Nižší soutěže

Dlouhodobé a jednorázové soutěže mužů ČNS, republikové i regionální, kluby, družstva, hráči, trenéři, rozhodčí, řídící orgány, pořadatelé, média
Pravidla fóra
Příspěvky, které obsahují vulgarity nebo urážlivé výroky, nezákonné jednání, nesmyslný nebo nečitelný obsah, spam, reklamu (s výjimkou reklamy partnerů NM nebo ČNS), porušují autorská práva, jsou opakovaným příspěvkem, budou odstraněny. Příspěvky, které obsahují hodnocení činnosti konkrétních orgánů ČNS, konkrétních funkcionářů orgánů ČNS, konkrétních organizačních článků ČNS, nebo se dotazují konkrétních funkcionářů orgánů ČNS, musí obsahovat jméno, příjmení a mateřský oddíl (event. funkci v orgánech ČNS) přispěvatele. Příspěvky nesplňující tyto podmínky budou odstraněny. K pokládání dotazů na funkcionáře orgánů ČNS doporučujeme využít rubriku Funkcionáři ČNS odpovídají.

Nižší soutěže

Příspěvekod Stehlík » úte 06. led 2009 16:26:49

Reakce na přízpěvek Anonyma na ZZZZ.
Souhlasím, je to ostuda ale musím se ohradit proti tomu, že mužstva hrající brněnský Městský přebor nedají počítat. Navíc počet zápasů jsem tehdy před lety kopíroval právě z pražských nižších soutěží! Samozřejmě problém je v tom že nikdo se nechce registrovat v ČNS a nebo jsou některé oddíly registrované už v ČOS. Tím nemá tato soutěž valný vliv na zvýšení členské základny ČNS ale na rozvoj a popularizaci nohejbalu určitě ano. Jak jsem už psal, bude ještě dlouho trvat než se to podhoubí rozmnoží a zkvalitní. Ale Praha také určitě začínala skromně, jen má velký náskok. Ovšem jestli mohu ještě srovnávat, dnešní počty družstev v pražských nižších soutěží také pokulhávají za stavy před patnácti lety. Navíc družstva jako "D" "E" "F" "G" značně zkreslují celkový počet týmů. Ale jinak souhlas!
Stehlík
 
Příspěvky: 22
Registrován: pon 08. pro 2008 21:25:23

Zpět na Soutěže mužůKdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník