Stránka 1 z 1

Rychlost informací

PříspěvekNapsal: úte 03. zář 2019 20:36:42
od vondrasek-cb
Nejde nějak zrychlit články o ligových zápasech? Extraliga až v úterý a dál a dál a bdl až v pátek. Je to opravdu takový problém. V pátek už mne to příliš nezajímá. Děkuji

Re: Rychlost informací

PříspěvekNapsal: čtv 19. zář 2019 9:46:52
od Honza_
Náročný dotaz, na který není zřejmě schopen nikdo odpovědět :-)

Re: Rychlost informací

PříspěvekNapsal: pon 23. zář 2019 19:34:30
od Maršálek
Honzo neboj, na Vláďův dotaz jsme v řádu hodin reagovali telefonicky a vše probrali.

Re: Rychlost informací

PříspěvekNapsal: úte 24. zář 2019 14:31:58
od papirek
martine, promin, ale presne proto funguji a fungovat budou Zetka...

Re: Rychlost informací

PříspěvekNapsal: úte 24. zář 2019 17:19:27
od Maršálek
A proč by neměly fungovat? Přece se jedná o dva rozdílné druhy médií. Zetlog je především anonymní diskuse a přehled turnajů, zatímco NM je autorizované zpravodajství s dalšími prvky. Je to jako srovnávat náklaďák se sportovním vozem.

Re: Rychlost informací

PříspěvekNapsal: úte 24. zář 2019 22:09:19
od papirek
Martine myslel sem to tak, ze misto abys odpovedel zde skroke verejnosti, vyresis to telefonem...

Netusim jak si to pochopil ty...

Re: Rychlost informací

PříspěvekNapsal: stř 25. zář 2019 7:13:39
od Maršálek
Zdendo, já myslel že dotaz vznesl Vláďa, ne "široká veřejnost". Po telefonu probereš věci mnohem lépe než dlouhými psanými diskuzemi.

Re: Rychlost informací

PříspěvekNapsal: stř 25. zář 2019 14:59:13
od papirek
To přece nemá logiku, kdyby Láďa chtěl tak ti zavolá, ale chtěl diskutovat veřejně, proto se veřejně zeptal. V úvodníku na NM "haníš" anonymní diskuzi označuješ ji za "výsernu", ale když máš možnost rozvinout veřejně diskuzi na úrovni, na základě relevantního dotazu od podepsaného člověka, vemeš telefon a zavoláš - to může u některých spekulantů vyvolat podezření, že se bojíš veřejně na tuto otázku odpovědět. Proto se tě ptám i já na to samé, čistě v zájmu očištění tvé osoby proti podobným spekulacím, proč to "tak dlouho" trvá? - když např. my jsme schopni vytvořit videa a pustit je do světa ještě v neděli večer. A extra tě tedy poprosím o odpověď zde i pro širokou veřejnost...

napadá mě taková nepodstatná vsuvka: podle tvé logiky, když tedy přijdu do divadla na představení a tam mi místo představení dají VHS se záznamem představení s argumentem, že doma na gauči si to víc užiju, je to v pořádku? :-) - ale je to blbost, nemusíš to komentovat ;-)

díky za odpověď :-)

Re: Rychlost informací

PříspěvekNapsal: stř 25. zář 2019 18:27:55
od Maršálek
Zkusme prosím Zdendo krátce věcnou diskuzi bez té omáčky o Vláďových úmyslech (zde nemáš pravdu, já s ním hovořil co a jak chtěl) a nějakých podezřeních ze spekulací (chytrý chápe a hlupáka stejně nikdy nepřesvědčíš). Nejsem už 6 let šéfredaktor, pouze editor a obyčejný redaktor, takže ti mohu odpovědět jen za zpravodajství z extraligy mužů, které je v mé gesci. Zpravodajství primárně vychází z oficiální zprávy z utkání, kterou oddíly zasílají do 24:00 nejbližší pracovní den po utkání, tj. v běžném týdnu v pondělí. K tomu jsou dále potřeba zápisy z utkání a online záznamy z utkání, někdy je třeba ještě něco dovyjasnit telefonicky. Článek připravuji v pondělí odpoledne a někdy opravdu zpráva(y) z utkání přijde až v noci. Tudíž článek je po korekcích puštěn na stránky v pondělí pozdě večer, jen výjimečně v úterý ráno. Postačí?

Re: Rychlost informací

PříspěvekNapsal: čtv 26. zář 2019 10:52:48
od papirek
díky, mě stačila stejná odpověď už od Ládi :-) jen sem chtěl aby ses rozepsal zde a taky aby ses nenudil :-D měj se...