Nohejbalista roku

Dlouhodobé a jednorázové soutěže mužů ČNS, republikové i regionální, kluby, družstva, hráči, trenéři, rozhodčí, řídící orgány, pořadatelé, média
Pravidla fóra
Příspěvky, které obsahují vulgarity nebo urážlivé výroky, nezákonné jednání, nesmyslný nebo nečitelný obsah, spam, reklamu (s výjimkou reklamy partnerů NM nebo ČNS), porušují autorská práva, jsou opakovaným příspěvkem, budou odstraněny. Příspěvky, které obsahují hodnocení činnosti konkrétních orgánů ČNS, konkrétních funkcionářů orgánů ČNS, konkrétních organizačních článků ČNS, nebo se dotazují konkrétních funkcionářů orgánů ČNS, musí obsahovat jméno, příjmení a mateřský oddíl (event. funkci v orgánech ČNS) přispěvatele. Příspěvky nesplňující tyto podmínky budou odstraněny. K pokládání dotazů na funkcionáře orgánů ČNS doporučujeme využít rubriku Funkcionáři ČNS odpovídají.

Nohejbalista roku

Příspěvekod Petr » pon 29. pro 2008 9:44:21

Tak jak to tipujete? Výsledky už asi budou hotové. Můj tip je v mužích 1.Bubniak, 2.Vanke, 3.Pelikán, v ženách to bude zase Vrtíšková, v dorostencích jsem tipoval Topinku. Ale jak jsem se dočet, tak mu body sebrala neúčast na MS, takže bych tipoval Putíka nebo Medka. U žáků si fakt netroufnu.
Petr

Re: Nohejbalista roku

Příspěvekod Radek » pon 29. pro 2008 21:43:52

Buben je asi jasnej, Inka u žen taky. Na medaili ale nebude Vanke, spíš bych si tipnul Mraka. U těch dorostenců to bude zamotané, protože jestli Papír a Topec byli bití za to, že už nemohli na MS startovat, tak to není dobře. Za žáky vyhraje někdo z Prostějova.
Radek

Příspěvekod Maršálek » pát 02. led 2009 0:36:22

V redakční části je uvedeno pořadí na 11-20. místě a jména první desítky. Ostatní až 17.1. večer.
Maršálek

Příspěvekod Stehlík » pát 02. led 2009 10:00:04

Spoustě lidí uniká obrovská úspěšnost Radka Pelikána na neuvěřitelném množství turnajů ať už na jeden, dva,nebo tři dopady nejen u nás ale i v zahraničí. Rovněž jeho nasazení-nenasazení do disciplín na MS může být diskutabilní. V ligové soutěži spolehlivý tahoun a navíc se svou univerzálností stávámimořádnou osobností. Takže pro mne je hlavním konkurentem Petra Bubniaka právě on!
Stehlík

Příspěvekod Stehlík » pát 02. led 2009 11:04:20

Navíc mne docela zaráží že mezi 20. se nenalézá Jakub Pospíšil. Nechci si hrát na patriota ale za výkony v celém roce 2008 by si to určitě zasloužil.
Stehlík

Příspěvekod Spíla » pát 02. led 2009 14:41:46

Souhlasím s p. Stehlíkem, bohužel Jakub není tak vidět, když není v repre, ale souhlasím jeho výkony jsou velmi dobré a zaslouží si být nejméně v TOP 20, ale v minulých letech to nebyl jen Kuba kdo byl opomenut.......
Spíla

Příspěvekod Maršálek » pát 02. led 2009 20:58:29

Ano, dochází k tomu. I proto je alespoň u mužů celkové hodnocení dáno součtem jak z hlasů odborníků, tak i z poměrně složitého výpočtu z dosažených výsledků (MS, MČR, EP, WAEL). Díky tomu se snižuje riziko podobných případů, jako když v osmdesátých letech plzeňský Francán byl výsledkově nejlepší hráč ročníku a hlasující na něj úplně zapomněli. Hráčů, na které se zapomíná, nebo jsou podhodnoceni, jsou i dnes. Třeba takový Kokštein by mohl vyprávět... I letos tam jsou velké rozdíly v obouch hodnoceních. Takový Dvořák byl dle výsledků na 8.místě, od hlasujících nedostal jediný hlas, podobně na tom jsou Kalas s Řehákem. To už je ale úděl podobných anket.
Maršálek

Příspěvekod Petr S. » čtv 22. led 2009 8:25:48

Hodně mě překvapilo, že ocenění vyhrál Medek. Neříkám že je to špatný hráč, ale v dorostu byli lepší. To že třeba Topinka skončí až pátý a ještě před ním je Klaudy, se mi zdá až neskutečné. Vždyť třeba Topinka hrál výborně nejen v dorostu, ale i ve finále extraligy mužů.
Petr S.

Zpět na Soutěže mužů