Nejčtenější články - Soutěže mužů

Nejnovější příspěvky v Nohec fóru


  • 24.09. 21:17 Nohecmagazin
    Pokud sem mohu přidat příspěvek, mohli by jste i Vy redaktoři? ...
  • 17.08. 12:08 Turnaj trojic Výrovice(Pablo)
    26.ročník nohejbalového turnaje trojic o putovní pohár, startovné 150 Kč ...
EL: První kolo baráže pro Žatec Tisk
Napsal Martin Maršálek  |  Pondělí, 21.10.2019

2019 elmb1(Žatec) Jak Žatec tak Český Brod mají bohaté zkušenosti s hrou na hraně dvou nejvyšších mužských soutěží. Ať už při učinkování v extralize či 1. lize. Někdy se při této činnosti střetávají i napřímo, naposledy v loňské sérii extraligového play-out. Tam poměrem 2:1 uchoval naděje na záchranu severočeský celek. A i letos má k udržení mezi elitou blíže - v prvním barážovovém klání doma Středočechy porazil.

 
EL: 1. utkání baráže tipuje Ondřej Miklík Tisk
Napsal Antonín Stehlík  |  Pátek, 18.10.2019

2019 elmexpertbaraz1(Přerov) Kromě toho, že se příští sobotu dozvíme jméno nového extraligového šampiona, musí nejvyšší soutěž ještě zkompletovat celou osmičku účastníků pro příští sezonu. Sestupující Start Praha nahradily Holice a o poslední volné místo se v baráži střetnou Žatec a Český Brod. Středočeši mají soupeři co vracet, protože právě celek z města chmele je loni poslal z elitní soutěže o patro níž. Čertsvou zkušenost s nevyzpytatelnými barážovými souboji mají také v Přerově. Spartak se minulý víkend musel dvakrát sklonit před vsetínskou rezervou a po dlouhých devíti letech působení ve druhé nejvyšší soutěži ji musel opustit. Byl u toho i přerovský patriot ONDŘEJ MIKLÍK, kterého jsme požádali o tip na utkáni v Žatci.

 
1L: Vsetín otočil baráž a postoupil Tisk
Napsal Antonín Stehlík  |  Úterý, 15.10.2019

2019 1L po 06 01(Vsetín, Přerov) Dvě víkendová vítězství v prvoligové baráži posunula Vsetín B do druhé nejvyšší soutěže. Valaši sice v sérii s Přerovem prohrávali, ovšem na své půdě soupeře v sobotu převálcovali. Zatímco Hanákům chyběla jiskra, tak z domácích zaujetí pro hru doslova tryskalo. To se odrazilo i na jednoznačném výsledku. Série se tak následující den přesunula opět do Přerova. I tam to dlouho vypadalo na jasnou záležitost pro mladý vsetínský celek. Spartak zabral až v odvetné části utkání, ale už bylo pozdě. Přerov opouští první ligu po devíti letech, v soutěži naopak budou příští rok působit hned tři rezervy extraligových týmů.

 
1L: V Holicích se bude chodit na extraligu Tisk
Napsal Ladislav Barák  |  Pondělí, 14.10.2019

2019 1L po 05 01(Holice) Střelecký ostrov uprostřed Vltavy v centru Prahy vymění extraligoví nohejbalisté příští rok za zbrusu novou zastávku. Sedmitisícové město nedaleko Pardubic, rodiště známého cestovatele doktora Emila Holuba či herců Václava Lohniského a Jana Kačera. Holice. Nováček nejvyšší nohejbalové soutěže 2020. Na začátku letošní sezony se Východočeši potýkali s velkou marodkou a herně zrovna nezářili. V jejím průběhu se ale tým s návratem zraněných smečařů Kopa a Červinky dokázal zkonsolidovat a na konci už dominoval. Po vyřazení Zruče nezastavil Východočechy ani Český Brod. V domácí odvetě sice museli Holičtí obracet nepříznivý průběh, ale zvládli to s přehledem a zamířili mezi tuzemskou elitu. Poražený celek čeká extraligová baráž proti Žatci. Startuje v sobotu ve městě chmele.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>