Nejčtenější články - Soutěže mládeže a žen

Nejnovější příspěvky v Nohec fóru


  • 24.09. 21:17 Nohecmagazin
    Pokud sem mohu přidat příspěvek, mohli by jste i Vy redaktoři? ...
  • 17.08. 12:08 Turnaj trojic Výrovice(Pablo)
    26.ročník nohejbalového turnaje trojic o putovní pohár, startovné 150 Kč ...
DD: Šacung a Radomyšl srovnaly série Tisk
Napsal Lukáš Vlach  |  Čtvrtek, 01.10.2020

Prvními semifinalisty divize dorostu se staly Modřice, které i ve druhém zápase doslova přejely kanárovým výsledkem Zruč-Senec. Následovaly je také Holice, jež zdolaly stejným poměrem jako v domácím prostředí statečně bojující Stříbro. Na své soupeře pro semifinálové boje si však musejí oba celky ještě počkat, protože jak Šacung, tak i Radomyšl si dokázaly vítězstvím v odvetách vybojovat rozhodující souboj.

Ve skupině o 9. -11. místo se odehrál jen jeden zápas a v něm byli úspěšnější mladíci z Českých Budějovic, kteří zdolali Liapor Karlovy Vary na jeho domácí půdě. Přerov souboje o umístění a dlouhou cestu do na západ Čech předem vzdal, končí tak poslední.

 
Blyštivý vršovický víkend Tisk
Napsal Ladislav Barák, Antonín Stehlík  |  Čtvrtek, 10.09.2020
32

(Rychnovek) Kdo by to byl řekl! Výprava Vršovic dorazila o uplynulém víkendu do dějiště 28. MČR dvojic a trojic žen v Rychnovku u Jaroměře bez své elitní smečařky Řehákové. Nenahraditelná absence. Nebo ne? Taktovky se totiž ujala Aneta Fojtíková a společně se svými spoluhráčkami celý šampionát opanovaly. Důkaz? Dva tituly! Fojtíková tak zkompletovala zlatý hattrick, když po zisku republikového singlového prvenství vyhrála i další dvě disciplíny. Cenné kovy si z východních Čech odvezl ještě Český Brod a Santoška.

 
DD: Týmy z východu mají našlápnuto Tisk
Napsal Lukáš Vlach  |  Úterý, 08.09.2020

2020 BDL po 01 01 Čtvrtfinále play-off divize dorostu odstartovalo prvními duely. Ve všech byly úspěšnější týmy z východní skupiny a ujaly se vedení v sérii 1:0. Odvety se hrají v neděli. Tvrdě narazil především vítěz skupiny A Zruč-Senec, který inkasoval na domácí půdě od Modřic nepopulárního kanára. Jen o málo lépe se vedlo zbylým družstvům z ,,áčka“. Nejblíže měl k vítězství Šacung, jenž několikrát vstal téměř z mrtvých, ale nakonec Peklu přeci jen podlehl nejtěsnějším poměrem. Bez šance v domácí odvetě nebude Radomyšl, která vzdorovala v Čelákovicích a sympatický výkon podalo i Stříbro v Holicích. Ty však zvítězily i bez svého lídra Veselého.

 
D2 ženy: Český Brod ve Vršovicích nezaváhal Tisk
Napsal Antonín Stehlík  |  Pondělí, 07.09.2020

2020 1LZ 04 01(Čelákovice, Praha) Po prázdninách pokračovala i ženská soutěž. Vršovické hráčky dokázaly v Čelákovicích splnit roli favorita. V dohrávce třetího kola pak repríza loňského superfinále dopadla lépe pro Český Brod, který si pojistil pozici na čele tabulky.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>