Nejčtenější články - Publicistika

Nejnovější příspěvky v Nohec fóru


  • 24.09. 21:17 Nohecmagazin
    Pokud sem mohu přidat příspěvek, mohli by jste i Vy redaktoři? ...
  • 17.08. 12:08 Turnaj trojic Výrovice(Pablo)
    26.ročník nohejbalového turnaje trojic o putovní pohár, startovné 150 Kč ...
Jsou česká pravidla vzorem světu? Tisk
Napsal Vlastimil Stehlík  |  Neděle, 05.11.2017

2017 pravidla 01Léta se někteří nohejbaloví „fundamentalisté“ vyjadřují nepříliš příznivě o pravidlech futnetu, mezinárodní variantě našeho nohejbalu. Přitom až na počet dopadů a velikost dvojkového hřiště byla pravidla futnetu v roce 2010 pouhým překladem tehdejších českých pravidel nohejbalu. Jak se ale futnet rozšiřoval po světě a od úplných začátečníků padaly dotazy na nejasnosti v pravidlech, bylo nutné tyto problémy řešit a obojí pravidla se začala lišit mnohem víc.

 
Dárek pro starší žáky? Dopad navíc! Tisk
Napsal Martin Maršálek  |  Sobota, 18.02.2017

2017 3dopadyzaci 1Počty dopadů míče na zem. To už je tak obehraná písnička, že kdekomu naskakuje husí kůže při pomyšlení, že se zase bude tato problematika rozebírat. Natož pak, že v nějaké soutěži dojde ke změně počtu dopadů. Na mezinárodním poli se po rozdělení na dvě federace situace zklidnila (dá-li se takové řešení vůbec považovat za zklidnění), v tuzemských soutěžích byla situace delší čas stabilizována. Až do letošního roku.

 
Jak se osvědčily změny v soutěžích? Tisk
Napsal Martin Maršálek  |  Pátek, 11.11.2016

2016 zmenyvsoutezichohlasy 1S ukončeným superfinále nejvyšších soutěží mužů a žen a druholigovou kvalifikací se nad letošními ligovými soutěžemi definitivně zavřely vody, nebereme-li v potaz ještě nějakého kauzového kostlivce ve skříni. Letošní ročník byl i ve znamení jedné ze změn pravidel nebo soutěžního řádu, které poslední období do soutěží promluvily. Ohlédněme se prostřednictvím vedoucích nebo trenérů ligových družstev na to, jak se vybrané změny z minulých let v soutěžích osvědčily.

 
Chcete mě? Druhá liga na scestí. Tisk
Napsal Martin Maršálek  |  Čtvrtek, 18.02.2016

2016 2liganazcesti 1Jestliže v publicistickém článku "Kam s nimi..." jsme hovořili o neukotvenosti jednorázových soutěží, v podobných souvislostech můžeme hovořit i o jedné z mužských ligových soutěží - o 2. lize.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>