Nejnovější příspěvky v Nohec fóru


  • 24.09. 21:17 Nohecmagazin
    Pokud sem mohu přidat příspěvek, mohli by jste i Vy redaktoři? ...
  • 17.08. 12:08 Turnaj trojic Výrovice(Pablo)
    26.ročník nohejbalového turnaje trojic o putovní pohár, startovné 150 Kč ...
Beneš: Podzim-jaro? Ideální volba Tisk
Napsal Antonín Stehlík  |  Středa, 06.05.2020

2020 benespodjaro 01(Prostějov) Během několika dní Rada ČNS na základě návrhu Výkonného výboru rozhodne o tom, jak bude vypadat letošní ligová sezóna. Mezi zastánce radikální změny týkající se zvláště výstavní skříně nohejbalu – extraligy, patří vedoucí a trenér prvoligového Prostějova RICHARD BENEŠ. Podle něj by měly ligové soutěže přejít na formát podzim-jaro a nejlépe se přestěhovat z antuky do hal.

 
Kantner: Nechte oddíly zotavit Tisk
Napsal Martin Maršálek  |  Neděle, 03.05.2020

2020 zacsoutezikantner 1(Praha) Zatímco s rozvolněním mimořádných opatření proti šíření koronavirové nákazy některé oddíly volají po okamžitém spuštění soutěží, jiné se k jejich startu staví zdrženlivěji. Jeden proud reprezentují ti, kteří by do konce letní pauzy ponechali klid zbraní a na zteč by zatroubili až na podzim. Respektive by letošní výjimečnou situaci využili ke změně ročního hracího cyklu. Druhý proud volá po úplném odpískání již tak narušeného ročníku, aby se oddíly mohly po krizi vylízat z ran a řádně připravit na další sezonu. Jedním z hlavních praporečníků tohoto šiku je extraligový mistr z pražských Čakovic, jehož předsedu JANA KANTNERA jsme požádali o rozhovor.

 
Jahoda: Není na co čekat Tisk
Napsal Ladislav Barák  |  Pátek, 01.05.2020

2020 jahoda 01(Modřice) Už brzy bude jasno. Ligové soutěže nohejbalistů se rozběhnou v nejbližších týdnech, nebo budou muset hráči i příznivci vydržet do podzimu. A nebo se nezačne vůbec, ovšem tato varianta údajně aktuálně na stole neleží. Podle informací Nohec magazínu bude mít všechno „na triku“ Rada ČNS, na kterou Výkonný výbor ČNS delegoval zodpovědnost. Zastáncem názorového proudu „začít hned“ je viceprezident ČNS a zároveň předseda MNK Modřice PETR JAHODA. My, funkcionáři, jsme povinni hledat varianty, jak soutěže udržet v chodu. Kde je totiž napsáno, že i když letošní sezonu z opatrnosti nezahájíme, nebudeme na jaře roku 2021 opět ve stejné situaci?“ říká v našem rozhovoru druhý muž českého nohejbalu.

 
Kleník: Je to příležitost pro úpravy Tisk
Napsal Martin Maršálek  |  Sobota, 25.04.2020

2020 osudsouteziklenik 1(Praha) Současná situace nikoho netěší. Téměř letní počasí a rozvolnění mimořádných opatření lákají hráče a hráčky na kurty, zahájení letošního ročníku svazových soutěží je ale v nedohlednu. Rozehrát soutěž v nějakém ořezaném modelu a čekat, co se ještě na podzim stane? Nebo nejistou sezónu zrušit a případně jí využít k zásadním reformám? A jak se současná situace podepíše třeba na financování svazu a oddílů? Na takové věci jsme se zeptali současného prezidenta ČNS KAMILA KLENÍKA.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>