Ligové výsledky

Dlouhodobé a jednorázové soutěže mužů ČNS, republikové i regionální, kluby, družstva, hráči, trenéři, rozhodčí, řídící orgány, pořadatelé, média
Pravidla fóra
Příspěvky, které obsahují vulgarity nebo urážlivé výroky, nezákonné jednání, nesmyslný nebo nečitelný obsah, spam, reklamu (s výjimkou reklamy partnerů NM nebo ČNS), porušují autorská práva, jsou opakovaným příspěvkem, budou odstraněny. Příspěvky, které obsahují hodnocení činnosti konkrétních orgánů ČNS, konkrétních funkcionářů orgánů ČNS, konkrétních organizačních článků ČNS, nebo se dotazují konkrétních funkcionářů orgánů ČNS, musí obsahovat jméno, příjmení a mateřský oddíl (event. funkci v orgánech ČNS) přispěvatele. Příspěvky nesplňující tyto podmínky budou odstraněny. K pokládání dotazů na funkcionáře orgánů ČNS doporučujeme využít rubriku Funkcionáři ČNS odpovídají.

Ligové výsledky

Příspěvekod kamil » sob 04. dub 2009 13:08:50

2.liga: Karlovy Vary B - Start Plzeň 1:6. Ví někdo další výsledky?
kamil

Re: Ligové výsledky

Příspěvekod Kubrt » ned 05. dub 2009 9:01:26

2.liga Zruč-Senec - Semily 2:6
Kubrt

Příspěvekod hráč » stř 08. dub 2009 13:32:16

Pan Vondrášek byl po údivu nad řízením zápasu v K.Varech vyzván jedním z rozhodčích na osobní souboj před halou.
Velmi hezký zvyk.
hráč

Příspěvekod Radim » stř 08. dub 2009 18:46:36

Tak to není sám. Jak už jsem taky dával loni na http://www.zzzz.cz/nohejbal/odpovedi.ph ... 6&dummy=46, na republice trojek ve Varech něco podobného zkoušel vysoký blonďatý rozhodčí, údajně snad brácha Fandy Veselého z Varů. Ruplo mu v bedně, chtěl si to rozdat s trenérem jednoho z týmů. Nakonec z toho sešlo, protože se ten magor vyřádil nadávkama a pak ho domácí radší odvedli do hospody. Na lize jsem ho ale nikdy neviděl pískat, tak asi píská někde kraj.
Radim

Příspěvekod V.Pabián » čtv 09. dub 2009 13:07:59

Cituji z článku : "kouč Českých Budějovic Vladimír Vondrášek. "Co mě ovšem naprosto šokovalo, byl výkon rozhodčích. Za svou kariéru jsem tohle nezažil. V podstatě se klukům vysmáli do obličeje, byl to příklad toho, co se dá při tomhle sportu vyvádět"
Dle Zápisu o utkání bylo hodnocení obou rozhodčích u hostů i domácích oceněnou nejvyšší známkou 1.
V.Pabián
V.Pabián

Příspěvekod Jan Vondrášek » čtv 09. dub 2009 20:33:40

Pro pana Pabiána
Jako kapitán k tomu mám co říct. Je pravda že ohodnocení rozhodčích bylo výborné, ale já jsem se pouze zápis podepsal, ale nehodnotil jsem rozhodčí. Za to se omlouvám, a je možné, že této chyby zneužili rozhodčí a zapsali si výborné sami, ale je to pouze spekulace.
Jan Vondrášek

Příspěvekod V.Pabián » čtv 09. dub 2009 21:06:34

Pokud zápis podepíšeš, musíš si jako kapitán vyžádat kopii. Pokud vlastníš kopii zápisu, kde nejsou hodnocení rozhodčích a toto hodnocení bylo dopsáno později, pak předlož tu kopii. Jinak ale stvrzuješ svým podpisem kapitána, že zápis je v pořádku a úplný, včetně hodnocení rozhodčích hostujícím družstvem.
Nechci hodnotit výkony rozhodčích v tomto i jiném utkání, kde jsem nebyl osobně přítomen. Ale první možnost hodnocení výkonu rozhodčích je známka, následně při snížení hodnoty této známky bych třeba očekával oprávněnou námitku. Bez tohoto postupu nelze nikdy když nic jiného, tak upozornit na nějaký nedostatek v řízení utkání. Zatím podle zápisu vidím hodnocení rozhodčích "na jedničku" a podle komentářů v článku zde na Nohec Magazinu jako nehoráznost.
V.Pabián
V.Pabián

Příspěvekod Petr S. » pát 10. dub 2009 7:56:58

Ale který rozhodčí to pane Vondrášku je?
Petr S.

Příspěvekod Radek » ned 12. dub 2009 8:07:37

Taky by mě to zajímalo. Honzo proč nám to neřekneš, kdo tohle dělá?
Radek

Příspěvekod ace » ned 12. dub 2009 14:17:44

Radim píše:Tak to není sám. Jak už jsem taky dával loni na http://www.zzzz.cz/nohejbal/odpovedi.ph ... 6&dummy=46, na republice trojek ve Varech něco podobného zkoušel vysoký blonďatý rozhodčí, údajně snad brácha Fandy Veselého z Varů. Ruplo mu v bedně, chtěl si to rozdat s trenérem jednoho z týmů. Nakonec z toho sešlo, protože se ten magor vyřádil nadávkama a pak ho domácí radší odvedli do hospody. Na lize jsem ho ale nikdy neviděl pískat, tak asi píská někde kraj.

Chtěl bych reagovat na tento "nezaujatý článek": Ten MAGOR vzápětí pískal zápas o 3.místo a nebyl nikam a nikým odtažen.Pokud ty se "občerstvuješ", před svým jistě "kvalitním" sportovním výkonem alkoholem v hospůdce,jistě budeš přinejmenším mistrem světa.Sportu zdar a nestranným názérům zvlášť.
ace

Příspěvekod Radim » pon 13. dub 2009 6:29:20

Já jsem přece nenapsal, že by se tam musel napájet. Jenom že ho tam dozadu odvedli, aby zabránili nějakému maléru. Mezi těma dalšími utkáníma byla prodleva. Protože tomu magorovi a na tom označení trvám, fakt ruplo v bedně. Ještě nikdy jsem neviděl rozhodčího, aby takhle vyváděl a sprostě nadával jednomu z týmů. Právě rozhodčí přece musí hlídat, aby vše bylo fair play. Přitom to bylo důležité utkání, buď čtvrtfinále nebo semifinále na republice a koukalo na to plno diváků. Nebvím teda, proč píšeš o nějaké nezaujatosti v uvozovkách. To vážně nešlo přehlédnout. Když mi nevěříš, tak se někoho nezaujatého teda zeptej. Podle mě tam seděli dokonce i funkcionáři ze svazu a museli to vidět. A teď se tady objevilo, že zase někdo vyváděl, tak mi to je divné a možná to byl ten samý rozhodčí.
Radim

Příspěvekod Hráč » ned 13. zář 2009 11:07:50

Tak výsledky vcelku zajímavé, některé dle očekávání, ale u některých si myslím překvapení. Aspoň to bude zajímavé příští týden, a malá poznámka na závěr, nějak ty tipy na výsledky některým hráčům nevyšly, zejména Čelákovice vs.Děčín, kromě Bubna a Pepy Řeháka, hold zkušenosti jsou zkušenosti a objektivní posuzování výkonnosti taky, můj názor je že spousta týmů podceňují Čelákovice a je jim proti srsti, že prohráli nebo remizovali v základní části s nováčkem soutěže, který naopak mile překvapil a podával velmi dobré výkony tedy kromě dvou zápasů proti Modřicím, tam si myslím že byl znát příliš velký respekt, ale co si budeme povídat, Modřice jsou v tomto ročníku o třídu výše než všechny zbývající týmy. Takže příští týden budou zajímavé zápasy, zejména Vary - Žatec, Solida - Vsetín, Janovice - Brod, ať zvítězí lepší a bojovnější tým a hlavně nohejbal.
Hráč

Příspěvekod joneskar » pon 14. zář 2009 11:22:02

Čelákovice mají velice kvalitní, dobře poskládaný a perspektivní team. Mají tam řadu svých odchovanců, kteří se stali klubisty. Mezi odchovanci už je vedle mladých hráčů také řada zkušených hráčů. Do teamu také dobře zapadl mladý vyškovský hráč Kaděra. Pískal jsem je v sobotu v Děčíně. Jen jim to kazí pár nevychovaných fandů ! Tam by se měl tento klub zaměřit na zlepšení situace a potom to bude O.K. A když budou vychovávat dále svoji mládež a postupně doplňovat tento team, tak se můžeme ještě v budoucnu dočkat překvapení někde na čele tabulky. ing. Karel Jonák st. - alias Joneskar
joneskar

Příspěvekod Koulos » čtv 17. zář 2009 1:04:57

Sportovne uznavam, ze Celakovice vyhraly zaslouzene. Maji vyrovnanejsi kadr, zatimco my jsme staveli na tom, ze Pepik udela 4-5 bodu, coz bohuzel nevyslo. I tak byl, dle meho nazoru, jednoznacne nejlepsim hracem utkani a je skoda, ze neni v repre. Rad bych pochvalil Spilu za sportovni chovani a priznane balony, jen tak dal Spilo! Slava vitezum, cest porazenym.
Koulos

Zpět na Soutěže mužů