Nejčtenější články - Regiony

Nejnovější příspěvky v Nohec fóru


  • 24.09. 21:17 Nohecmagazin
    Pokud sem mohu přidat příspěvek, mohli by jste i Vy redaktoři? ...
  • 17.08. 12:08 Turnaj trojic Výrovice(Pablo)
    26.ročník nohejbalového turnaje trojic o putovní pohár, startovné 150 Kč ...
ČP: Český pohár otestuje novinky Tisk
Napsal Martin Maršálek  |  Pátek, 12.06.2020

2020 cp1zc 1Nohejbal letos nemá ligové soutěže, ale minimálně hned dvě pohárové soutěže. Na vině je koronavirové pandemie, která výrazně zkrátila nohejbalistům sezónu. Z pětiměsíčních dlouhodobých soutěží je tak dvou až tříměsíční soutěž. S dopady pandemie na soutěže se nepřiliš úspěšně poprali i svazoví činovníci, a tak kromě svazem vypsaného Ligového poháru se rozjela i další pohárová soutěž mimo svazovou strukturu, kterou letos odehraje polovina extraligových a prvoligových účastníků.

 
Třetí výhra Karla Hrona Tisk
Napsal Lukáš Vlach  |  Pondělí, 24.02.2020

2020 sinzb 01(Zbečník) Singly a Zbečník. Tohle spojení funguje už sedm let. Na východ Čech zavítalo v sobotu 16 vyznavačů nejmladší nohejbalové disciplíny, aby zde opět poměřili své umění. Turnaj tentokrát oživil i trojlístek borců z polské Lodže. Vítězství si odvezl karlovarský Karel Hron.

 
Brutovský si na Hané zopakoval loňský triumf Tisk
Napsal Antonín Stehlík  |  Pondělí, 10.02.2020

2020 pre 01(Přerov) Ve znamení oslav 50. výročí založení místního oddílu se nesl 13. ročník Memoriálu Pavla Holíka v Přerově. Tradiční turnaj turnaj trojic, jehož součástí byla tentokrát třeba i divácká soutěž o trička s tématikou významného jubilea, ovládla sestava startující pod hlavičkou Vsetína ve složení Brutovský, Vichtora, Černota. Domácí nohejbalisté sice letos na loňské druhé místo nenavázali a skončili v osmifinále, slavnostní atmosféře to ale nijak neublížilo a zhruba stovka diváků si výkony protagonistů užívala. Šéf turnaje JIŘÍ PAVELKA si už v průběhu akce liboval. „Naši mladí se letos aktivně zapojili do organizace turnaje. Očekávám, že příští ročníky už budou celé v jejich režii. Vím, že jsem to sliboval už v minulosti, ale tentokrát se mé přání hodně blíží realitě.“

 
V Přerově se bude hrát i slavit Tisk
Napsal Ladislav Barák  |  Pondělí, 03.02.2020

2019 prerpozv 01(Přerov) Freddie Mercury v tom roce založil skupinu Queen. Vysílání zahájil druhý program Československé televize. A v Přerově byl založen nohejbalový oddíl. Už tušíte? 1970. Dlouhých 50 let. Na Hané si své významné kulaté výročí hodlají v průběhu celého letošního roku připomínat. Začnou v sobotu, kdy se ve městě na řece Bečvě koná tradiční špičkový turnaj trojic. Už 13. ročník Memoriálu Pavla Holíka. Akce, jež řadě hráčů slouží jako první test formy před pomalu se blížící ligovou sezonou.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>