry Sachla. Neměli žádné slušné další týmy, kašlalo se na mládež. O tom, jak kurvil takový pěkný turnaj nemá cenu mluvit. Jak se ho zbavili, tak to najdenou všechno jde. Černý nevychoval žádného hráče, vždycky přišel k hotovému. Proto ho nikdo nebere a hráče jen nervuje. A on si bude vždycky jenom stěžovat, jak má blbé hráče a že by potřeboval lepší. Potom co od svazu za své všechny kauzy dostal vizitku nežádoucího, se mi zdá jeho angažování v týmu pro extraligu nesmysl. Jako když si Starka z Marily vzal k sobě sejmutého Horníka, taky Ivánka. Jen to uškodilo jemu i týmu.
Pravoš

Příspěvekod David » pon 25. kvě 2009 8:16:02

V neděli jsem se byl podívat na Šacung proti Modřicím a byl to fakt parádní mač. Oba týmy dřely naplno a možná kdyby domácí měli Jirku Holuba, tak mohli minimálně remizovat. Ale Modřice mají hlavně parádní první trojku. Peterka s Ešnerem hráli ze Šacungu nejlíp. Vyhráli dvě dvojky a s Fandou Kalasem trojku, ale s tou první modřickou trojkou neměli nárok. Protože jak Kop tak i levák (Müler) hrají z rychlé nahrávky. Bylo se tam podívat dost známých lidí, i např.Kopecký a Chvalovský. A co mě překvapilo, na lavičce tam s nimi seděl právě Zajíc. Přitom Břve hráli zápas. Tak asi tam nějaké neshody budou.
David

Příspěvekod ludy » úte 26. kvě 2009 16:38:19

Modřice letos suveréně zase ligu vyhrajou. Muselo by se jim zranit víc hráčů aby se to nepovedlo.
ludy

Příspěvekod Martin S. » stř 27. kvě 2009 20:40:13

Určitě Modřice mají kvalitní široký kádr. Taky je favorizuji na mistra, ale kdo ví PLAY-off letos je trošku odlišné jak loni. Myslím si, že pro ostatní týmy to je trošku výhoda, protože Modřice tři kvalitní dvojice mají, ale v play-off budou stačit jen dvě. Takže síly se rozloží.......
Martin S.

Další

Zpět na Soutěže mužů