Mezinárodní pravidla - jeden dopad

Dlouhodobé a jednorázové soutěže mužů ČNS, republikové i regionální, kluby, družstva, hráči, trenéři, rozhodčí, řídící orgány, pořadatelé, média
Pravidla fóra
Příspěvky, které obsahují vulgarity nebo urážlivé výroky, nezákonné jednání, nesmyslný nebo nečitelný obsah, spam, reklamu (s výjimkou reklamy partnerů NM nebo ČNS), porušují autorská práva, jsou opakovaným příspěvkem, budou odstraněny. Příspěvky, které obsahují hodnocení činnosti konkrétních orgánů ČNS, konkrétních funkcionářů orgánů ČNS, konkrétních organizačních článků ČNS, nebo se dotazují konkrétních funkcionářů orgánů ČNS, musí obsahovat jméno, příjmení a mateřský oddíl (event. funkci v orgánech ČNS) přispěvatele. Příspěvky nesplňující tyto podmínky budou odstraněny. K pokládání dotazů na funkcionáře orgánů ČNS doporučujeme využít rubriku Funkcionáři ČNS odpovídají.

Mezinárodní pravidla - jeden dopad

Příspěvekod Anonym gICTs » úte 13. říj 2009 18:05:23

Mohu se zeptat, jestli se nezamýšlí nějaký pohár nebo něco podobného na jeden dopad?? Kdo není v reprezentaci nemá si šanci zahrát podle mezinárodních pravidel. Proti vlastním na tréninku to neni ono.
I pro p. Šmejkala by to bylo plus pokud by viděl nové nohejbalisty na jeden dopad? Nepřipadá nějaký seriál turnajů??

http://www.zzzz.cz/nohejbal/odpovedi.ph ... 99&dummy=0
Anonym gICTs
 

Zpět na Soutěže mužůKdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník