Bubniak do Vsetína??

Dlouhodobé a jednorázové soutěže mužů ČNS, republikové i regionální, kluby, družstva, hráči, trenéři, rozhodčí, řídící orgány, pořadatelé, média
Pravidla fóra
Příspěvky, které obsahují vulgarity nebo urážlivé výroky, nezákonné jednání, nesmyslný nebo nečitelný obsah, spam, reklamu (s výjimkou reklamy partnerů NM nebo ČNS), porušují autorská práva, jsou opakovaným příspěvkem, budou odstraněny. Příspěvky, které obsahují hodnocení činnosti konkrétních orgánů ČNS, konkrétních funkcionářů orgánů ČNS, konkrétních organizačních článků ČNS, nebo se dotazují konkrétních funkcionářů orgánů ČNS, musí obsahovat jméno, příjmení a mateřský oddíl (event. funkci v orgánech ČNS) přispěvatele. Příspěvky nesplňující tyto podmínky budou odstraněny. K pokládání dotazů na funkcionáře orgánů ČNS doporučujeme využít rubriku Funkcionáři ČNS odpovídají.

Bubniak do Vsetína??

Příspěvekod Petr S. » ned 04. led 2009 10:44:13

Bubínek má snad letos jít z Modřic do Vsetína. Co je na tom pravdy, není to nějaká kachna??
Petr S.

Re: Bubniak do Vsetína??

Příspěvekod Petr S. » pát 13. úno 2009 10:52:27

Na zetkách se k tomu rozjela docela nechutná diskuse. Je to hrozná špína a vůbec se Bubniakovi nedivím, že na to nechce reagovat. Nasadili mu psí hlavu a ubožáci si zase po dlouhé době můžou na někom vylít zlost. Tohle jsem teda nečekal.
Petr S.

Příspěvekod Návštěvník » pát 13. úno 2009 21:13:31

Čistému vše čisté...........
Návštěvník

Příspěvekod fanda » pát 13. úno 2009 23:31:01

Petr Bubniak asi nezvolil nejšťastnější způsob a možná měl všechno dopodrobna říct. Jenže tím by asi vyvolal ještě větší množství nenávistných reakcí ze Vsetísnka. Můj názor teď je, že Petr tam opravdu šel tak napůl kvůli prachům a napůl chtěl zkusit něco nového. Vadí mě taky, že v Brně určitě vědí naprosto přesně, jak to bylo a nejdou s tím ven. Stejně tak si myslím, že Vsetín asi ne vždycky dodrží to co slibuje. Nejen v nohejbalu platí, že když ptáčka lapají, hezky mu zpívají. Na můj vkus se chovají dost rozmáchle a to vždycky nutí k opatrnosti. Ještě k Petrovi bych chtěl říct, že svůj přestup v klubu všem předem oznámil a ne jako jiní, kteří to tajili a klub se to dozvěděl až z pošty. I to vypovídá, že zase tak nečestný není.
fanda

Příspěvekod Paja » pon 16. úno 2009 11:31:40

Nechci Bubniakovi křivdit, ale neudělal to asi nejlépe. To vša nemění nic na tom že se rozhodnul dobře. Stačí se podívat, jakou špínu na něj teď házejí jeho vsetínský "spoluhráči", speciálně Bačik a Nezval. A za ně měl makat a potit dres??? Takhle se alespoň přesvědčil o jejich opravdovém charakteru. Kdo by po takovém zjištění mezi tuhle partičku dobrovolně šel, byť za nějaký peníz???
Paja

Příspěvekod Bačik » pon 16. úno 2009 12:44:19

To Paja: Můžeš mi napsat jakou špínu jsem házel na P. Bubniaka? Nepoužil jsem jediné vulgarní slovo,jeho charakterové vlastnosti jsem taky nezminoval, jenom jsem reagoval na první příspěvek, že Bubniak nejde do Vsetína , protože Vsetín neuhradil peníze za přestup. Tak si to ještě jednou přečti a zdžuj se raději pro přístě komentáře!
Bačik

Příspěvekod Alexej77 » pon 16. úno 2009 15:34:54

Z mých zdrojů vím , že Vsetín včas uhradil prachy za přestup a plně dodržel smluvní podmínky . Nabízí se velmi pravděpodobná verze , že Bubniaka modřice přeplatili , tak udělal podraz . Kvůli němu ve Vsetíně chybí hráč na I. ligu , byla také koupena II. liga pro hráče , kteří se kvůli němu nedostali do áčka . Kdyby řekl , hoši promiňte mě nabídli v Modřicích více , tak by to mrzelo , ale nepodrazil by nikoho . A dost pomluvám z Modřic o pozdě uhrazené finance za přestup . PROSTĚ PODRAZ OD BUBNIAKA.PŘEJI MU , ABY SI NAPRAVIL CHARAKTER .
Alexej77

Příspěvekod Radim » pon 16. úno 2009 21:52:50

Pájo a ty by jsi nebyl naštvaný? Vždyť to byla evidentně Petrova inciativa - aby odešel do Vsetína. Je to i tady v článku v rozhovoru s Rudou Širockým a Petr to nezpochybnil. Jestli se pak všechno točí na tom, že Vsetín zaplatil o pár dní později, tak si myslím, že se jedná o zástupný důvod. Ani Petr ale ani třeba Vít Zgarba ze Vsetína mně nikdy moc nepřesvědčili o tom, že jim lze dost věřit, ale Ruda Širocký je seriózní a nevymýšlel by si. Záhadou je mlčení Modřic a prakticky to lze vysvětlit jen tím, že znají Petrův skutečný motiv. Ale nechtějí ho shodit. Hlavně když u nich má dál pokračovat.
Radim

Příspěvekod Stehlík » úte 17. úno 2009 17:00:30

Pánové, ačkoliv jsem členem nohejbalového oddílu TJ Sokol SDS EXMOST Modřice vím o přestupu-nepřestupu přesně to samé co vy ostatní. Něco mi ale říká abych zatím po příčinách nepátral. Už jenom to, že Petr a Ruda Širocký měli opravdu dobrý vztah. Další věc je že Michal Janeba dva roky trénoval Vsetínské dorostence a bral je i na soustředění. Petr se v Modřicích důstojně rozloučil. Nikdy nebylo v Modřicích proti Vsetínu řečeno jediné slovo. Nenapadá mne jediný důvod proč by jak Petr tak Michal měli proti Vsetínu dělat nějaký podraz. Ať si dávám 1+2 a nebo 2+1, stále mi vychází tři. Raději bych počkal s odsuzováním na dobu kdy se všichni dozvíme co se vlastně stalo že nebyl přestup uskutečněn. Jinak já osobně jsem byl s přestupem srozumněn ale přivítal jsem že Petr zůstává. Vždyť bez něj by Modřice už nebyly ty pravé Modřice. Podotýkám že se jedná o můj osobní pocit a názor a že nemá nic společného s oficiálním postojem nohejbalového oddílu TJ Sokol SDS EXMOST Modřice.
Stehlík

Příspěvekod Roman » úte 17. úno 2009 18:06:31

Není to přece poprvé, co dal Buben Vsetínu košem. Takže já to vidím tak, že Buben je dost opatrný a když vše slíbené není na 100%, tak se stáhne. Loni se přece mluvilo o tom, že Buben měl dostat nějakou slíbenou částku a pak ale když došlo na čin, tak se ta částka zmenšila. Proto asi couvnul. Teď to může být podobné. Hlavně ale tato událost vrhla špatné světlo na všechny tři zúčastněné strany. K něčemu to dobré vždy je, každá ze stran je do příště už poučená a dá si bacha. Více bude určitě morálně odsuzován Buben a Modřice, příště už musí zvolit průhlednější kroky. Naopak Vsetín bude muset vymyslet nějaké řešení, když koupil další ligu. Také pozná, že rychlá řešení na základě vše přes peníze nemusí vždy přinést úspěch a nemusí být brané jako čisté.
Roman

Příspěvekod Anonym » pát 20. úno 2009 11:56:08

A od koho Vsetín koupil II. ligu, jestli to není tajný ? Bude ji v tuto chvíli prodávat ?
Anonym

Příspěvekod Bačik » pát 20. úno 2009 12:13:25

Vyškov a nebude ji prodávat!
Bačik

Příspěvekod V.Pabián » pát 20. úno 2009 13:31:55

Prodej soutěže je podle legislativy možný od konce soutěžní sezóny do cca 2.ledna, tj 30 dnů před termínem podání přihlášek.
V.Pabián
V.Pabián

Příspěvekod Anonym » úte 24. úno 2009 11:04:25

A prvoligovou licenci prodal Vyškov komu ?
Anonym

Příspěvekod V.Pabián » úte 24. úno 2009 14:27:44

Do TJ Jiskra Aš, nový účastník 1.ligy mužů 2009.
V.Pabián
V.Pabián

Příspěvekod Anonym » stř 25. úno 2009 13:47:05

A kdo nahradí ve 2. lize Dynamo České Budějovice ?
Anonym

Příspěvekod V.Pabián » stř 25. úno 2009 16:27:44

TJ Plazy.
V.Pabián
V.Pabián

Zpět na Soutěže mužů