Nohejbal ŽIVĚ 25.6.2015 SNÍDANĚ S n@vou od 6h do 9h.

Dlouhodobé a jednorázové soutěže mužů ČNS, republikové i regionální, kluby, družstva, hráči, trenéři, rozhodčí, řídící orgány, pořadatelé, média
Pravidla fóra
Příspěvky, které obsahují vulgarity nebo urážlivé výroky, nezákonné jednání, nesmyslný nebo nečitelný obsah, spam, reklamu (s výjimkou reklamy partnerů NM nebo ČNS), porušují autorská práva, jsou opakovaným příspěvkem, budou odstraněny. Příspěvky, které obsahují hodnocení činnosti konkrétních orgánů ČNS, konkrétních funkcionářů orgánů ČNS, konkrétních organizačních článků ČNS, nebo se dotazují konkrétních funkcionářů orgánů ČNS, musí obsahovat jméno, příjmení a mateřský oddíl (event. funkci v orgánech ČNS) přispěvatele. Příspěvky nesplňující tyto podmínky budou odstraněny. K pokládání dotazů na funkcionáře orgánů ČNS doporučujeme využít rubriku Funkcionáři ČNS odpovídají.

Nohejbal ŽIVĚ 25.6.2015 SNÍDANĚ S n@vou od 6h do 9h.

Příspěvekod Martin S. » pon 22. čer 2015 21:27:34

TJ Spartak Čelákovice si Vás dovoluje pozvat do Emity Arény, kde ve čtvrtek 25.6.2015 budeme hostit tv show Snídaně s Novou - na vlastní kůži od 6 do 9hod ráno.

https://www.facebook.com/NohejbalCelako ... 351656575/
Martin S.
 


Re: Nohejbal ŽIVĚ 25.6.2015 SNÍDANĚ S n@vou od 6h do 9h.

Příspěvekod Kamil Kleník » čtv 25. čer 2015 22:14:29

Zdravím všechny čtenáře Nohecmagazínu!
Dnes večer jsem si ze záznamu pustil pořad Snídaně s Novou a shlédl zejména živé vstupy z Čelákovického areálu. Musím celou tuto akci vysoce ohodnotit a všechny zainteresované osoby pochválit za velmi dobrou reklamu našemu sportu. Je vidět hodně úsilí a oddanosti svému mateřskému klubu a v tomto případě i nohejbalu jako sportu. V poslední době je vidět nadstandartně dobrá propagační činnost i v ostatních extraligových oddílech - Modřice, K.Vary, Č.Budějovice a další. Což je velmi dobře a je to posun dobrým směrem. V tomto případě, ale patří tzv."klobouček" do Čelákovic!
Kamil Kleník, prezident ČNS
Kamil Kleník
 

Re: Nohejbal ŽIVĚ 25.6.2015 SNÍDANĚ S n@vou od 6h do 9h.

Příspěvekod Martin S. » ned 28. čer 2015 21:03:25

TJ Spartak Čelákovice hostil 25.6.2015 v Emity Aréně tv show Snídaně s Novou. Bylo provedeno několik živých vstupů a během 3 hodin byl přiblížen nohejbal širokým vrstvám obyvatelstva.
Akce byla spojena s náborem žáků z místních základních škol.
V tomto videu je interview s aktéry: Jirka Doubrava coby průvodce a moderátoři tv Nova Aleš Lehký a Petr Říba.

VIDEO: -->
https://www.youtube.com/watch?v=iPWaNe5 ... e=youtu.be


Děkuji všem aktérům, kteří nám pomohli zorganizovat tuto akci !!!
Martin S.
 


Zpět na Soutěže mužůKdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron