Nejčtenější články - Svět

Nejnovější příspěvky v Nohec fóru


  • 24.09. 21:17 Nohecmagazin
    Pokud sem mohu přidat příspěvek, mohli by jste i Vy redaktoři? ...
  • 17.08. 12:08 Turnaj trojic Výrovice(Pablo)
    26.ročník nohejbalového turnaje trojic o putovní pohár, startovné 150 Kč ...
Musíme se zaměřit na kvantitu, zní z Kostariky Tisk
Napsal Antonín Stehlík  |  Čtvrtek, 22.12.2016

2016 mskostarika 01(Brno) Žádnou díru do světa sice v jihomoravské metropoli neudělali, přesto se dočkali alespoň dílčího úspěchu. Na listopadovém mistrovství světa ovládli reprezentanti Kostariky divizi B v disciplíně dvojic. Pro zemi, kde byla místní Costa Rican Futnet Association založena teprve v roce 2009, má i tento výsledek svoji hodnotu.

 
Korejci by se pořádání MS nebránili Tisk
Napsal Antonín Stehlík  |  Neděle, 04.12.2016

2016 mskorea 01(Brno) Čtvrté místo v singlu. To byl nejlepší výsledek jihokorejské reprezentace na světovém klání v Brně. Zástupci Asie ve finální přípravě na šampionát nic nepodcenili. Do dějiště mistrovství přicestovali v úterý v noci, už ve středu ráno asistovali u natáčení živých vstupů do pořadu Dobré ráno s Českou televizí a hned poté se přesunuli z haly Vodova do Holubic, kde absolvovali dvouhodinový trénink. Ve čtvrtek dopoledne pak sehráli modelované utkání s modřickou rezervou. Návštěvníky tohoto souboje musela upoutat jejich přirozená slušnost, pokora, obětavost a obrovské herní nasazení spojené s výbornou fyzickou připraveností. Kdo pak viděl jejich fantastickou přestřelku s týmem Francie ve čtvrtfinálové skupině trojic, určitě nelitoval. Dokazoval to i odliv diváků z hlavní haly do té vedlejší.

 
Afričané do Brna nedorazili Tisk
Napsal Antonín Stehlík  |  Pátek, 02.12.2016

2016 mskamali 01(Brno) Místo původně avizovaných 21 zemí se jich na brněnském světovém šampionátu představilo o dvě méně. Chyběli zástupci „černého kontinentu“, tedy výpravy Kamerunu a Mali. Ani jedné z nich totiž francouzská ambasáda neudělila povolení ke vstupu na území Evropské unie. Obě tak doplatily na zpřísněné bezpečnostní podmínky z poslední doby. Bližší okolnosti neúčasti sportovců z obou států poodhalil prezident ČNS a mezinárodní nohejbalové federace UNIF KAMIL KLENÍK.

 
Jsem vzorem sám sobě, říká Bobis Tisk
Napsal Martin Maršálek  |  Úterý, 29.11.2016

2016 msmbrnobobis 1(Brno) Rumunský reprezentant GEORGEL BOBIS patří k tomu nejlepšímu na mezinárodní nohejbalové scéně. Po odchodu Slováka Ižola z reprezentačních služeb se stal korunovanou jedničkou mezi singlisty. Získal jak světový, tak evropský trůn a jeho výkony na posledním evropském šampionátu v Humenném vyvolávaly mezi soupeři paniku. Byl i jasným favoritem letošního světového mistrovství v Brně, ale tam podobný výkon v den D nepředvedl a musel se ve finále sklonit před českým reprezentantem Vítem. A protože pohořely i rumunské dvojky a trojky, stříbro je nakonec jedinou medailí, kterou si Bobis z Brna odvezl.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>