Nejnovější příspěvky v Nohec fóru


  • 24.09. 21:17 Nohecmagazin
    Pokud sem mohu přidat příspěvek, mohli by jste i Vy redaktoři? ...
  • 17.08. 12:08 Turnaj trojic Výrovice(Pablo)
    26.ročník nohejbalového turnaje trojic o putovní pohár, startovné 150 Kč ...
Nečekal jsem to, říká o korunovaci Zdeněk Kalous Tisk
Napsal Martin Maršálek  |  Čtvrtek, 02.01.2020

2020 vladcekalous 1(Praha) Je tradicí, že rozhovor na přelomu starého a nového roku má rezervován muž, který byl korunován vládcem uplynulého soutěžního ročníku. Nejinak tomu je i v případě ZDEŇKA KALOUSE, čerstvého vítěze ankety Nohejbalista roku ČR 2019, a to jak v dorostenecké, tak v hlavní, mužské kategorii. Jak se na nohejbalový lid dívá jeho nový, teprve 18letý vládce, jinak opora juniorské reprezentace a extraligového družstva TJ AVIA Čakovice?

 
Nohejbal je o srdci, říká legenda Tisk
Napsal Martin Maršálek  |  Sobota, 28.12.2019

2019 rozhovortichacek 1(Praha) Konec roku je většinou věnován zajímavým rozhovorům. V rámci setkání pražských nohejbalových ikon 70.-80. let jsme mohli pohovořit i s mužem, který je řazen mezi trojici nejlepších smečařů - a nejen této éry. Na rozdíl od jiných nebyl bouřlivákem ani žádným stratégem, prostě talent od boha. Lidově řečeno pro mladší generace - takový Vilda Ungermann ve starším vydání. FRANTIŠEK TICHÁČEK kolem sebe stále šíří dobrou náladu a kromě nohejbalu je mu nejlépe na rybách.

 
Tymichová: Vítězství posílám celému kolektivu Tisk
Napsal Antonín Stehlík  |  Úterý, 17.12.2019

2019 vtym 01(Český Brod) Je to už hezká řádka let, co si VERONIKU TYMICHOVOU, v té době hrající za Nymburk, vybraly úřadující mistryně z Českého Brodu za budoucí posilu svého nesmírně vyrovnaného kádru plného reprezentantek. Zpočátku jsme si zvykli vidět šikovnou univerzálku spíše na lavičce, připravenou kdykoliv naskočit do hry. Postupem času se z ní ovšem stávala platná členka týmu s jistým místem v sestavě. Její kvalita stoupala raketovým tempem. Začaly přibývat i medaile z republikových šampionátů, ligové soutěže a letos i z mistrovství světa. Právě zisk titulu světové přebornice ve dvojicích byl pro hlasující v anketě o nejlepší hráčku sezony patrně rozhodujícím impulsem k tomu, aby právě Tymichovou zvolili Nohejbalistkou roku 2019.

 
EL: Kučera novým členem Top klubu Tisk
Napsal Martin Maršálek  |  Úterý, 05.11.2019

2019 elmfinalekucera 1(Praha) Jako ve snu si mohl připadat po úspěšném extraligovém finále čakovický vousáč MILAN KUČERA. Poměrně nenápadně, ale vysoce účelnou hrou zvládl se svými spoluhráči pokořit obě modřické dvojice i trojice, a to včetně rozhodujícího zápasu. Čtyři starty, čtyři body a byť trenér Fritz hovoří o týmové práci, v tomto případě je třeba hovořit i o individualitě. V pouhých 24(!) letech totiž Kučera dokázal zkompletovat úžasnou sbírku všech čtyř českých mužských titulů a zařadil se tak po bok hrstky vyvolených.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>