Kauza Lechnýř

Dlouhodobé a jednorázové soutěže mužů ČNS, republikové i regionální, kluby, družstva, hráči, trenéři, rozhodčí, řídící orgány, pořadatelé, média
Pravidla fóra
Příspěvky, které obsahují vulgarity nebo urážlivé výroky, nezákonné jednání, nesmyslný nebo nečitelný obsah, spam, reklamu (s výjimkou reklamy partnerů NM nebo ČNS), porušují autorská práva, jsou opakovaným příspěvkem, budou odstraněny. Příspěvky, které obsahují hodnocení činnosti konkrétních orgánů ČNS, konkrétních funkcionářů orgánů ČNS, konkrétních organizačních článků ČNS, nebo se dotazují konkrétních funkcionářů orgánů ČNS, musí obsahovat jméno, příjmení a mateřský oddíl (event. funkci v orgánech ČNS) přispěvatele. Příspěvky nesplňující tyto podmínky budou odstraněny. K pokládání dotazů na funkcionáře orgánů ČNS doporučujeme využít rubriku Funkcionáři ČNS odpovídají.

Kauza Lechnýř

Příspěvekod Hlediště » pát 10. říj 2014 10:02:25

Zápis z 18. jednání VV ČNS dne 26.9.2014, str.2, bod1, poslední odstavec.
David Lechnýř končí. Nohejbal ztrácí pokrokového, pracovitého funkcionáře. Odchází, přestože mu STK a VV ČNS vyjádřil podporu...
Není to trochu pozdě? Neměly orgány zasáhnout už na MČR v Karlových Varech? Když už se to nepodařilo první den, neměly dopustit, aby se to opakovalo druhý den po přestěhování do haly.
Na fotky Lechnýře, umístěné v pisoárových mušlích, jsme všichni, včetně nejvyšších funkcionářů ČNS, dva dny močili! Jakou podporu Lechnýřovi STK a ČNS vyjádřily?
Žádám, aby se ČNS, za svůj liknavý přístup k trapnému hulvátství při MČR, Davidu Lechnýřovi veřejně omluvil a pokusil se nám ho vrátit.
SK LIAPOR KARLOVY VARY (pořadatel MČR) by měl být exemplárně potrestán. Poškodili nohejbalové hnutí, které tak obtížně hledá místo na sportovním výsluní.
Píšu anonymně z obavy, aby mi karlovarští vulgaristé nezakázali vstup do všech českých a slovenských hledišť.
Hlediště
 

Re: Kauza Lechnýř

Příspěvekod Zákulisí » pát 10. říj 2014 11:35:00

Jak chce3 trestat sponzora extraligy?
Zákulisí
 


Zpět na Soutěže mužůKdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron