Nejčtenější články - Publicistika

Nejnovější příspěvky v Nohec fóru


  • 24.09. 21:17 Nohecmagazin
    Pokud sem mohu přidat příspěvek, mohli by jste i Vy redaktoři? ...
  • 17.08. 12:08 Turnaj trojic Výrovice(Pablo)
    26.ročník nohejbalového turnaje trojic o putovní pohár, startovné 150 Kč ...
Názory na testované soutěžní a pravidlové změny Tisk
Napsal Martin Maršálek  |  Úterý, 28.07.2020

2020 cpzmeny 1Sezóna letních prázdninových jednorázových turnajů je v plném proudu a na dlouhodobé soutěže si zatím nikdo moc nevzpomene. Není ale na škodu se ohlédnout a pohovořit s aktéry letošní novinky – Českého poháru mužů, tedy soutěže, která je na nohejbalové poměry hrána revolučním systémem. Je jakousi  laboratoří, kde se testují některé změny soutěžní či pravidlové. Zatím má soutěž za sebou základní část. A jak se herní novinky líbí samotným hráčům?

 
Základní otázky nohejbalu - 5 Tisk
Napsal Martin Maršálek  |  Pondělí, 01.06.2020

2020 zakladniotazky5 1Poslední, pátá část seriálu komentujícího výsledky 6. etapy analýzy stavu nohejbalového hnutí v ČR s tématem Základní otázky nohejbalu, se zabývá koncepčními dokumenty a pohledu nohejbalové základny na budoucnost nohejbalu. Své komentáře k této části připojili KAMIL KLENÍK - prezident UNIF a ČNS, VLASTIMIL STEHLÍK - člen VV ČNS a předseda KZR ČNS a ANTONÍN STEHLÍK - místopředseda KTR ČNS.

 
Základní otázky nohejbalu - 4 Tisk
Napsal Martin Maršálek  |  Neděle, 24.05.2020

2020 zakladniotazky4 1Po krátké odmlce se v publicistické sekci vracíme k seriálu, věnovanému výsledkům 6. etapy analýzy stavu nohejbalového hnutí v ČR s tématem Základní otázky nohejbalu. Čtvrtá část opouští tuzemské vody a je zaměřena na pohled české základny k mezinárodní hnutí a jeho soutěžím. Své komentáře k této části připojili KAMIL KLENÍK - prezident UNIF a ČNS a VLASTIMIL STEHLÍK - člen VV ČNS a předseda KZR ČNS.

 
Nebaví, nezajímá. Ale stejně dožene Tisk
Napsal Martin Maršálek  |  Neděle, 17.05.2020

2020 koncepcnispory 1„Je mi z toho opravdu smutno." „Místo toho, abychom se spojili a dokázali najít cestu jak z problému vybruslit, tak si jen házíme klacky pod nohy.“ „Návrh, který nemá nic společného s návrhem zdravě a rozumně uvažující skupiny lidí...“ Tyto a podobné komentáře lemovaly cestu vedoucí k prvnímu (ne)rozhodnutí o osudu letošních dlouhodobých soutěží. Atmosféra zhoustla a po prodělaném prvním kole koronavirové pandemie se vlastně jistá míra iracionality a frustrace na všech zúčastněných stranách daly očekávat.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>