Nejčtenější články - Soutěže mužů

Nejnovější příspěvky v Nohec fóru


  • 24.09. 21:17 Nohecmagazin
    Pokud sem mohu přidat příspěvek, mohli by jste i Vy redaktoři? ...
  • 17.08. 12:08 Turnaj trojic Výrovice(Pablo)
    26.ročník nohejbalového turnaje trojic o putovní pohár, startovné 150 Kč ...
D1: Valašský reparát v Holicích Tisk
Napsal Ladislav Barák  |  Čtvrtek, 01.10.2020

(Holice, Karlovy Vary) Pod předchozím domácím výprasku od Karlových Varů se Vsetín zvedl. Těžký souboj v Holicích sice Valaši nerozehráli ideálně a po singlu je tížila dvoubodová ztráta, ovšem odvetnou část zvládli brilantně a celé střetnutí otočili ve svůj prospěch. Dramatickou řež rozhodl až poslední možný balon závěrečného zápasu dvojic. V Karlových varech se naopak žádná zápletka nekonala. Proti prostějovskému torzu zvládl Liapor úlohu favorita za dvě hodiny. 

 
D3: Solidarita vyhrála na Dynamu Tisk
Napsal Antonín Stehlík  |  Čtvrtek, 01.10.2020

(České Budějovice, Radomyšl, Žďár nad Sázavou, Kroměříž) Ve Žďáru nad Sázavou si domácí pojistili naději na vítězství ve skupině. Náskok před druhými Modřicemi je stále tři body. Modřice excelovaly v Kroměříži a povolily domácím jen vítězný singl. Na západě zklamali Karlovarští v Radomyšli, když bez Tolara byli jen stínem týmu bojujícího o přední příčky. České Budějovice svedly další ze svých marných bojů a tentokrát si z jihu Čech odvezla body Solidarita, byť ji to stálo hodně sil.

 
D1: Vsetínská domácí blamáž Tisk
Napsal Ladislav Barák  |  Čtvrtek, 01.10.2020

(Vsetín, Holice, Modřice) Dvě utkání, čtyři body a posun na první příčku tabulky. Taková je víkendová bilance Modřic v divizi 1 Ligového poháru. Jihomoravané si nejprve dojeli pro výhru do Holic, aby pak v neděli zdolali v předehrávce 10. kola Karlovy Vary. Ani Liapor se ale nevrací z víkendového výpadu na Moravu s prázdnou. V sobotu totiž nečekaně deklasoval dosud vedoucí Vsetín na jeho půdě.

 
D3: Radomyšl slaví první triumf Tisk
Napsal Antonín Stehlík  |  Středa, 09.09.2020

2020 divize3 06 01(Radomyšl, Karlovy Vary, Zbečník, Přerov) Jihočeské derby mezi Radomyšlí a Dynamem České Budějovice nabídl první poprázdninový hrací víkend skupiny A divize 3 ligového poháru. Domácí oplatili soupeři prohru z jeho půdy a zapsali si první body do tabulky. Ve druhém střetnutí této skupiny byla Solidarita krůček od vítězství na karlovarské antuce, jenže Západočeši předvedli v závěru heroický výkon a i s trochou štěstí duel zremizovali. Na východě svedl Zbečník marný boj s rozjetým Žďárem a v hanáckém klání mezi Přerovem a Kroměříží byli o fous lepší hráči Spartaku.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>