Mistrovství ČR ve Vyškově

Dlouhodobé a jednorázové soutěže mužů ČNS, republikové i regionální, kluby, družstva, hráči, trenéři, rozhodčí, řídící orgány, pořadatelé, média
Pravidla fóra
Příspěvky, které obsahují vulgarity nebo urážlivé výroky, nezákonné jednání, nesmyslný nebo nečitelný obsah, spam, reklamu (s výjimkou reklamy partnerů NM nebo ČNS), porušují autorská práva, jsou opakovaným příspěvkem, budou odstraněny. Příspěvky, které obsahují hodnocení činnosti konkrétních orgánů ČNS, konkrétních funkcionářů orgánů ČNS, konkrétních organizačních článků ČNS, nebo se dotazují konkrétních funkcionářů orgánů ČNS, musí obsahovat jméno, příjmení a mateřský oddíl (event. funkci v orgánech ČNS) přispěvatele. Příspěvky nesplňující tyto podmínky budou odstraněny. K pokládání dotazů na funkcionáře orgánů ČNS doporučujeme využít rubriku Funkcionáři ČNS odpovídají.

Mistrovství ČR ve Vyškově

Příspěvekod Radek » pon 09. úno 2009 14:28:03

Tak jak to čtu, muselo to tam být zajímavý. Spíla tam zase úřadoval a Padyšáh dostal do kebule. Docela mě mrzí, že jsem to neviděl naživo.
Radek
 

Re: Mistrovství ČR ve Vyškově

Příspěvekod ananas » pon 09. úno 2009 14:29:30

whou
ananas
 

Re: Mistrovství ČR ve Vyškově

Příspěvekod A.Stehlík » pon 09. úno 2009 18:03:57

Myslím že to nebylo tak hrozné ani se Spílou ani s Dušanem, spíš bylo zajímavé jak mládí docela slušně "válcovalo" zkušenost... možná za to může trochu nerozehranost osvědčených opor na začátku sezóny. Ale mládí každopádně dominovalo a bylo daleko progresívnější nežli hráči kolem třicítky s mnoha extraligovými zkušenostmi.
A.Stehlík
 

Re: Mistrovství ČR ve Vyškově

Příspěvekod Maršálek » pon 09. úno 2009 21:03:50

Dušan Padyšák dostal dobrou ránu, evidentně toho měl dost. Co se týká Martina Spilky, tak si myslím, že to začíná na svůj věk mít těžké a bude to mít těžší. A to nejen u protihráčů, ale i u rozhodčích. Zavinil si to sám dlouhodobým nepřiznáváním jasných chyb ve hře a v sobotu jsem mu dvě takové evidentní zase napočítal. Rozhodčí ale také párkrát pochybili a Čelákovice se mohly cítit poškozené. To, že Martin pád po zásahu podpěrnou tyčkou trošku zdramatizoval je věc jedna, na druhou stranu by si tohle soupeř neměl dovolit a rozhodčí by to neměl nechat bez povšimnutí. Stejně tak ovšem třeba i Martinovo vzteklé hození míče k rozhodčímu. Prostě v sobotu toho u rozhodčích prošlo hráčům docela dost.
Uživatelský avatar
Maršálek
 
Příspěvky: 87
Registrován: sob 22. lis 2008 16:28:55

Re: Mistrovství ČR ve Vyškově

Příspěvekod LL » úte 10. úno 2009 9:19:58

Spíla si zbytečně proti sobě nasírá rozhodčí i hráče a pak se diví, že mu nepřiznají ani jeden dvoják nebo jinou věc. Když se dal na tuhle cestu, tak to bude muset unést.
LL
 

Re: Mistrovství ČR ve Vyškově

Příspěvekod M.Šnídl » úte 10. úno 2009 9:41:43

Spíla je prostě Spíla. I kdyby se přetrhnul, stejně na něm spusta anonymů něco špatného najde. Je už nohejbalovou tradicí, že všichni vyhledávají spíš ty špatné věci a někoho pochválit je věc skoro nevídaná, až na chvalozpěvy o tom, jak se spolu večer před zápasem kdo ožral a tak.
Podívejme se třeba na to, jak se lidé vyjadřovali o Bubnovi, kvůli přestupu. To snad nemá v žádném jiném sportu obdoby. To co je pro fotbal Rosický, to je Bubniak pro český nohejbal, ale že by někde o Rosickém někdo psal že je zrádce a parchant kvůli přestupům, to se opravdu děje snad jenom v nohejbale. Místo toho, aby měli lidé radost z toho, že mladý talentovaný hráč se vrací mezi nohejbalovou elitu, kde už ve svém mládí v dresu Šacungu byl, umějí jenom pomlouvat a dělat zlou krev.Většina lidí by si měla uvědomit, že Spilka není jenom výborným hráčem nohejbalu, pro některé rebelem a simulantem, ale i výborným nohejbalovým činovníkem.
Když jdou jinde hráči s čistou hlavou na kurt, on v ní má ještě spoustu starostí o klub a jeho chod. Podívejte se, kam se Čelákovice pod jeho vedením po návratu ze
M.Šnídl
 

Re: Mistrovství ČR ve Vyškově

Příspěvekod M.Šnídl » úte 10. úno 2009 9:49:39

Šacungu dostali. Není to samozřejmě jenom jeho zásluha, je tam dobrá parta která maká, ale bez něho by do dneška hráli Čelákovice krajskou soutěž.
Tak že bych chtěl jenom říci těm anonymům, co otravují na různých fórech slušným lidem život, ať je jaký je, spousta z Vás mu v nohejbalovém světě nesahá ani po kotníky.
Kéž by byl v každém klubu alespoň jeden Spilka.
M.Šnídl
 

Re: Mistrovství ČR ve Vyškově

Příspěvekod LL » úte 10. úno 2009 11:12:03

Možná je Spíla až moc aktivní a nabral si toho na sebe víc než může unést. Jako dost mladý se měl věnovat hlavně hře a někam by to dotáh. Takhle se bude rozptylovat vším možným a hra bude trpět. Uvidíte časem. Nechápu proč to v Čelákovicích na sebe nevzali ti starší a nechají ho v tom koupat. To ale nic nemění na tom, že si nepřátelé dělá svým vystupováním na hřišti. Na to kolik mu je let už patří mezi ty nejzámnější firmy co nic nepřiznají a hrají divadýlko. Za pět let už mu rozhodčí neuvěří nic a budou mu to dávat sežrat.
LL
 


Zpět na Soutěže mužůKdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron