Zapisovatel povinost

Dlouhodobé a jednorázové soutěže mužů ČNS, republikové i regionální, kluby, družstva, hráči, trenéři, rozhodčí, řídící orgány, pořadatelé, média
Pravidla fóra
Příspěvky, které obsahují vulgarity nebo urážlivé výroky, nezákonné jednání, nesmyslný nebo nečitelný obsah, spam, reklamu (s výjimkou reklamy partnerů NM nebo ČNS), porušují autorská práva, jsou opakovaným příspěvkem, budou odstraněny. Příspěvky, které obsahují hodnocení činnosti konkrétních orgánů ČNS, konkrétních funkcionářů orgánů ČNS, konkrétních organizačních článků ČNS, nebo se dotazují konkrétních funkcionářů orgánů ČNS, musí obsahovat jméno, příjmení a mateřský oddíl (event. funkci v orgánech ČNS) přispěvatele. Příspěvky nesplňující tyto podmínky budou odstraněny. K pokládání dotazů na funkcionáře orgánů ČNS doporučujeme využít rubriku Funkcionáři ČNS odpovídají.

Zapisovatel povinost

Příspěvekod trenér » úte 18. úno 2014 11:17:47

V rozpisu na ligu se v kapitole 7 píše, že příští rok mají družstva mít ještě zapisovatele. Hovadina. Už teď se po klubech chce dost. Musí si kupovat kamery, počítače, připojení na internet, filmovat zápasy, komentovat zápasy, posílat výsledky, psát zprávy ze zápasu. Svaz si stěžuje že nikdo nechce pracovat a ubývají kluby a soutěže. Bum a chytré hlavy vymyslí čím to zase zhoršit. Za chvíli bude pořteba na ligu víc lidí kolem než hráčů. Oni si rozhodčí někde stěžovali že nestíhají zapisovat?
trenér

Re: Zapisovatel povinost

Příspěvekod Standa » úte 18. úno 2014 21:35:34

Mě už nic nepřekvapí. Pořadetelé, u mikrofonu, u kamery. Teďka ještě další u stolku na zapisování. = 5 lidí. Taky by mě zajímalo kdo si z týmů nebo od komise rozhodčích stěžoval. Jestli někdo víte, napište to. Nebo to je jenom výplod STK z nudy jak minule s vloženkou a bodováním?
Standa

Příspěvekod Standa » pát 21. úno 2014 13:30:15

Prosím vyjádří se někdo k tomu zapisovateli?
Standa

Příspěvekod Maršálek » sob 01. bře 2014 17:20:35

Myslel jsem, že zareagují kolegové z orgánu ČNS, kteří to navrhli. Věc jsem tedy zjišťoval a STK nebo KR ČNS se k tomu nehlásí. Poptám se.
Maršálek

Příspěvekod trenér » sob 03. led 2015 14:38:14

Už mě to vážně sere. Teďka tady čtu co píše Vláďa na prezidenta ohledně zapisovatele. Hronzě by mě zajímalo, kdo takové věci pokoutně pašuje do rozpisů. Po loňských zkušenostech s tajně zrušenou vloženkou v rozpisu a všeho toho, co se kolem strhlo když se na to přišlo by člověk řekl, že bude pokoj. Doteďka nikdo na slušně položenou otázku nebyl schopný od 18. února odpovědět. I když to tady p. Maršálek sliboval, že zařídí. Je to zase tajné? Jak to vlastně vzniklo? Rozhodčí si stěžovali, nebo jenom nějaký strejda z výboru se probudil a taková pitomost z něj vypadla. Odpoví už konečně někdo?
trenér

Příspěvekod tomas » sob 03. led 2015 17:26:26

Nebyla to jen vložená dvojka. I počítání na 3 body a ukázlo se, že je to blbost. Mám dojem že všecky nápady pochází od jednoho člověka, který se v prosazování takových nápadů v pravidlech a rozpisech vyžívá. Trošku jsem se o to víc zajímal a žádná komise rozhodčích ani jiní se k tomu nehlásí. Může zde někdo uvést, kdo konkrétně všechny tři nápady z poslední doby navrhnul?
tomas

Příspěvekod trenér » ned 04. led 2015 19:01:05

Pan prezident nám odpověděl. Žádná komise, žádný rozhodčí. Prostě to vymysleli na VV ČNS, zajímalo by mě taky kdo přesně. Naštěstí se to bude zatím týkat jenom extraligy ale znáš to, za rok nebo dva je to všude. Pánové z VV ČNS budou úplně mimo realitu, když vymýšlí takové píč..viny a zatím jim končí mužstva v soutěžích, liga, II. liga, kraje, a celý kraje!
trenér

Příspěvekod Luboš » úte 06. led 2015 9:48:30

To víš že se to rozjede dál. Vůbec nezávidím týmům z extraligy. 1 x obsluhovatel kamery TVcomu, 1 x hlasatel, 1 x zapisovatel, 2 x pořadatel, minimálně 5 lidí co nehrajou a musí tam být. Hraje se ež 20 zápasů za sezonu. To máš 100 denlidí. Na sport amatérů strašně přísný podmínky. Nechápu když jak vysvětlil K. Kleník zapisovatele potřebuje svaz, proč ho mají platit týmy?
Luboš

Příspěvekod tomas » stř 07. led 2015 8:45:53

Komise nenavrhli, rozhodčí si nestěžovali. Na co je teda svaz má, když pak přijde někdo z výboru a komise nekomise, vymyslí si nesmysl. Místo aby se řešily podstatné věci, vymyslí se zas něco aby to kluby měly složitější. Jméno toho pána co navrhuje už několikátý nesmysl se nedovíme.
tomas

Příspěvekod trenér » pon 12. led 2015 9:58:23

Jedno jméno kdo je za to odpovědný se už nedozvíme.
trenér

Příspěvekod Stačí » úte 13. led 2015 6:33:07

se zamyslet kdo přišel do VV ČNS z volejbalu (kde funkce zapisovatele existuje) a je to jasné.
Stačí

Zpět na Soutěže mužů