Nejčtenější články - Soutěže mužů

Nejnovější příspěvky v Nohec fóru


  • 24.09. 21:17 Nohecmagazin
    Pokud sem mohu přidat příspěvek, mohli by jste i Vy redaktoři? ...
  • 17.08. 12:08 Turnaj trojic Výrovice(Pablo)
    26.ročník nohejbalového turnaje trojic o putovní pohár, startovné 150 Kč ...
Vyškovské bramborové loučení Tisk
Napsal Martin Maršálek  |  Pondělí, 15.12.2008

2008_psmec_07(Praha) Hlavní part na mužské Poslední smeči patřil sice obhajujícím borcům z Košic, ale svůj díl slávy si užili i další protagonisté. Patřili mezi ně určitě všichni semifinalisté, protože i nepopulární bramboru si odnášející čtvrtý Vyškov považoval své umístění za nesporný úspěch.

 
Košičtí obhájili Poslední smeč Tisk
Napsal Martin Maršálek  |  Neděle, 14.12.2008

2008_psmec_04(Praha) Nejstarší halový mezinárodní turnaj, pražská Poslední smeč, přinesla opět řadu překvapení. Ne však takové, které by zasáhlo i post nejvyšší, vítězný. Ten si poslední dva ročníky pro sebe pronajala trojice košického DPMK. I letošní vítězství patří do kategorie pohodových, Brutovský s bratry Perunovými se moc se soupeři nemazlili.

 
Poslední smeč dorostu ovládli bratři Medkové Tisk
Napsal Vladimír Vondrášek, Ladislav Barák  |  Úterý, 09.12.2008

2008_psd_01(Praha) První prosincová sobota patřila v Praze na Kotlářce Poslední smeči dorostu 2008. Ve startovní listině čtvrtého ročníku turnaje se objevilo 19 dvojic. Za účasti takřka kompletní české špičky i čerstvých juniorských mistrů světa ze Slovenska, startujících pod hlavičkou Revúce, přinesl turnaj atraktivní podívanou. Trochu nečekanými vítězi se po celodenních bojích stali bratři Medkové (SK Liapor Karlovy Vary).

 
Rok se uzavírá, zaduní Poslední smeč Tisk
Napsal Martin Maršálek  |  Úterý, 09.12.2008

2008_psmec_01(Praha) Naposledy v letošním soutěžním ročníku zaduní palubovka tvrdými smeči mistrů hry, která je právem titulována baletem nad sítí. Jistě, těch rozlučkových turnajů nalezneme ještě v pozdějším termínu několik, žádný z nich však neoplývá ani takovou kvalitou, ani takovou minulostí. Ano, řeč je o pražské mužské Poslední smeči, nejstarším halovém turnaji, který dal svůj název do vínku i podobným mladším turnajům v mládežnických kategoriích. Originál letos zapíše již 23. ročník.

 
<< Začátek < Předchozí 221 222 Další > Konec >>