Nohejbalista roku - ples, vyhlášení

Dlouhodobé a jednorázové soutěže mužů ČNS, republikové i regionální, kluby, družstva, hráči, trenéři, rozhodčí, řídící orgány, pořadatelé, média
Pravidla fóra
Příspěvky, které obsahují vulgarity nebo urážlivé výroky, nezákonné jednání, nesmyslný nebo nečitelný obsah, spam, reklamu (s výjimkou reklamy partnerů NM nebo ČNS), porušují autorská práva, jsou opakovaným příspěvkem, budou odstraněny. Příspěvky, které obsahují hodnocení činnosti konkrétních orgánů ČNS, konkrétních funkcionářů orgánů ČNS, konkrétních organizačních článků ČNS, nebo se dotazují konkrétních funkcionářů orgánů ČNS, musí obsahovat jméno, příjmení a mateřský oddíl (event. funkci v orgánech ČNS) přispěvatele. Příspěvky nesplňující tyto podmínky budou odstraněny. K pokládání dotazů na funkcionáře orgánů ČNS doporučujeme využít rubriku Funkcionáři ČNS odpovídají.

Re: Nohejbalista roku - ples, vyhlášení

Příspěvekod per-os » pát 08. led 2010 18:57:33

Ach jo, pane Stehliku,
ja svou chybu uznavam! Mel jsem pouze spolecenskou obuv, kosili, sako, a bohuzel rifle. V klidu bych pochopil, kdybych se na ples nedostal a takovy neprijemny pocit jsem mel, uz kdyz jsem se balil na vikend do Prahy. Byl jsem na mnoha spolecenskych akcich, nektere byli volnejsi a vstup v riflich nebyl problem, ale faktem zustava, ze kdybych spolecenske kalhoty mel, vzal bych si je.

Mne se ovsem jednalo o dvoji metr.

Jedni v riflich ano, druzi ne. Napriklad Miťku - predsedu prazskeho nohejbalu tam v riflich pustili s oduvodnenim: "Jsou bily..." Vite, ja jsem tam pred tim salem stal, dokonce i hovoril s panem Klenikem, mimochodem za prubehu naseho dialogu veslo do salu nekolik lidi v riflich, tak jsem chtel jen vedet, kdo rozhodoval o tom, kdo zustane na chodbe, pripadne na jakem zaklade.

Pane Stehliku,
pro mne z toho plyne jasne pouceni: Priste na nohejbalovy ples opravdu spolecensky odev.
Nepredpokladam, ze by se na Vasem pohledu na vec neco zmenilo, ale trochu si to preju.
Pekny vikend.
Milan
per-os

Příspěvekod A.Stehlík » pát 08. led 2010 19:29:01

Milane, samozřejmě že na všechno na světě je dvojí metr. S tím se my obyčejní musíme smířit. Já bych si tvého příspěvku vlastně ani nevšiml a chápu o co ti jde ale v kontextu stížností které se na vedení nohejbalového svazu hrnou ze všech stran jsem musel na tvůj příspěvek reagovat. Také jsem byl rozladěný že se na ples nedostali třeba Topinka a Kop ale na druhé straně jsem chápal že prostě nebyli náležitě oblečeni. Viděl jsem samozřejmě techniky přenosu, zvuku a různé zákulisní "šíbry" ale bral jsem jejich rifle opravdu jako jejich pracovní oděv a vůbec mne nenapadlo že bych měl vznášet nějaké dotazy. To jen abys věděl že chápu tvé otázky. Jinak mezi námi doufám není nic co by nešlo při setkání spláchnout... :-))
A.Stehlík

Příspěvekod per-os » pát 08. led 2010 19:45:23

Netusil jsem, ze tam byl Miťka pracovne:-)))

Pane Stehliku,
jsem rad, ze to berete stejne a tak se uvidime radi:-)
per-os

Příspěvekod M.Šnídl » pon 11. led 2010 20:34:46

Milane, ty koni, copak já měl ryfle? To jsi si zase zapoměl čočky né? :-)
M.Šnídl

Příspěvekod per-os » úte 12. led 2010 23:02:32

Milo,
cocky jsem nezapomnel, jen jsem si vzal slabsi brejle:-)
per-os

Příspěvekod M.Šnídl » stř 13. led 2010 0:49:50

V sobotu ti to New Bor City upřesním :-)
M.Šnídl

Příspěvekod per-os » stř 13. led 2010 5:34:46

Uz se tesim:-) Rad si to poslechnu:-)

Tak navidenou v sobotu.
per-os

Příspěvekod Hools » ned 17. led 2010 18:18:29

Milane, naprostý souhlas! Taky jsem to viděl, tak jak píšeš.
Hools

Příspěvekod per-os » pon 18. led 2010 16:13:26

to HOOLS:
Diky, jsem rad, ze to nekdo videl podobne:-)
per-os

Příspěvekod RADIM » pon 18. led 2010 18:09:18

Milane, co kdyby si místo těch blábolů něco taky pro nohejbal udělal ty. Vím že udělat takovou akci nebo turnaj dá hodně práce a hodně peněz. A jestli tam nějakej blbeček není schopný přijít ve slušném oblečení, jeho blbost. Obhajovat se tak jako když zloděj křičí chyťte zloděje mi příde chabota. Tak něco udělje ty a já ti to tam přijedu zkritizovat.
RADIM

Příspěvekod Hools » pon 18. led 2010 18:45:05

Hlavně jde o to co bylo na té pozvánce: Vstup na akci pouze v důstojném oděvu, nejlépe společenském. Důstojný oděv takového plesu měli téměř všichni a stejně nebyli vpuštěni.
Hools

Příspěvekod per-os » pon 18. led 2010 18:59:26

Radime,
proc ta zloba?
Vznesl jsem slusne dotaz(y) na oficialnim nohejbalovem foru, proc Vam to tak vadi? Najdete nekde v mych prispevcich, ze bych popiral (ne)vinu?
per-os

Předchozí

Zpět na Soutěže mužů