Síň slávy nohejbalu

Dlouhodobé a jednorázové soutěže mužů ČNS, republikové i regionální, kluby, družstva, hráči, trenéři, rozhodčí, řídící orgány, pořadatelé, média
Pravidla fóra
Příspěvky, které obsahují vulgarity nebo urážlivé výroky, nezákonné jednání, nesmyslný nebo nečitelný obsah, spam, reklamu (s výjimkou reklamy partnerů NM nebo ČNS), porušují autorská práva, jsou opakovaným příspěvkem, budou odstraněny. Příspěvky, které obsahují hodnocení činnosti konkrétních orgánů ČNS, konkrétních funkcionářů orgánů ČNS, konkrétních organizačních článků ČNS, nebo se dotazují konkrétních funkcionářů orgánů ČNS, musí obsahovat jméno, příjmení a mateřský oddíl (event. funkci v orgánech ČNS) přispěvatele. Příspěvky nesplňující tyto podmínky budou odstraněny. K pokládání dotazů na funkcionáře orgánů ČNS doporučujeme využít rubriku Funkcionáři ČNS odpovídají.

Síň slávy nohejbalu

Příspěvekod Radek » stř 11. úno 2009 21:55:42

Co je pravdy na tom, že na vyhlašovatele kteří vybírají oceněné jsou činěné hrozné tlaky, aby se tam dostaly některé osoby? Já jsem totiž z více míst slyšel, že hlavně pražáci nemůžou skousnout že letos byl vyhlášený Hanák z Moravy.
Radek

Re: Síň slávy nohejbalu

Příspěvekod Stehlík » čtv 12. úno 2009 19:33:11

Podle mého názoru je zařazení do síně slávy stejně rozporuplné jako všechny možné ankety. Mohou se cítit nedoceněny hráčské legendy minulosti, známí funkcionáři minulosti, reprezentanti minulosti a třeba i přítomnosti. Je věcí komise aby určila a nebo neurčila parametry této víceméně ankety. Já bych do toho netahal žádný národnostní šovinismus. Nejsem nijak známý a v nohejbalu se motám pouze 30 let ale za tu dobu opravdu napočítám na prstech jedné ruky akce které by na Moravě neorganizoval a nebo se jich alespoň aktivně nezůčastnil ing. Jaroslav Hanák. Zde na Moravě může opravdu platit za nohejbalového "praotce Moravu". Není mým úkolem vypočítávat všechny jeho zásluhy. Všechnu činnost prováděl se zvláštní, jemu vlastní srdečností a bez jakéhokoliv sobectví. Proto mám Yettyho moc rád a myslím že za ta léta která nohejbalu věnoval i v činnostech které nikdo dělat nechtěl, mu ta pocta patří.
Stehlík

Re: Síň slávy nohejbalu

Příspěvekod Petr S. » pát 13. úno 2009 10:49:17

Jára Hanák do síně určitě patří. Odvedl na Moravě svoje. Já mu přeju, aby se nad ty výkřiky nepřejících a zahleděných pražských Pepíků povznesl. Nebo jak píše na zetkách Kopecký, udělejme různé kategorie. Do jedné dejme Pražáky a do další ostatní a všichni budou spokojení. Pořád se jako vzor přehnaného lokálního zaujetí dáva Hlavatý z Varů, ale já myslím, že z té starší generace se právě v Praze najde Hlavatých hned několik.
Petr S.

Zpět na Soutěže mužů