Nejčtenější články - Soutěže mládeže a žen

Nejnovější příspěvky v Nohec fóru


  • 24.09. 21:17 Nohecmagazin
    Pokud sem mohu přidat příspěvek, mohli by jste i Vy redaktoři? ...
  • 17.08. 12:08 Turnaj trojic Výrovice(Pablo)
    26.ročník nohejbalového turnaje trojic o putovní pohár, startovné 150 Kč ...
D2 ženy: Mocný finiš Santošce do finále nepomohl Tisk
Napsal Antonín Stehlík  |  Čtvrtek, 01.10.2020

(Český Brod, Praha) Základní část Ligového poháru žen je minulostí. Finálový souboj nebude mít žádné překvapivé protagonistky. Střetnou se Český Brod a Vršovice. Oba týmy si v posledním kole základní části daly generálku, ve které byly úspěšnější úřadující ligové šampionky. S dobrou formaou se na podzim potkala Santoška, které ovšem závěrečný finiš do říjnového vyvrcholení soutěže nepomohl. Doplatila na bodové ztráty s Vršovicemi.

 
DD: Středočeské týmy jdou dál Tisk
Napsal Lukáš Vlach  |  Čtvrtek, 01.10.2020

V rozhodujících třetích duelech čtvrtfinále Divize dorostu využily domácího prostředí jak Čelákovice, které přehrály Radomyšl 4:1, tak i Šacung Benešov, jenž se jako jediný vzepřel nadvládě východní skupiny. V semifinále se utkají Holice se Šacungem a na Čelákovice se těší v Modřicích. Peklu a Radomyšli sezóna končí.

 
D2 ženy: Šok v Českém Brodu Tisk
Napsal Antonín Stehlík  |  Čtvrtek, 01.10.2020

(Český Brod, Praha, Čelákovice) Už je to hodně dlouho, kdy naposledy České Brod prohrál na své půdě. Jenže nic netrvá věčně. Tenhle husarský kousek se povedl Santošce, jež favoritkám uštědřila na jejich antuce pořádný výprask. Na senzační vítězství sice Pražanky nenavázaly v derby s Vršovicemi, ovšem jedno je jisté – v příštích letech se s nimi bude muset počítat!

 
Singl starších žáků: Jednoznačně Tolar Tisk
Napsal Antonín Stehlík  |  Čtvrtek, 01.10.2020

(Modřice) Byl to jeden ze šampionátů, kdy je favorit dopředu zřejmý. A svoji úlohu tentokrát s velkým přehledem zvládl. Lukáš Tolar z Baníku Stříbro si na 19. MČR jednotlivců starších žáků v Modřicích podle očekávání došel pro zlato. V konkurenci 29 singlistů obsadil druhou příčku domácí Svoboda, bronz si odvezl strakonický Votava.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>