Nejčtenější články - Soutěže mužů

Nejnovější příspěvky v Nohec fóru


  • 24.09. 21:17 Nohecmagazin
    Pokud sem mohu přidat příspěvek, mohli by jste i Vy redaktoři? ...
  • 17.08. 12:08 Turnaj trojic Výrovice(Pablo)
    26.ročník nohejbalového turnaje trojic o putovní pohár, startovné 150 Kč ...
EL: Modřice, nebo Čakovice - profil finalistů Tisk
Napsal Martin Maršálek  |  Pátek, 25.10.2019

2019 elmfinaleprofil 1(Praha) Již jen den zbývá do očekávané události nohejbalového dění, mistrovské korunovace nejlepších družstev trojice nejvyšších ligových soutěží v kategoriích mužů, žen a dorostenců. V pražské UNYP Areně na Podvinném mlýně se v sobotu o nejcennější tuzemskou trofej utkají nejprve dorostenci (od 9:00), následování ženami (od 12:00) a muži (od 17:30). Jak vypadají ambice obou finalistů v elitní mužské kategorii, resp. co hraje v modřický nebo naopak čakovický prospěch?

 
2L: Druhá liga volá na trojlístek týmů Tisk
Napsal Ladislav Barák, Antonín Stehlík  |  Čtvrtek, 24.10.2019

2019 2L kval2l 01(Strakonice, Zdice) Čelákovice B, pražská Solidarita a NK Zaječov. Tato tři družstva si minulou sobotu zajistila právo startu v příštím ročníku nejnižší ligové soutěže. Druholigová kvalifikace se tentokrát hrála ve dvou skupinách. Ve Strakonicích se představila čelákovická rezerva a před bouřlivou kulisou si došla pro postup zejména zásluhou povedeného začátku. Ve Zdicích se o dvě vstupenky utkaly tři týmy. Pořádající Zaječov si poradil v úvodním střetnutí s Koberovy (Liberecký kraj) a díky této výhře si udržel ligovou příslušnost i pro příští rok. Pak se ovšem palubovkou zdické haly prohnal uragán s názvem Solidarita. Celek z metropole uštědřil kanára jak Koberovům, tak i domácím, a poslal výmluvný vzkaz všem svým potenciálním druholigovým soupeřům. Strakonice a Koberovy se střetnou o poslední volné ligové místo 3. listopadu v dodatečné kvalifikaci. Dějištěm bude Malá Skála na Jablonecku.

 
EL: Trenérům se do finálového tipu nechce Tisk
Napsal Martin Maršálek  |  Středa, 23.10.2019

2019 elmf0 fritz(Praha, Modřice) Vrchol letošního extraligového ročníku je tu. Souboj o zlato v podobě jediného duelu o vše, to je atraktivní model vyvrcholení posledních let. V sobotu 26.10. se od 17:30 jako vrchol dne v pražské hale UNYP Arena na Podvinném mlýně střetnou dva rozdílné celky. Rozdílné zejména počtem dosud získaných titulů. Zatímco loňský vicemistr z Modřic jich v klubovně hýčká jedenáct, letošní vítěz základní části z pražských Čakovic zatím svých několik finálových účastí ve zlatý odlesk proměnit nedokázal. Zkušený starý lev versus smečka hladových vlků - asi tak. O záležitostech kolem finále jsme pohovořili s lodivody obou týmů, čakovickým MIROSLAVEM FRITZEM a modřickým PETREM GULDOU.

 
EL: Ohlédnutí za sériemi play-off Tisk
Napsal Martin Maršálek  |  Pondělí, 21.10.2019

2019 elmpoohlednuti(Vsetín, Karlovy Vary, Benešov, Čelákovice) Zatímco extraliga mužů tento víkend pozná letošního držitele mistrovské trofeje, o sestupujícím/postupujícím může, ale nemusí být rozhodnuto. Další čtyři týmy  už ukončily sezónu o nějaký ten pátek dříve a není na škodu se s odstupem zeptat jejich trenérů na příčiny čtvrtfinálového resp. semifinálového vyřazení a zároveň na jejich finálový tip.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>