Mistrovství ČR dvojic - muži

Dlouhodobé a jednorázové soutěže mužů ČNS, republikové i regionální, kluby, družstva, hráči, trenéři, rozhodčí, řídící orgány, pořadatelé, média
Pravidla fóra
Příspěvky, které obsahují vulgarity nebo urážlivé výroky, nezákonné jednání, nesmyslný nebo nečitelný obsah, spam, reklamu (s výjimkou reklamy partnerů NM nebo ČNS), porušují autorská práva, jsou opakovaným příspěvkem, budou odstraněny. Příspěvky, které obsahují hodnocení činnosti konkrétních orgánů ČNS, konkrétních funkcionářů orgánů ČNS, konkrétních organizačních článků ČNS, nebo se dotazují konkrétních funkcionářů orgánů ČNS, musí obsahovat jméno, příjmení a mateřský oddíl (event. funkci v orgánech ČNS) přispěvatele. Příspěvky nesplňující tyto podmínky budou odstraněny. K pokládání dotazů na funkcionáře orgánů ČNS doporučujeme využít rubriku Funkcionáři ČNS odpovídají.

Mistrovství ČR dvojic - muži

Příspěvekod Kamil Kleník » čtv 20. říj 2011 20:47:18

Dobrá zpráva pro všechny fandy nohejbalu, kteří si rádi pustí nohejbal na internetu - a to navíc LIVE !!! Po dnešním ranním jednání s provozovatelem portálu TVCom se bude letošní MČR dvojic mužů z Nymburka přenášet poprvé naživo přímo z haly. Jednání o dalších možnostech jak zařadit do programu TVCom i nohejbalové zápasy budou nadále probíhat. Věřím, že to přinese další rozměr našemu sportu. Takže v sobotu si vyhledejte tento televizní, internetový portál a shlédněte většinu zápasů tohoto MČR v klidu domova. Během pátku ještě přineseme přesnou adresu přenosu.
Kamil Kleník
 

Re: Mistrovství ČR dvojic - muži

Příspěvekod Kamil Kleník » pát 21. říj 2011 13:46:01

On-line přenos z haly bude umístěn na tomto odkazu http://online-prenosy.tvcom.cz/video/12 ... ymburk.htm
Kamil Kleník
 Zpět na Soutěže mužůKdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník