Nejčtenější články - Soutěže mužů

Nejnovější příspěvky v Nohec fóru


  • 24.09. 21:17 Nohecmagazin
    Pokud sem mohu přidat příspěvek, mohli by jste i Vy redaktoři? ...
  • 17.08. 12:08 Turnaj trojic Výrovice(Pablo)
    26.ročník nohejbalového turnaje trojic o putovní pohár, startovné 150 Kč ...
1L: Kop a spol. pálili ostrými Tisk
Napsal Ladislav Barák, Antonín Stehlík  |  Středa, 09.10.2019

2019 1L po 04 01(Český Brod, Přerov) S postupem mezi tuzemskou elitu to myslí vážně. Nohejbalisté Holic udělali další krok na cestě do nejvyšší soutěže. V úvodním střetnutí finálové série první ligy deklasovali Český Brod na jeho antuce a od cílové stanice je dělí jediné vítězství. Pod taktovkou svých lídrů Kopa a Mrákavy zvládali Východočeši lépe koncovky dílčích zápasů a odpor jejich soupeře v průběhu času slábl. Postup můžou pečetit už v sobotu na svém hřišti. Začala i prvoligová baráž. Přerov zdolal v prvním klání poraženého druholigového finalistu Vsetín B.

 
EL: Obsazení finále? Čako versus Modřice Tisk
Napsal Martin Maršálek  |  Pondělí, 07.10.2019

2019 elmsf2(Brno, Vsetín) Skvělá představení nabídla divákům obě odvetná semifinále extraligy mužů. I přes velký odpor svých protivníků se přece jen prosadila družstva, která do sérií vstoupila pravou nohou a jež se nyní mohou těšit na finálový mač. Jsou jimi letos dosud neporažené Čakovice a loňský vicemistr z Modřic. Bronz patří Karlovým Varům.

 
EL: 2. semifinále tipuje Ondřej Bálek Tisk
Napsal Martin Maršálek  |  Pátek, 04.10.2019

2019 elmexpertSF2(Praha) Snem jeho i řady spoluhráčů bylo okusit, jak chutná nejvyšší ligová soutěž. To se letos polaři a nahrávači pražského Startu ONDŘEJI BÁLKOVI splnilo. I když ne úplně tak, jak si představoval. Po absolvování základní části a sérii play-out se nováček vrací zpět do 1. ligy. Ondřeje jsme požádali o natipování výsledků odvetných utkání semifinálových sérií extraligy mužů.

 
2L: Příšovice se dočkaly Tisk
Napsal Antonín Stehlík  |  Úterý, 01.10.2019

2019 2L po 04 01(Vsetín, Příšovice) Nohejbalový pánbůh existuje. Přesvědčili se o tom hráči Příšovic. Před rokem ovládli druhou ligu, ovšem v cestě výš jim zabránila (nakonec neuskutečněná) reorganizace soutěží. Museli tedy celou strastiplnou plavbu druholigovými vodami absolvovat letos znovu. A opět úspěšně. O víkendu zdolali poslední, zato nejtěžší překážku v podobě finálového soka ze Vsetína. V sobotu nejprve na Valašsku podlehli, aby v nedělní epické bitvě na domácím kurtu vyválčili v závěrečném zápase kýžený triumf. Tentokrát už bez trpké příchuti. Příšovice jsou prvoligové, Vsetín B čeká čeká baráž proti nedalekému Přerovu.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>