Nejnovější příspěvky v Nohec fóru


  • 24.09. 21:17 Nohecmagazin
    Pokud sem mohu přidat příspěvek, mohli by jste i Vy redaktoři? ...
  • 17.08. 12:08 Turnaj trojic Výrovice(Pablo)
    26.ročník nohejbalového turnaje trojic o putovní pohár, startovné 150 Kč ...
Stehlík: Splněný sen? Černoch na hřišti Tisk
Napsal Ladislav Barák  |  Středa, 25.11.2020

(Plzeň) V nohejbale se pohybuje bezmála 50 let. Býval špičkovým hráčem i trenérem, řadu let působí v roli funkcionáře. Je členem VV ČNS a zároveň předsedou Komise zahraničního rozvoje ČNS. VLASTIIMIL STEHLÍK má ovšem co říct i k současné pandemické situaci, pracuje totiž jako ekonomický náměstek a zástupce ředitele Zdravotnické záchranné služby Plzeňského kraje. Poškodí podle něj koronavirová omezení nohejbal u nás i ve světě? Bude se ve volbách znovu ucházet o místo ve vedení svazu? Chystá ještě návrat k trénování na ligové úrovni? Pokud chcete znát odpovědi, přečtěte si náš rozhovor.

 
Ladislav Gaiger oslavil 80. narozeniny Tisk
Napsal Martin Maršálek  |  Sobota, 07.11.2020
(Plzeň) Nohejbal stojí a padá s obětavostí a výkony v drtivé většině dobrovolných funkcionářů. A protože je jich celkově málo, ti nejobětavější svou funkcionářskou práci dělí mezi oddíl a svaz, případně další nohejbalové aktivity. Mezi takové nezmary patří i LADISLAV GAIGER, mj. současný předseda krajského svazu nohejbalu v Plzni, který slouží nohejbalu přes polovinu svého života. Minulý týden oslavil své 80. narozeniny. Gratulujeme a přinášíme rozhovor s oslavencem. 
 
Kleník: Názor z jara jsem nezměnil Tisk
Napsal Ladislav Barák  |  Neděle, 01.11.2020

(Praha) Kdyby nebylo pandemie nového typu koronaviru, už bychom znali ligové mistry ve všech kategoriích i postupující a sestupující týmy napříč ligovými soutěžemi. Za dveřmi by był světový šampionát v Praze. Jenže nic z toho neplatí. Sportoviště umlkla už v polovině října, nestačila se dohrát ani náhradní varianta letošních soutěží. Kdy se do tělocvičen a na kurty zase vrátí život, je ve hvězdách. Nejen současnou neradostnou situaci jsme probrali s prezidentem Českého nohejbalového svazu a předsedou STK ČNS KAMILEM KLENÍKEM.

 
MS v roce 2021? Otazníky zůstávají Tisk
Napsal Ladislav Barák  |  Neděle, 23.08.2020

2020 kamilms21 01(Praha) Nakažených novým typem koronaviru znovu přibývá. S tím souvisí i nejistoty a otazníky ve sportovním světě. Řada sportů zahájila nebo v nejbližší době zahájí sezonu. Ovšem s omezeními, a návrat k normálu je v nedohlednu. Český nohejbalový svaz už na začátku července rozhodl o přeložení světového šampionátu, jenž se měl konat v listopadu. O rok. Aktuální mezinárodní situace v oblasti cestování i složitá ekonomická situace nám vzhledem k početné účasti zahraničních hráčů a fanoušků nedává lepší možnost než odložení nohejbalového svátku na listopad 2021. Nejdůležitější pro nás jako organizátory je zajištění zdraví sportovců, fanoušků a všech lidí na šampionátu,“ uvedl prezident ČNS KAMIL KLENÍK. Jenže ani tenhle posun nedává v současnosti jistotu, že se akce bude konat.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>