Nejčtenější články - Soutěže mužů

Nejnovější příspěvky v Nohec fóru


  • 24.09. 21:17 Nohecmagazin
    Pokud sem mohu přidat příspěvek, mohli by jste i Vy redaktoři? ...
  • 17.08. 12:08 Turnaj trojic Výrovice(Pablo)
    26.ročník nohejbalového turnaje trojic o putovní pohár, startovné 150 Kč ...
D1: Vsetín si zajistil druhou příčku Tisk
Napsal Ladislav Barák  |  Úterý, 06.10.2020

(Vsetín) Poslední mač základní části Divize 1 Ligového poháru se hrál na Valašsku. Domácí Vsetín deklasoval na svém kurtu Prostějov a definitivně si zajistil postup do play-off z druhé příčky. V semifinále se Climax střetne s Karlovými Vary, na Modřice čeká vyzyvatel z Holic. Začíná se už o víkendu.

 
D3: Karty jsou rozdány. Co na to koronavirus? Tisk
Napsal Antonín Stehlík  |  Pátek, 02.10.2020

(Praha, České Budějovice, Žďár nad Sázavou, Zbečník, Kroměříž, Modřice) Základní část Divize 3 Ligového poháru je minulostí. Na západě ovládla skupinu Solidarita a vyzve v semifinále play-off modřickou rezervu. Na východě potvrdil Žďár nad Sázavou prvoligovou formu a nedovolil Modřicím své výsadní postavení ohrozit. V semifinále prověří tým z Vysočiny béčko Karlových Varů. Ve Zbečníku proběhlo vítězné loučení s tragicky zesnulým kapitánem Bernardem. Kroměříž se konečně dočkala výhry. Otázkou zůstává, zda program play-off nenaruší koronaviru, nad některými duely totiž  visí otazník…

 
D1: Modřice ovládly základní část Tisk
Napsal Ladislav Barák  |  Pátek, 02.10.2020

(Vsetín, Prostějov) Základní část Divize 1 Ligového poháru se stala kořistí Modřic. Rozhodlo o tom jejich nejtěsnější vítězství na vsetínské půdě. V semifinále Jihomoravané narazí na Holice. Druhou dvojici pak vytvoří Vsetín a Karlovy. Pokud Valaši minimálně remizují v posledním střetnutí základní části doma s Prostějovem, tak začnou play-off doma. Jestli to ovšem epidemiologická situace dovolí.

 
D3: Favorité nezaváhali Tisk
Napsal Antonín Stehlík  |  Čtvrtek, 01.10.2020

(Kroměříž, Modřice) Oba nejlepší týmy východní skupiny Divize 3 si připsaly výhry. Ovšem stálo je to rozdílně sil. Zatímco modřická rezerva během chvilky „zbourala“ torzo sestavy Zbečníku, Kroměříž svedla vyrovnanější řež s vedoucím Žďárem nad Sázavou. Nakonec ale odešla z domácího kurtu bez bodů.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>