Superfinále 2013

Dlouhodobé a jednorázové soutěže mužů ČNS, republikové i regionální, kluby, družstva, hráči, trenéři, rozhodčí, řídící orgány, pořadatelé, média
Pravidla fóra
Příspěvky, které obsahují vulgarity nebo urážlivé výroky, nezákonné jednání, nesmyslný nebo nečitelný obsah, spam, reklamu (s výjimkou reklamy partnerů NM nebo ČNS), porušují autorská práva, jsou opakovaným příspěvkem, budou odstraněny. Příspěvky, které obsahují hodnocení činnosti konkrétních orgánů ČNS, konkrétních funkcionářů orgánů ČNS, konkrétních organizačních článků ČNS, nebo se dotazují konkrétních funkcionářů orgánů ČNS, musí obsahovat jméno, příjmení a mateřský oddíl (event. funkci v orgánech ČNS) přispěvatele. Příspěvky nesplňující tyto podmínky budou odstraněny. K pokládání dotazů na funkcionáře orgánů ČNS doporučujeme využít rubriku Funkcionáři ČNS odpovídají.

Superfinále 2013

Příspěvekod Jiří Sládek » pon 07. říj 2013 12:57:43

Dobrý den,

rád bych za pořadatelský tým poskytnul vyjádření ke dvěma diskutovaným aspektům superfinále.

1) Průchod diváků - Z hlediska organizace bylo prioritou superfinále zajištění bezpečnosti hráčů a pořadatelů v blízkosti hřiště. Prostor před hlavní tribunou byl vymezen jako technická zóna pro týmy a pořadatele. Průchod z druhé strany hřiště narušoval vysílání ČT sport. Pohyb diváků s občerstvením by v tomto prostoru mohl poškodit drahou techniku ČT, a proto pořadatelská služba přistoupila k uzavření tohoto prúchodu. Proto museli všichni diváci procházet přes hlavní tribunu.

V předchozích dvou finálových ročnících byl průchod přes tribunu hodnocen jako dostatečný, pro vysokou návštěvu cca 600 diváků však dostatečný nebyl. Do budoucna přistoupíme k vymezení koridoru pod tribunou, jako tomu bylo například při nohejbalovém MS. Negativním dopadem tohoto opatření bude zvýšený počet pořadatelů pro zajištění bezpečnosti obou týmů a snížení pohodlí hráčů, avšak je to přiměřená cena za zvýšení komfortu pro diváky.

Za způsobené komplikace se omlouváme a pevně věříme, že krásný nohejbalový zážitek vyvážil tento menší nedostatek.

2) Způsob předání trofeje a medailí - Z režie České televize vyšel požadavek na co možná nejrychlejší předání poháru, protože jsme plně vyčerpali čas přímého přenosu a po superfinále následoval na ČT sport další živý pořad. Proto byl zvolen tento způsob předání, tedy nejprve pohár (v přímém přenosu ČT) a poté stříbrné a následně zlaté medaile. Standardní postup by byl předat stříbro, předat zlato a na závěr pak pohár. To bohužel napjatý program České televize a dlouhý průběh superfinále neumožnil.

Děkujeme za pochopení.

Jiří Sládek
člen KPM ČNS
Jiří Sládek
 

Re: Superfinále 2013

Příspěvekod trenér » pon 07. říj 2013 14:09:09

S tím předáním to bylo jasné že tlačila televize. Snad každý trochu rozumný člověk pochopil, proč to tak bylo udělané.
trenér
 

Re: Superfinále 2013

Příspěvekod Persching2 » pon 07. říj 2013 19:37:16

Co by bylo s přímým přenosem, kdyby se hrál ještě devátý zápas ? ( když už teď byl ze strany ČT požadavek na max. urychlení ).
Persching2
 

Re: Superfinále 2013

Příspěvekod Kamil Kleník » pon 07. říj 2013 19:52:58

V případě devátého zápasu byla ČT připravena prodloužit o dalších 25 min přímý přenos. Vše jsem domlouval na místě s Petrem Kubáskem, který moderoval o přestávkách studio s Petrem Bubniakem. Byl ve spojení s pražskou režií. Protože se nakonec končilo na čas, tak došlo k ukončení přenosu dle plánu.
Přeji pěkný večer!
Kamil Kleník
Prezident ČNS
Kamil Kleník
 


Zpět na Soutěže mužůKdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník