Nejčtenější články - Regiony

Nejnovější příspěvky v Nohec fóru


  • 24.09. 21:17 Nohecmagazin
    Pokud sem mohu přidat příspěvek, mohli by jste i Vy redaktoři? ...
  • 17.08. 12:08 Turnaj trojic Výrovice(Pablo)
    26.ročník nohejbalového turnaje trojic o putovní pohár, startovné 150 Kč ...
ČP: Finálové repete znovu pro Čelákovice Tisk
Napsal Martin Maršálek  |  Pondělí, 29.06.2020

2020 cp4zc 01(Praha-Čakovice) Poslední čtvrtý turnaj ukončil základní část Českého poháru mužů, soutěži, kterou letos hrají čtyři extraligové a čtyři prvoligové celky. Na kurtech pražských Čakovic se odehrál turnaj se shodným umístěním družstev, jako ten předchozí. Podle očekávání si to ve finále rozdaly oba extraligové týmy - Čelákovice a Šacung. Ve středočeském derby se nakonec z výhry turnajové a tím i v celé skupině mohli potěšit čelákovičtí borci.

 
Na Poruba!!! Open zvou i billboardy Tisk
Napsal Ladislav Barák  |  Úterý, 23.06.2020

2020 poruba 01(Ostrava) Pokud jste v někdy v posledních dnech projížděli Ostravou, musela vás upoutat zajímavá věc. Na vekých billboardech u silnic i na zastávkách MHD visí pozvánky na nohejbalovou akci. V tuzemsku věc nevídaná. Ovšem jeden z nejlépe obsazených moravských turnajů Poruba!!! Open 2020 si o takovou publicitu přímo koleduje. Na podobně velký a kvalitní podnik v blízkém okolí nenarazíte. O víkendu 27.6 – 28.6. se koná už sedmý ročník. V sobotu si to v areálu ZŠ v Ukrajinské ulici rozdají rekreační hráči, o den později turnaj vyvrcholí, když poměří síly výkonnostní kategorie.

 
ČP: Čakovice A ovládly turnaj i skupinu Tisk
Napsal Martin Maršálek  |  Neděle, 21.06.2020

2020 cp3zc 1(Zruč-Senec) To je fičák! Polovina účastníků Českého poháru mužů má základní část za sebou. O pořadí ve skupině A rozhodl třetí turnaj seriálu, hraný ve Zruči-Senci. Největší favorit soutěže z pražských Čakovic ani napodruhé nezaváhal a znovu turnaj ovládl a tím i svou skupinu. Protože Plazy a Žatec si tentokrát pořadí prohodily, o končené druhé příčce ve skupině pro Plazy rozhodla lepší vzájemná bilance - na prvním turnaji Plazy Žatec porazily. Kazem turnaje bylo počasí, celý turnaj skrápěl mírný déšť.

 
ČP: Druhý turnaj kořistí Čelákovic Tisk
Napsal Martin Maršálek  |  Neděle, 14.06.2020

2020 cp2zc 1(Praha) Český pohár mužů, soutěž s účastí extraligových a prvoligových týmů, pokračoval druhým dějstvím. Na hřištích pražského Startu se představila čtveřice družstev, tvořících soutěžní skupinu B. Z pěti bodů na kontě za vítězství na turnaji se potěšily Čelákovice, které ve finále zdolaly Šacung. Třetí místo patří pořadatelskému klubu.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>