Přehled turnajů

Dlouhodobé a jednorázové soutěže mužů ČNS, republikové i regionální, kluby, družstva, hráči, trenéři, rozhodčí, řídící orgány, pořadatelé, média
Pravidla fóra
Příspěvky, které obsahují vulgarity nebo urážlivé výroky, nezákonné jednání, nesmyslný nebo nečitelný obsah, spam, reklamu (s výjimkou reklamy partnerů NM nebo ČNS), porušují autorská práva, jsou opakovaným příspěvkem, budou odstraněny. Příspěvky, které obsahují hodnocení činnosti konkrétních orgánů ČNS, konkrétních funkcionářů orgánů ČNS, konkrétních organizačních článků ČNS, nebo se dotazují konkrétních funkcionářů orgánů ČNS, musí obsahovat jméno, příjmení a mateřský oddíl (event. funkci v orgánech ČNS) přispěvatele. Příspěvky nesplňující tyto podmínky budou odstraněny. K pokládání dotazů na funkcionáře orgánů ČNS doporučujeme využít rubriku Funkcionáři ČNS odpovídají.

Přehled turnajů

Příspěvekod radek » pon 20. dub 2009 21:54:19

Chtěl bych se redaktorů zeptat, jestli neuvažují o nějakém přehledu turnajů na těchto stránkách. Protože přehled na ZZZZ je strašná směs všech možných turnajů. A protože tam každý napíše něco jiného, ztrácí se přehled. Slušná tabulka s údaji je na stránkách svazu, ale tam je letos hrozně málo turnajů, možná tam je nějaká chybička. Sem chodí hodně lidí, nebylo by to špatné, aby tady bylo něco podobného jako na stránkách svazu. Kam by se to dalo vyplňovat a vypadalo by to dobře.
radek
 

Re: Přehled turnajů

Příspěvekod Maršálek » stř 22. dub 2009 7:47:40

Už jsme o tom uvažovali. Centrální přehled na stránkách ČNS je sice dobře zpracován v jednotném formuláři, ale z nějakých nepochopitelných důvodů není využíván tak, jak umožňuje. Jeden čas tam byly k nalezení úplně všechny soutěže (svazové ligové, jednorázové i nesvazové), teď to je jen torzo původního záměru. Na zetkách zase chybí svazové akce a díky nejednotnému formuláři je každá akce popsána jinak a nedává tak ucelený přehled. Totéž se týká i dalších turnajových přehledů. S administrátorem Nohecu jsme se o tom bavili, že by nebylo marné zde něco takového, jako je na stránkách ČNS vytvořit. Tak, aby návštěvník akce (ať už hráč nebo divák) měl možnost se seznámit se všemi podrobnostmi a mohl si je porovnat s jinými akcemi a rozhodnout se, kam pojede. Budeme to řešit i s KP ČNS, v květnu uvidíme.
Uživatelský avatar
Maršálek
 
Příspěvky: 87
Registrován: sob 22. lis 2008 16:28:55


Zpět na Soutěže mužůKdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník