Nohejbalista roku - ples, vyhlášení

Dlouhodobé a jednorázové soutěže mužů ČNS, republikové i regionální, kluby, družstva, hráči, trenéři, rozhodčí, řídící orgány, pořadatelé, média
Pravidla fóra
Příspěvky, které obsahují vulgarity nebo urážlivé výroky, nezákonné jednání, nesmyslný nebo nečitelný obsah, spam, reklamu (s výjimkou reklamy partnerů NM nebo ČNS), porušují autorská práva, jsou opakovaným příspěvkem, budou odstraněny. Příspěvky, které obsahují hodnocení činnosti konkrétních orgánů ČNS, konkrétních funkcionářů orgánů ČNS, konkrétních organizačních článků ČNS, nebo se dotazují konkrétních funkcionářů orgánů ČNS, musí obsahovat jméno, příjmení a mateřský oddíl (event. funkci v orgánech ČNS) přispěvatele. Příspěvky nesplňující tyto podmínky budou odstraněny. K pokládání dotazů na funkcionáře orgánů ČNS doporučujeme využít rubriku Funkcionáři ČNS odpovídají.

Nohejbalista roku - ples, vyhlášení

Příspěvekod ITD » čtv 10. pro 2009 11:54:00

ITD, s.r.o., TJ Pankrác a Pragsport, o.s. zvou nohejbalové příznivce na sportovně-společenskou akci, která se uskuteční ve dnech 19.-20.12.2009. Sportovní část obstará již tradiční turnaj trojic Poslední smeč v hale TJ Pankrác (Lomnického 1, Praha 4), o tu kulturní se postará také již tradičně moderátor večera Nohejbalista roku 2009 Radek Bauer. Vyhlášení anket všech kategorií proběhne 19.12. od 19:00 v KC Novodvorská (Novodvorská 1013/151, Praha 4). Bezprostředně po vyhlášení bude následovat ples, během něhož bude na pódiu zářit pražská rocková kapela Peter´s Painters. Cena plesových vstupenek: 150,- Kč jednotlivá, 250,- Kč párová. Prodej vstupenek v sobotu 19.12. po celý den v hale TJ Pankrác, případně večer přímo v KC Novodvorská. Rezervace vstupenek na dusan.marat@itdsport.cz. Předvánoční nohejbalové dostaveníčko ukončí nedělní vyvrcholení turnaje Poslední smeč. Semifinálové boje vypuknou před kamerami ČT v 15:00.
ITD

Re: Nohejbalista roku - ples, vyhlášení

Příspěvekod Maršálek » ned 20. pro 2009 8:25:08

Výsledky ankety Nohejbalista roku:
Žáci: 1. Milan Knebl, 2. Petr Voruda, 3. MIchal Fišer
Dorostenci: 1. Dan Putík, 2. Ondřej Pachman, 3. Ondřej Cibulka
Ženy: 1. Lenka Majerová, 2. Veronika Tymichová, 3. Kateřina Červenková
Muži: 1. Jakub Mrákava, 2. Radek Pelikán, 3. Petr Bubniak
Do Síně slávy byli uvedeni: Rudolf Širocký, Vít Kopecký
Maršálek

Příspěvekod Pabián » ned 20. pro 2009 16:38:12

Postup do dnešních semifinálových skupin :
Modřice A+B, K.Vary "A", Bratřínov, ITD, DPMK Košice, Šacung, Junioři 2008, Pankrác, Solidarita.
Pak se hrálo ještě semifinále a asi teď o 3.místo a finále. Už nejsem na místě, takže výsledky nemám.
V.Pabián
Pabián

Příspěvekod per-os » stř 06. led 2010 20:10:54

Ahoj,
rad bych se jen informativne zeptal, podle jakeho klice byli vpousteni ucastnici na ples? Jak je mozne neumoznit vstup lidem, kteri meli zakoupene vstupenky s oduvodnenim, ze nemaji dostatecny spolecensky odev? Vetsinou se jednalo o rifle, ktere mel i pan poradatel Marsalek? Nikde jsem nenasel predepsany odev (white – frak, black tie – smoking, formal dress – společenský oděv, lounge suit – vycházkový oděv, informal/casual – neformální oblečení).
Jak je mozne, nektere na tuto akci vpustit a jine ne??? Kde to jsme? Vim, ze Martin i pan predseda klenik delaji pro nohejbal hodne a s dobrymi umysly, proto by me zajimalo, co to melo znamenat?
Diky Milan Kulovany
per-os

Příspěvekod Maršálek » stř 06. led 2010 20:55:38

Milane, já osobně jsem tam nebyl jako host, ale jako organizátor projekce večera (a také navíc jako novinář Deníků Bohemia a Nohec magazínu). Takže jak já, tak i další moji "techničtí" kolegové (projekční technik, osvětlovač...) i mediální kolegové (např. Pražský deník) jsme celkem pochopitelně nepotřebovali požadovaný úbor. A nemyslím, že kombinace černé džíny, košile a sportovní sako je i pro organizátora projekce nějakým faux-pas. Navíc díky tomu, že jsem do cca 17 hodin seděl na Pankráci na Valné hromadě ČNS, tak jsem ani neměl žádný čas na převléknutí a letěl jsem hned do KCN, abych stihnul zkoušky projekce a úpravy textu pro moderátora. Jinak pokud vím, tak pořadatel měl v propozicích večera uvedené, že je pro hosty vyžadován společenský oděv. Na hlídání vstupu tam byla nějaká agentura a ta zřejmě důsledně dbala na to, aby se nestalo co loni. Kdy tam byly vpouštěny osoby v teplácích a botaskách a osoby podnapilé, které naprosto nevhodnými hlasitými projevy narušovaly průběh slavnostního večera i plesu. Víc ti za sebe k tomu asi neřeknu.
Maršálek

Příspěvekod per-os » stř 06. led 2010 22:39:57

Martine,
predseda Kamil Klenik mi sdelil, ze to poradas Ty. Z Tveho prispevku jsem pochopil, ze jsi "pouze" oraganizoval projekci a zastupoval tisk. Kdo tuto akci tedy poradal?
Nechci to moc rozebirat, ponevadz si nechci delat u nikoho zle. Ovsem na druhou stranu musim priznat, ze verejna selekce na zaklade osobnich znamosti na takoveto akci se mi dost prici a nerozumim ji. Kombinaci džíny, košile a sako jsem mel i ja a vpusten jsem nebyl stejne jako rada dalsich, naproti tomu rada jinych vpustena byla pred zraky nas, kteri vpusteni nebyli.
Tve "technicke" kolegy i Tvuj casovy pres beru jen jako vyhybani se odpovedi. Prevleknout si kalhoty Ti zabere kolik casu???:-D
Zkratka to bylo: Tebe tady chcem, Tebe tady nechcem.
Kazdopadne Vase "super nadherna vydarena akce" ukazala, jak se projevuje arogance moci v nohejbale. O vraceni vstupneho, dopravneho, atd. nemluve.
Mrzi me, ze lide, kteri se snazi pro nohejbal delat co muzou, si takto kazi "povest" a lide, vetsinou nohejbaliste, kteri se jdou bavit s dalsimi, se kterymi se spise potkavaji na hristi, jsou arogantne poslani domu...
per-os

Příspěvekod Maršálek » čtv 07. led 2010 1:00:51

Milane, tady přece hned v prvním příspěvku téma najdeš, kdo to pořádal. Navíc ale ten, kdo dělal ostrahu u vchodu, byla najatá agentura, která s nohejbalem asi moc společného nemá - to je jediné, co vím. Já nevím, proč řešíš mě, jestli já jsem měl džíny nebo ne? Přečti si prosím znovu a pozorněji, co jsem ti tam napsal. Děkuji.
Maršálek

Příspěvekod per-os » čtv 07. led 2010 1:30:35

Martine,
bohuzel nevim, kdo konkretne se skryva za: ITD, s.r.o., TJ Pankrác a Pragsport, o.s.. Tebe jsem vybral jako priklad, ponevadz na Tve pokony (toho pustte, ten je tu se mnou) reagovali clenove agentury, jako bys byl velitel:-) Bez jakychkoliv diskusi byli vpusteni.
A pokud me nabadas k opetovnemu cteni Tveho prispevku, mohl bych Ti to vratit. Rikas, ze agentura dusledne dbala... To, ze se tam nekdo pousti a jiny ne, ac stejne odeni, tomu rikas dusledne dbani?
Jinak myslim, ze to nikam nevede. Ty jsi se z toho vyhacakoval a ten, kdo agenturu najal, se pravdepodobne neprihlasi. Takze ceska klasika: ono to vysumi:-)
Aspon vime, ze jsme si vsichni rovni a nekteri holt rovnejsi:-)
Nohu vejs:-)
per-os

Příspěvekod Maršálek » čtv 07. led 2010 8:35:12

Milane promiň, nevím, co bych ti více řekl. Ani jednoho z těch strážců jsem nikdy předtím neviděl a nevím, z jaké byli agentury a jak důsledně kontrolovali, kdo je oblečen a kdo ne. Protože mě tam viděli, že tam organizuji projekci a moderování, tak jim asi došlo, že tam nějakou úlohu mám. Co si vzpomínám, tak jsem třeba došel ven pro Denise Postlera z Pražského deníku, který tam přišel udělat reportáž a rozhovor s Kubou Mrákavou. Fakt víc ti neřeknu a opravdu nevím, z čeho bych se měl vyháčkovávat. Pro mě to bylo také dost útrpné, scénář a projekce letos musely vzniknout v rekordním čase (necelé dva týdny), takže jsem měl velmi dlouhé noci u PC a nakonec jsem při tom přesunu z Pankráce nalehko to odnesl zánětem trojklaného nervu. Tak prosím po mě nechtěj, abych řešil věc, která náleží pořešit někomu jinému. Díky za pochopení.
Maršálek

Příspěvekod per-os » čtv 07. led 2010 9:23:43

OK, v tom pripade se omlouvam, ze jsem otazku nasmeroval na Tebe. Nezlob se a snad uz jsi v poradku.

Vyjadri se tedy nekdo kompetentni?

Diky Milan
per-os

Příspěvekod soucekp » čtv 07. led 2010 10:06:34

Na plese jsem ještě nebyl, neboť máme v tomto termínu tradiční vánoční besídku. Letos jsme její termín přesunuli, tak doufám, že se tam konečně dostanu :-) - a rozhodně by mě nenapadlo si vzít džíny - určitě si vezmu společenský oděv. Nemusí jít přímo o oblek, ale kalhoty, košile, sako a kravata to bude určitě.

Náš sportovní klub pořádá letos již 10. ročník Společenského plesu v Kolovratech a nikdy by mě nenapadlo si nevzít společenský oděv. A za celou dobu jsme měli akorát 1x problém s oděvem - a toho pána jsme vyvedli a do sálu nepustili.

Takže si myslím, že i kolegové novináři by si mohli vzít něco slušného na sebe. Přece mi nebudete tvrdit, že když půjdete na ples do Státní opery, tak tam pustí novináře v džínách! Skoro mi přijde, že ze sebe žurnalisté dělají něco víc, než doopravdy jsou.

Já osobně bych viděl chybu na obou stranách barikády. Milan i Martin měli nechat doma džíny a vzít si "normální" kalhoty a pořadatelská služba měla zabránit vstupu nejen Milanovi, ale i novinářům, kteří se neumí obléknout. Když si chtějí dělat interview v džínách, tak si mohou s Kubou Mrákavou poklábosit někde na kurtu.

Mějte se prima a na setkání při společenských akcích, nebo na hřištích se těší

Petr Souček, MAESTRO CLUB Kolovraty
soucekp

Příspěvekod per-os » čtv 07. led 2010 10:36:27

Vidim to podobne, diky:-)
per-os

Příspěvekod ITD » čtv 07. led 2010 12:11:19

Za pořadatelskou agenturu se zpětně omlouvám nevpuštěným hostům. Na druhou stranu ples je společenskou událostí a ta většinou vyžaduje společenský oděv. Já osobně bych nebyl tak striktní, ale představitelé ČNS, jakožto v podstatě objednatel akce, který se na ní podílí finančně i jinak, se po loňské zkušenosti rozhodli důrazněji dbát na oděv a vystupování vpuštěných hostů. Za tímto účelem byla najata profesionální agentura. A v několika případech byla až moc přísná. Bohužel pak musela udělat pár výjimek, protože i někteří ocenění či předávající přišli pro mě zcela nepochopitelně v džínách a mikině. Bez nich by se však ta oficiální část neobešla. Nakonec došlo ke kompromisu a ti, tzv, nevhodně oblečeni byli do sálu vpuštěni po skončení vyhlašování. A co se vrácení vstupného týká: Kdo se přihlásil u prodejců vstupenek, dostal vstupné zpět. Jestli tomu tak u některých nebylo, dejte vědět. Toť asi všechno.
S pozdravem Petr Stejskal
ITD

Příspěvekod per-os » čtv 07. led 2010 13:55:47

Ciao Peterka:-)
diky za vysvetleni. Skoda, ze se tohle trochu nepovedlo, ponevadz jsme timto o nejzajimavejsi cast vecera bohuzel prisli, takze chystej demijonek:-)

Milan
per-os

Příspěvekod A.Stehlík » čtv 07. led 2010 16:19:27

Teda pánové, mně už z vás fakt mrdne... tak vy nepřijdete ve společenském oděvu na slavnostní vyhlášení a ples a divíte se proč jste nebyli vpuštěni a málem se zase chcete hledat viníka který za to může... naprosto nechápu co na tomto můžete řešit... hledejte chybu u sebe! Nekoukejte po druhých nechtějte aby svaz a já nevím kdo ještě řešil takovéhle věci!!!
A.Stehlík

Příspěvekod per-os » čtv 07. led 2010 17:50:53

Obavam se, ze ten budouci cas ve Vasi prvni vete neni na miste, pane Stehliku. Ocividne jste neporozumel tematu fora, coz tento fakt meni v axiom.
per-os

Příspěvekod Návštěvník » čtv 07. led 2010 18:49:59

Myslím že jsem porozuměl docela dobře. Prostě byl zase někdo ukřivděný a zapomněl že si za to může sám. Napadá nejprve Maršuse, Kleníka, ITD sport a já nevím koho ještě. Zdá se mi že je to tu samý právník a samý nevinně poškozený... zkuste se nad sebou zamyslet. Pokud mně někam nepustí na akci s tím že nemám společenský oděv tak se v prvé řadě zastydím a nebudu s tím ještě vylézat na veřejnost a ukazovat že ten tam byl a ten také. Poslední dobou fakt zírám... ;-)
Návštěvník

Příspěvekod A.Stehlík » čtv 07. led 2010 19:10:26

Pardon, nějak to nenapsalo mé jméno v předchozím příspěvku...
A.Stehlík

Příspěvekod per-os » čtv 07. led 2010 23:52:00

Pane Stehliku,
zirani bude pravdepodobne Vasi obvyklou reakci, kdyz si kdokoliv dovoli napsat cokoliv, co se Vam nelibi. Jaky sled udalosti u Vas nasleduje po zirani? Vite, pane Stehliku, deni v nohejbale celkem sleduji, a tak me treba mrzelo, ze jsem nemohl zatleskat Radkovi Pelikanovi a dalsim (Kubu jsem stihnul), ac jsem byl jednim z mala stastnych majitelu vstupenky. Myslim, ze letos byla anketa dosti napinava hned ve dvou kategoriich, pral jsem uspech vsem nominovanym, proto jsem POUZE hledal duvod, proc jsem u toho nemohl byt, chapetete to jiz, anebo stale jen zirate?
Omlouvam se za krapet sarkasmu.
Milan Kulovaný
per-os

Příspěvekod A.Stehlík » pát 08. led 2010 17:29:02

No nevím proč jsi hledal důvod když byl nad slunce jasný, pokud jsem dobře pochopil, neměl jsi společenský oblek... co na tom ještě hledáš? Na kom chceš ještě něco vyloudit? Zírám na to z toho důvodu, pokud ti to ještě nedošlo, že nedokážeš uznat svoji chybu a hledáš na koho to případně hodit... takový dojem z toho mám já... nic ve zlém ale poslední dobou za všechno může nohejbal, svaz, výkonný výbor, STK, případně pořadatel akce ale nikdo neuzná to, že se sám nějakým způsobem provinil... Nohejbal a dění okolo není vedení. Nohejbal to jsou ti kteří ho provozují pokud dělají oni chyby nelze je přeci svádět na někoho jiného. Neber to jako osobní útok ale prostě je to poslední dobou takřka hit...
A.Stehlík

Další

Zpět na Soutěže mužů