Nejnovější příspěvky v Nohec fóru


  • 24.09. 21:17 Nohecmagazin
    Pokud sem mohu přidat příspěvek, mohli by jste i Vy redaktoři? ...
  • 17.08. 12:08 Turnaj trojic Výrovice(Pablo)
    26.ročník nohejbalového turnaje trojic o putovní pohár, startovné 150 Kč ...
Školení trenérů příjemným překvapením Tisk
Napsal Martin Maršálek  |  Neděle, 08.03.2020

2020 skolenitrenerupraha 1(Praha) Vzdělávací akce trenérů nepatří k těm nejzajímavějším činnostem. O to větší údiv musel pocítit návštěvník zatím posledního školení adeptů trenérské licence C, tedy druhé nejvyšší licence v rámci Českého nohejbalového svazu. Do haly pražské TJ Pankrác dorazila téměř třicítka školících a doškolujících (součástí akce bylo i doškolení trenérů licence C a D) se.

 
Zasedne rada, nahradí konferenci Tisk
Napsal Martin Maršálek  |  Sobota, 29.02.2020

2020 radacnsjednani 1(Praha) Je lepší vyříkat si problematiku z očí do očí, nebo postačí komunikace přes internet? Je lepší zasedání orgánů složených z pevně daných osob, nebo z proměnné skupiny delegátů? Každý ze způsobů bude mít své zastánce a těžko lze rozsoudit, co přinese vyšší kvalitu rozhodování. Každopádně Český nohejbalový svaz sáhl k revoluční změně a svůj druhý nejvyšší orgán, konferenci, nahradil ve stanovách radou. Ta má před sebou své první zasedání.

 
Teqballová šou v Budapešti Tisk
Napsal Lukáš Flaks  |  Sobota, 21.12.2019

2019 teq 01(Budapešť) Mnoho zážitků a splněný sen. S takovými pocity jsem se vracel z nedávného mistrovství světa v teqballu, které se konalo v Budapešti. Mohutně expandující sport připomíná nohejbal na pingpongovém stole. Šampionátu se zúčastnilo neuvěřitelných 56 zemí a já byl jedním z těch šťastlivců, kteří v maďarské metropoli reprezentovali Českou republiku

 
Dorostenec Kalous usedl na trůn Tisk
Napsal Martin Maršálek  |  Pondělí, 09.12.2019

2019 nr2019 1(Praha) Že dorosteneckou část ankety Nohejbalista roku ČR 2019 vyhraje mladší z bratrské dvojice Kalousových se čekalo. Ale že by zvládl hned double a vyškolil své mužské soupeře, to už úplně ne. Na to, jestli bylo vítězství očekávané či ne se historie neptá, a tak novým vlácem ukončené sezóny se stal Zdeněk Kalous z Čakovic (v dorosteneckých soutěžích startující za Český Brod). Mezi ženami si z pražské Pankráce také premiérový triumf odvezla českobrodská Veronika Tymichová, žákovskou kategorii maximálním možným počtem bodů ovládl obhajující Lukáš Tolar ze Stříbra.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>