Hrací systém extraligy a I. ligy

Dlouhodobé a jednorázové soutěže mužů ČNS, republikové i regionální, kluby, družstva, hráči, trenéři, rozhodčí, řídící orgány, pořadatelé, média
Pravidla fóra
Příspěvky, které obsahují vulgarity nebo urážlivé výroky, nezákonné jednání, nesmyslný nebo nečitelný obsah, spam, reklamu (s výjimkou reklamy partnerů NM nebo ČNS), porušují autorská práva, jsou opakovaným příspěvkem, budou odstraněny. Příspěvky, které obsahují hodnocení činnosti konkrétních orgánů ČNS, konkrétních funkcionářů orgánů ČNS, konkrétních organizačních článků ČNS, nebo se dotazují konkrétních funkcionářů orgánů ČNS, musí obsahovat jméno, příjmení a mateřský oddíl (event. funkci v orgánech ČNS) přispěvatele. Příspěvky nesplňující tyto podmínky budou odstraněny. K pokládání dotazů na funkcionáře orgánů ČNS doporučujeme využít rubriku Funkcionáři ČNS odpovídají.

Hrací systém extraligy a I. ligy

Příspěvekod Přemek » čtv 21. úno 2013 8:42:04

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat jestli svaz uvažuje o tom , aby se extraliga a možná I. liga hrály ne na 4 týmy playoff, ale 6 týmů playoff. Jezdíme se občas dívat na kluky v Žatci a když se neprobojujou do 4 týmy playoff, tak už pak třetina soutěže je o ničem. Nebaví to hráče ani nás diváky. Jasně že někdo řekne mají se probojovat do 4 týmů playoff, jernže extraliga je dneska hrozně vyrovnaná. Když teďka svaz dělá finále extraligy na jeden zápas, uvolnily se termíny. I finále I. ligy by šlo udělat jako finále extraligy jenom na jeden. Další termín by se ušetřil kdyby se to udělalo jako se to hrálo, že místo každý týden jeden zápas playoff bylo tři zápasy ve dvou víkendech. Dva poslední týmy by si zahrály o sestup. Pamtuju se, že dřív se takový systém neosvědčil. Protože to bylo hodně termínů. Teď jak jsem popsal už by to bylo o dva termíny míň a kdyby byla vůle, dalo by se to udělat.
Přemek
 

Re: Hrací systém extraligy a I. ligy

Příspěvekod trnér » čtv 21. úno 2013 13:20:32

Na šest mužstev v play - off se hrálo. Je to takových šest let, možná víc nazpátek. Už si úplně všechno nepamatuju. Tenkrát byl asi problém s hodně termínama. Tři čtvrtfinále - tři semifinále - tři finále. Devět víkendů je moc. Teď jak píšeš, že už finále je na jeden den a semifinále a čtvrtdfinále by se hrálo na tři dny ve dvou sobotách a nedělích, máš jenom pět víkendů. To už je dobrý. Docela to nevypadá špatně. I suprfinále první ligy o postup do extra by bylo hodně zajímavý. Pomohlo by to mužstvům, co se do play - off nedostanou a přitom vědí, že když se jim nezraní půlka mužstva tak nespadnou.
trnér
 

Re: Hrací systém extraligy a I. ligy

Příspěvekod Radek » pon 18. bře 2013 11:12:32

Nesliboval někdo že činovníci ze svazu tady budou odpovídat?
Radek
 

Re: Hrací systém extraligy a I. ligy

Příspěvekod Ivan Králík » úte 19. bře 2013 9:37:40

Dobrý den všem,

k dotazu ohledně možnosti změn v současných herních systémech Extraligy a 1. a i 2. ligy konstatuji, že VV-ČNS žádné změny soutěží v současnosti neplánuje. To však prosím neznamená, že žádné změny nikdy nebudou. VV očekával, že případné podněty či návrhy ke změnám budou předloženy na setkání oddílů, která se konalo v závěru roku 2012 v Nymburce. Tam ze strany oddílů či VV-ČNS k tomuto nebyl žádný návrh předložen. Následně VV-ČNS přivítal iniciativu Čelákovických - Jirky Sládka, na návrh vzniku expertní skupiny oddílů, kde budou asi i tyto návrhy projednávány a následně předloženy VV-ČNS.

S pozdravem

Ivan Králík- předseda STK-ČNS
Ivan Králík
 

Re: Hrací systém extraligy a I. ligy

Příspěvekod Přemek » čtv 21. bře 2013 20:20:39

Děkuju za odpověď. Zkuste nad tím přemýšlet. Kdyby víc týmů mělo šanci po prázdninách myslet na medaili nebo postup z nižší ligy, určitě by to mohlo být víc zajímavý.
Přemek
 


Zpět na Soutěže mužůKdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník