Nejčtenější články - Soutěže mládeže a žen

Nejnovější příspěvky v Nohec fóru


  • 24.09. 21:17 Nohecmagazin
    Pokud sem mohu přidat příspěvek, mohli by jste i Vy redaktoři? ...
  • 17.08. 12:08 Turnaj trojic Výrovice(Pablo)
    26.ročník nohejbalového turnaje trojic o putovní pohár, startovné 150 Kč ...
BDL: Obhájí Český Brod titul? Proti bude Vsetín Tisk
Napsal Ladislav Barák  |  Čtvrtek, 03.10.2019

2019 BDL po 05 01(Zbečník, Český Brod) Před rokem přebírali vsetínští dorostenci v Aréně Sparty na pražském Podvinném mlýně bronzové medaile a superfinále Botas dorostenecké ligy mohli sledovat jen z hlediště. Letos už budou jeho protagonisty. Ve zlatém hřebu soutěže totiž vyzvou úřadujícího mistra z Českého Brodu. Valaši zlikvidovali v odvetném semifinálovém duelu ve Zbečníku tříbodový náskok soupeře a nejtěsnějším výsledkem si zajistili postup. Ani obhájce prvenství neměl s Radomyšlí úplně lehkou práci. Jeho lídr Kalous v sobotu čtyřmi body „popravil“ v mužské extralize Vsetín, ovšem o den později musel v úvodu dorosteneckého klání s Jihočechy spolknout dvě porážky. Nakonec ale favorit protivníka zlomil a může se těšit na vyvrcholení Botasky. Radomyšl a Zbečník se utkají 13. října o bronz.

 
Tituly si rozdělily Vršovice a Český Brod Tisk
Napsal Antonín Stehlík  |  Čtvrtek, 26.09.2019

2019 mcr23zeny 01(Nymburk) Stejně jako loni se pouze trojice Santošky dokázala vklínit na stupně vítězů mezi favorizované sestavy Vršovic a Českého Brodu. 27. MČR dvojic a trojic žen v Nymburku nabídlo zažitý scénář. Sobotní dvojice vyhrálo vršovické duo Fojtíková, Řeháková, ve trojicích triumfovala o den později sestava Českého Brodu ve složení Cibulková, Tymichová, Sýkorová, A. Blažková.

 
BDL: Na jihu řádil Kalous, Vsetín soka podcenil Tisk
Napsal Ladislav Barák  |  Čtvrtek, 26.09.2019

2019 BDL po 04 01(Radomyšl, Vsetín) Obhájce titulu z Českého Brodu a vítěz východní skupiny Botas dorostenecké ligy ze Vsetína mají po úvodních semifinálových střetnutích nakročeno do říjnového superfinále. V Radomyšli se sice domácí ujali vedení, ale pak vstoupil do hry hostující tahoun Kalous a čtyřmi body převrátil skóre jednoznačně ve prospěch Středočechů. Na Valašsku musela rozhodnout až poslední dvojice, přitom papírově mělo být vše jasné. Zbečník dorazil bez dvou stěžejních hráčů, takže domácí lavička dala šanci širšímu kádru. Jenže ne všichni chytili nabízenou příležitost za pačesy a Vsetínští tak museli po nepovedených dvojicích likvidovat dvoubodové manko. Odpor soupeře však nakonec zlomili. Odvety se hrají v neděli.

 
Svoboda se pyšní i singlovým zlatem Tisk
Napsal Ladislav Barák  |  Pátek, 20.09.2019

2019 mcr1mlz 01(Žďár nad Sázavou) krásné počasí, velmi slušná účast a očekávaný vítěz. Ve Žďáru nad Sázavou se v sobotu rozdělovala poslední letošní sada medailí určená mladším žákům. Konalo se zde 11. MČR singlistů v této kategorii. Mezi šestadvaceti účastníky byl, podle očekávání, nejlepší Michael Svoboda z Modřic. Získal tak svůj letošní třetí zlatý kov z republikových šampionátů.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>