Nejčtenější články - Svět

Nejnovější příspěvky v Nohec fóru


  • 24.09. 21:17 Nohecmagazin
    Pokud sem mohu přidat příspěvek, mohli by jste i Vy redaktoři? ...
  • 17.08. 12:08 Turnaj trojic Výrovice(Pablo)
    26.ročník nohejbalového turnaje trojic o putovní pohár, startovné 150 Kč ...
Jahoda: Cestou komerčních agentur jít nemůžeme Tisk
Napsal Antonín Stehlík  |  Čtvrtek, 15.05.2014

2014 pmezpj 01(Modřice) Oddíl úřadujících tuzemských mistrů v Modřicích si na svá bedra naložil pořádnou porci práce a ujal se pořadatelství Poháru mistrů v nohejbalu 2014. Ten zahájí kvalifikací již zítra. V běhu příprav významného mezinárodního podniku jsme na chvíli zastavili nedávno zvoleného prezidenta modřického oddílu PETRA JAHODU a položili mu několik otázek.

 
Kleník: Pohár mistrů je skvělá možnost integrace Tisk
Napsal Antonín Stehlík  |  Pondělí, 12.05.2014

2014 pmezkk 01(Modřice, Brno) Už v pátek se v kvalifikačních skupinách rozběhne Pohár mistrů. Svého premiérového vítěze pak pozná čerstvě zrozená mezinárodná klubová soutěž o den později. V pozadí celé akce stojí i prezident ČNS a zároveň místopředseda světové organizace UNIF, pod jejíž hlavičkou se celý podnik bude hrát, KAMIL KLENÍK. Toho čeká o víkendu zároveň kongres UNIF, který bude součástí nohejbalového víkendu na jihu Moravy.

 
Na nohejbalový Pohár mistrů dorazí i Korejci Tisk
Napsal Jiří Sládek  |  Středa, 07.05.2014

2014 pmez 01(Brno) Nohejbalový svátek se blíží. V sobotu 17. května se v Brně utkají nejlepší  kluby z deseti zemí světa. Kromě tradičních nohejbalových zemí přislíbily účast také týmy z Kanady a Jižní Koreje, která zaujala vynikajícím výkonem a akrobatickým stylem hry na nymburském světovém šampionátu v roce 2012.

 
Gálusovo čekání na velkou šanci Tisk
Napsal Martin Maršálek  |  Sobota, 28.12.2013

2013 psrozhovorgalus 01(Praha) Každoročně na poslední velké akci roku, pražské Poslední smeči, kladné či záporné reakce diváků vzbuzovaly slovenské sestavy. Na reprezentační smečařská esa Ivaneckého, Novosada, Peruna či Brutovského se pískalo, či se jim naopak tleskalo. Ty doby jsou minulostí, divácká kulisa a zejména emotivnost je už někde jinde. Sem tam halou zazní střídmý potlesk, ale tím to také končí. Letos si nejlepší slovenská esa dala pauzu a v roli útočné jedničky dorazil do Prahy tahoun slovenské juniorky Jan Kilík, který však při vší úctě na české lídry typu Vankeho, Doubravy, Pospíšila, Kopa ještě nemá. Ale ouha, chyba! Jaksi jsme pozapomněli na ještě jedno jméno. Do nedělních bojů se se probojoval se svými spoluhráči z Jednoty Košice i věčný čekatel mužské reprezentační šance, osmadvacetiletý dlouhán nezvyklého jména SILVEN GÁLUS z KAC Jednota Košice.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>