Nejnovější příspěvky v Nohec fóru


  • 24.09. 21:17 Nohecmagazin
    Pokud sem mohu přidat příspěvek, mohli by jste i Vy redaktoři? ...
  • 17.08. 12:08 Turnaj trojic Výrovice(Pablo)
    26.ročník nohejbalového turnaje trojic o putovní pohár, startovné 150 Kč ...
V Harrachově se nejen skáče na lyžích Tisk
Napsal Martin Maršálek  |  Středa, 17.12.2008

1996_pmez_01(Harrachov) První mezinárodní nohejbalová klubová soutěž, to je PMEZ. Svůj nultý ročník odstartoval v Karlových Varech v roce 1995. První oficiální ročník akce zapsal svou historii v roce následujícím. Zajímavým bylo hlavně místo konání, bašta zimních radovánek Harrachov. Nebyl to však jediný potenciální pořadatel, zájem projevila i Praha. Tým okolo tehdejšího starosty Karla Dolejše však svůj zájem deklaroval velmi usilovně a nabídl výborné podmínky. Horské městečko tak mohlo poprvé hostit nejlepší nohejbalové evropské celky. Jak už je v mezinárodním nohejbale tradicí, na přípravu zbylo velmi málo času, vždyť pověřovací dopis z mezinárodní federace dorazil do České republiky v březnu, tedy dva měsíce před konáním akce.

 
Co přinesla novelizace předpisů Tisk
Napsal Martin Maršálek  |  Středa, 17.12.2008

2008_predpisycns_01(Nymburk) Hlavním programovým tématem valné hromady Českého nohejbalového svazu vyjma voleb je vždy novelizace čtyř základních předpisů, Stanov, Soutěžního řádu, Disciplinárního řádu a Pravidel. Nejinak tomu bylo i na zatím posledním zasedání nejvyššího svazového orgánu. Jaké klíčové změny přinesla?

 
Vzkříšení čtveřic na obzoru? Tisk
Napsal Martin Maršálek  |  Pondělí, 15.12.2008

2008_ctverice_01(Praha) V souvislosti s možným a nesmírně potřebným rozšířením nohejbalu do škol experti rozebírají vhodné úpravy pravidel tak, aby se odstranil zřejmě nejpalčivější problém pravidel pro tuto oblast. Tou je zapojení malého počtu hráčů současně, což nohejbal znevýhodňuje ve srovnání s jinými halovými sporty, které ve struktuře školních soutěží figurují. Jednou z možných variant je vyšší počet hráčů, než dosavadní tři na každé straně hřiště.

 
Novým prezidentem ČNS byl zvolen Kamil Kleník Tisk
Napsal Ladislav Barák  |  Neděle, 30.11.2008

2008_vhcns_01(Nymburk) Český nohejbal povede další čtyřletý cyklus z nejvyššího postu KAMIL KLENÍK. Byla to očekávána volba muže, který se poslední roky podílel na rozhodování vrcholných orgánů jak Českého nohejbalového svazu, tak mezinárodní nohejbalové federace. Valná hromada svazu, konaná v Nymburce, tak dala zelenou dalším reformním procesům, kterými poslední období tuzemský nohejbal prochází, ve snaze posílit jeho pozici.

 
<< Začátek < Předchozí 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 Další > Konec >>