Pravidla - aut

Pravidla fóra
Příspěvky, které obsahují vulgarity nebo urážlivé výroky, nezákonné jednání, nesmyslný nebo nečitelný obsah, spam, reklamu (s výjimkou reklamy partnerů NM nebo ČNS), porušují autorská práva, jsou opakovaným příspěvkem, budou odstraněny. Příspěvky, které obsahují hodnocení činnosti konkrétních orgánů ČNS, konkrétních funkcionářů orgánů ČNS, konkrétních organizačních článků ČNS, nebo se dotazují konkrétních funkcionářů orgánů ČNS, musí obsahovat jméno, příjmení a mateřský oddíl (event. funkci v orgánech ČNS) přispěvatele. Příspěvky nesplňující tyto podmínky budou odstraněny. K pokládání dotazů na funkcionáře orgánů ČNS doporučujeme využít rubriku Funkcionáři ČNS odpovídají.

Odeslat odpověď


Odpoveď na tuto otázku je nutná pro rozlišení automatizovaných pokusů o registraci.

BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou vypnutí
Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Pravidla - aut

Re: Pravidla - aut

Příspěvek od A. Stehlík » čtv 07. úno 2019 9:27:26

Je to tak. Až bude v nohejbale také jestřábí oko, může platit to co jsi napsal před tím. :)

Re: Pravidla - aut

Příspěvek od Ahoj » pon 04. úno 2019 7:20:49

V hale je to složité už jsme taky kdysi kvůli tomu byli ve při... :-) Střed míče spadnul asi 8cm vedle čáry ale čistě matematicky by mohl spadnout 10,5cm když beru že míč má v průměr 22cm. Jenže kdo to bude a jak v té rychlosti přesně měřit že. Když je prostě kontakt při odrazu s čárou je to snáze posouditelné.

Re: Pravidla - aut

Příspěvek od A. Stehlík » čtv 10. led 2019 15:54:33

Rozhodčí vždy hledá stopu doteku míče s čárou. Pokud se jí míč dotýká je to dobrý míč, pokud ne, je to aut. V tenisu hraném na antuce je to stejné.

Re: Pravidla - aut

Příspěvek od pierres » čtv 10. led 2019 12:45:34

Stehlik píše:je to stejné jako v tenise. Nesmí se míč dotknout čáry.

Dovolim si odporovat v tenise sokoli oko posuzuje pudorysny prumet, tudiz dotek muze byt v autu(na antuce ne, tam sokoli oko neni), ale pri pohledu shora je hrana micku nad carou. Kazdopadne v tenise je tento rozdil maly (par milimetru), v nohejbale by se muselo poridit video na lajny nebot dotek v ma okolo 10 az 15 cm kdezto prumer je asi 25cm.

Re: Pravidla - aut

Příspěvek od Stehlik » pát 09. lis 2018 18:41:39

je to stejné jako v tenise. Nesmí se míč dotknout čáry.

Pravidla - aut

Příspěvek od Jiří T. » stř 31. říj 2018 22:10:49

Dobrý den,

chtěl bych se zeptat na přesnou definici rozlišující dopad míče do hřiště a mimo ně. Aby byl míč mimo hřiště, musí být celý obsah míče mimo, tj. jeho půdorysný průmět musí ležet mimo hřiště ? (Stejně jako v kopané ?) Nebo stačí, že se při dopadu nedotkl čáry ? (Stejně jako v odbíjené ?) Mám dojem, že to dříve v pravidlech uvedeno bylo, v současných jsem to nenašel.

Předem děkuji
JT

Nahoru

cron